Dev.Pro

Київ, Харків, Львів, Богота (Колумбія), Буенос-Айрес (Аргентина), Вроцлав (Польща), Пловдив (Болгарія), Порту (Португалія), Сан-Паулу (Бразилія), Алмати (Казахстан), Charlotte (USA)

18 березня 2021 23:53

Oleksandr Martyniuk, Senior .Net Developer в Alten

Працював в Девпро менше місяця у Львівському офісі. Коли один з найбільших клієнтів відмовився фінансувати свій проєкт весь львівський офіс просто розпустили. Сказали, або беріть зарплатню за 2 тижні і йдіть зараз, або працюйте ще місяць. На моє питання, чи можна шукати роботу протягом цього місяця, тобто не бути на робочому місці повний день, менеджер відповіла, що ні, вони очікують від мене останній місяць по 8 годин роботи над проєктом, який закривається! У мене лишились непогані враження від людей в львівському офісі, але вкрай негативні враження про менеджмент з Харкова. Нікому не порадив би працювати в Девпро. Якщо проєкт закриється вас просто звільнять з місячним попередженням.

Підтримали:  Svitlana Sokolova nattfodd

Доброго дня, Олександр!

Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Так, дійсно, 2 роки тому відбувся ramp down, через те, що клієнт прийняв рішення про значне зниження фінансування проекту. Нажаль, такі події є невід’ємною складовою IT-аутсорсингу. Компанія вже пройшла через цей непростий період, розширила портфоліо своїх клiєнтiв та продовжує активний розвиток. Ми, як компанія, не завжди можемо вплинути на рішення які приймає клієнт. Але, на що ми точно можемо вплинути — виконання наших обов’язків перед фахівцями, які ми виконали в повному обсязі.

Дякуємо за ваш відгук!