Care.Card UX Contest: React Native + UX Design for better healthcare. Join Now & Win 100 000 SOLVE!
  • Главная
  • Календарь
  • Джинн

Desyde Ltd

Черновцы

Одна з найдавніших , найвпливовіших та послідовно прогресуючих компаній на IT ринку Чернівців. Основна частина колективу працює з моменту заснування підприємства і це багато про що говорить.

Поддержали: Daria Gorodinska

• профессиональный рост
  • комфортные условия труда
  • грамотный проектный менеджмент
  • хороший компенсационный пакет
  • признание результатов моего труда
  • налажены коммуникации с руководством
  • отношения с коллегами