Dev.Pro

Київ, Харків, Львів, Богота (Колумбія), Буенос-Айрес (Аргентина), Вроцлав (Польща), Пловдив (Болгарія), Порту (Португалія), Сан-Паулу (Бразилія), Алмати (Казахстан), Charlotte (USA)

29 листопада 2019 16:47

Yuriy Zalutskyi, Project Manager з 2018 року

З Дев-Про особисто повязую один з найкращих своїх професійних кар’єрних періодів, котрий завжди згадую з великою теплотою та приємністю.
Щодо компанії, це — чіткі відпрацьовані процеси до найменших деталей, постійне прагнення до удосконалення, привітні і дуже професійні люди.
Щодо проекту, на котрому працював, це — шалений драйв, передові технології, цікаві професійні челенджі і що найголовніше — БОМБЕЗНІ люди! Відверто, це — найоптимістичніший колектив з котрим мені доводилось працювати в житті.
Напевне у кожного в професійному житті є такі команди і компанії куди завжди навіть подумки хочеш повернутись. Саме таким для мене є Дев-Про і ті люди, з котрими мені доводилось працювати. Це — дуже приємна ностальгія і дружні спогади, адже саме такий характер компанії формують лише люди. Дякую особисто кожному з ким доводилось співпрацювати! Ви — дійсно найкращі!