DevCom

Львов, Florida, USA

DevCom is a nice company with very lovely and professional staff.
I’ve worked there for 5 years and can highlight three main advantages of working with DevCom:
1. I would say there is no bureaucracy.
2. Company is always open to negotiate about any problems.
3. Very friendly coworkers.

Поддержали: Oleh HlushkoHalyna Vilchynska

В мене була чудова нагода працювати в компанії DevCom протягом року на посаді Techical Project Manager. Якщо коротко описати фірму — стабільна компанія з багаторічним досвідом на ринку.

За час роботи працював з декількома командами на багатьох проектах. В компанії є проекти на різноманітних технологічних стеках, тому фактично для кожного знайдеться робота.

Окремо хочу зазначити про класні програми для початківців(студентів), які дають можливість вчитися і паралельно бути залученим до реальної роботи.

Тому загалом результатом співпраці задоволений і вдячний всім з ким працював у компанії.

В ІТ я вже понад 6 років. В DevCom я працюю два місяці, пройшла випробувальний термін. Подобається атмосфера компанії. Все дуже просто і без бюрократії. Тут — дуже здоровий баланс. Хороші менеджери, які налаштовані на спілкування і діалог в будь який момент. З точки зору нового працівника, мені було приємно, наскільки швидко відбулась адаптація.