Devart

Харків, Львів, Кошице (Словаччина), Прага (Чехія)

17 квітня 10:53

Arcueid D'athemon, Unity Tech Lead/.Net Developer

Хочу попередити усіх хто буде намагатись сюди влаштуватись працювати, будьте обережні з рекрутерами бо вони дуже полюбляють ігнорувати заявку на вакансію 2 тижня, після чого відмовляти з абсолютно взятої з повітря причини. Трішки пояснення, вакансія на джині вказана як Office or Remote (без вказання міста в описі самої вакансії), а причина «Decline reason: we don’t consider candidates from this country or city.» хоча в профілі вказана Україна та не вказане місто.

Особливий привіт, Kristina Nevodnychenko яка відмовила з причини невідповідного міста на Office or Remote вакансію.

Дякую за гарний настрій у середу з ранку)

Підтримали:  Ольга Гальченко

Дякуємо вам за ваш відгук і відверту думку. Ми вдячні за ваше зверненя та приносимо вибачення за негативний досвід, який ви зазнали з нашим рекрутинговим процесом.

Щодо вашого конкретного випадку, ми дуже шкодуємо за будь-які незручності, які ви зазнали під час спілкування з нашим рекрутером. Ми розглянемо цей випадок уважно та здійснимо відповідні заходи, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

На жаль, іноді можуть виникати непорозуміння у процесі комунікації, і ми приносимо щирі вибачення за будь-які незручності та неприємності, які могли викликати.

Ми цінуємо вашу довіру та сподіваємося, що ви зможете надати нам ще одну можливість довести, що ваш досвід з нашою компанією може бути позитивним та задовільним.

Ще раз вибачте за незручності, і дякуємо вам за ваш зворотний звязок.