8 листопада 2025 15:23
Привітик, креативчики, ділюсь шаленими враженнями від менторського курсу «Дизайн Комедія.» Я обрала групове менторство, началась на VI потоці.
Цей курс допоміг мені навчитись перетворювати скучні і шаблонні макети у цікаві, вайбові, «живі» дизайни із власною брендовою родзинкою. Я зрозуміла, як працювати із метафорою та ґрунтувати всі подальші дизайн рішення навколо неї та створювати харизматичні концепції.
Також я знайшла купу підказок для покращення мого робочого процесу. Ці корисні інсайти допомогли оптимізувати мої дії на кожному етапі дизайн процесу, тепер я працюю набагато ефективніше. Наразі мій дизайн процес схожий на справжню екосистему, де все відбувається органічно, за планом та без зайвого хаосу.
Це скоріше було не так навчання на курсі, а як плідна співпраця із major figures у веб дизайн індустрії. Захоплююсь кожною хвилиною цієї неймовірної співпраці. Дякую хлопцям за щедру порцію користі, конструктивні рекомендації, постійну підтримку, та підбадьорювання.
Якщо ви шукає відповіді, підказки, або не знаєте, чого саме ви не знаєте — тут, на курсі «Дизайн Комедія,» є все і, навіть більше, щоб з усім розібратись та перестати шукати, а натомість зосередитись на найцікавішому — винаходити елегантні дизайн рішення. Всім наснаги та натхнення ✨️
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.