Dev.Pro

Київ, Харків, Львів, Богота (Колумбія), Буенос-Айрес (Аргентина), Вроцлав (Польща), Пловдив (Болгарія), Порту (Португалія), Сан-Паулу (Бразилія), Алмати (Казахстан), Charlotte (USA)

21 лютого 2022 13:49

Vitalii Matvieiev, .Net dev в Aptem

Привіт, мав досвід проходити інтерв’ю та успішно пройти всі етапи, та в результаті отримати офер від компанії, попри те що все-таки не вдалось його прийняти, хотів би поділитись досвідом проходження інтерв’ю саме в Dev.Pro

Всі етапи проходили в дуже приємному та легкому форматі, не було ніякого відчуття обтяження чи якогось дискомфорту. Відповіді на запитання, які виникали по ходу — я отримував дуже оперативно. Технічна співбесіда була більше схожа на розмову про технології за чашкою чаю або з келехом пива(кому що більше до вподоби))) і після технічної залишилось тільки позитивні враження!!!

Окрема хотів би відзначити професіоналізм рекрутера Світлани — комунікації з якою були максимально легкими та приємними, на будь-які запитання отримував максимально швидкі та вичерпні відповіді!

Жаль, що не вийшло прийняти офер, але це не через суму компенсації чи якісь моменти в компанії — виключно через те, що отримав офер від іншої компанії в які сильно хотів себе спробувати!

Дякую за можливість спробувати себе на інтерв’ю! Як то кажуть українське ІТ хоть і велике, але тісне — тому можливо, ще зустрінемось!

Щиро дякуємо за відгук! Прикро, що ви не долучилися до нашої компанії, проте для нас дуже важливий ваш фідбек. Сподіваємося, ми ще неодмінно матимемо нагоду поспівпрацювати разом!

Підтримали: Oksana Torina