Розповім трішки про власні враження від DevBranch.
Кожен, хто хоч раз побував в атмосфері цієї команди, не забуде її ніколи. Усі люди тут максимально відкриті і дружні. В першу чергу у тобі бачать друга, тому завжди підтримають і допоможуть не лише з робочими моментами, але й будь-якими складнощами в житті. Люди тут — надзвичайні патріоти України. Кожен намагається допомогти усім, чим може. За цей недовгий період, який я провів разом із командою, відбулася велика кількість івентів (мені навіть пощастило відвідати славнозвісне Drupal Cafe).

Тепер перейдемо безпосередньо до самого стажування, в якому мені пощастило прийняти участь.
Будучи стажером, Ви будете отримувати нові знання кожного дня. Саме знаходження на коворкінгу забезпечить якісне засвоєння нового матеріалу (детальніше про коворкінги трішки пізніше). Ментори, які супроводжують вподовж усього процесу навчання завжди відкриті до питань і можуть дати пораду, як краще поступити у тому чи іншому випадку.

Коворкінг.
Нещодавно команда переїхала до нового приміщення, яке дуже надихає та сприяє продуктивній роботі. Дуже сучасний дизайн, зручне планування та вдалий підбір кольорового рішення. Видно, що команда трепітно відноситься до усього навколо. Тут відчуваєш себе, як у дома. Є можливість відпочити у потрібний момент та зручно попрацювати. Життєво важлива для роботи кава, також на місці)

Ще раз дякую за надану можливість бути частиною цієї крутої і дружньої сім’ї. Бажаю подальшого розвитку та натхнення на нові звершення!

З командою зустрічаємося часто. В основному — на ІТ івентах, які невтомно організовують хлопці й дівчата з DevBranch.

Drupal Cafe, Drupal Code Sprint, Drupal Trivia Night, Upwork Huddle, День Бабака в ІТ і ще купа цікавих зустрічей: усе й не пригадаєш. З дружньою командою, цікавими спікерами і афтепаті, звичайно ж :)

Це ті люди, з якими можна однаково круто дискутувати і жартувати. Недарма на івенти DevBranch сходиться чимало представників ІТшки Луцька: від аналітика до лютого сіньйора. Це значний вклад у розвиток ІТ комьюніті міста.

Ви молодці. Так тримати!

Я долучився до команди на початку 2016 року як Drupal trainee, і досі працюю тут, але вже як повноцінний Drupal розробник та ментор. Вважаю що в DevBranch я отримав усе необхідне для того, аби швидко розвиватись та розуміти як працює ІТ ринок, а саме:

• цікаві та складні проекти у різних сферах (Education, Healthcare, Travel);
  • гідну компенсацію та регулярний перегляд рейту;
  • досвід співпраці з багатьма міжнародними компаніями та командами з різних куточків світу;
  • можливість набратись досвіду на міжнародних конференціях та локальних подіях (до слова, DevBranch організовує кілька подій в Луцьку);
  • чудових менторів, які не лише направляли в правильне русло та заохочували стрибнути «вище голови», але й допомагали вирішувати якісь складні життєві ситуації;

Так, це не «міжнародна ІТ компанія», якими так солодко заманюють рекрутери в лінкедині, але це люди, в яких є благородні цілі та чітка позиція, що і надихає йти з ними поряд.

Довелось працювати в компанії в 2018-2019 роках на посаді DevOps-SysAdmin. Почнемо з «легких наркотиків». В компанії різні плюшки, кава, чай, смаколики, гарний простір і зручне розташування робочих місць, комфорт одним словом на 5/5. Працівники копанії це не просто колеги, а щось ближче до друзів, з якими можна нормально поспілкуватись не тільки про робочі питання, а й про життя. Можемо переходити до «важких наркотиків». Сказати, що за рік роботи я виріс професійно на декілька сходинок то нічого не сказати. В процесі роботи ментори розвивають не тільки технічні скіли, а й в вміння спілкватись з клієнтом і продавати. Чому ж пішов з такого кльового місця? Все просто, почав працювати сам на себе, а тим, кому подобається та хочеться рости зі швидкістю і прискоренням близькими до нереальних і обходити колег на поворотах — безумовно рекомендую DevBranch, як чисте та екологічне паливо!

Вакансії DevBranch