4 вересня 2024 19:49
Подавалась на вакансію адмін менеджера, і отримала запрошення на співбесіду вже через 2 дні після відгуку. Перший етап було як дзвінок із HR, приємно поспілкувались, під кінець розмови мене зорієнтували, що повернуться із фідбеком до 5 робочих днів, повернулись вже через 3 дні)
На жаль, не пройшла до наступного раунду через відсутність досвіду із відкриттям нових офісів, що наразі важливо для команди.
Дуже дякую рекрутеру за швидкість у відповідях на мої запитання щодо соц пакету та інших нюансів, так як у мене виникло багато запитань. Фідбек від вас був вчасним та набагато змістовнішим, ніж в інших компаніях.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.