Державне підприємство «Медичні закупівлі України»

81...200 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Підприємство є профільною закупівельною організацією, але в той же час багато уваги приділяє розвитку ІТ інструментів, і в цьому напрямку є одним з лідерів серед організацій в держсекторі. Основним плюсом роботи є можливість наочно бачити реальну користь від результату у вигляді задоволених пацієнтів. Для тих, кому допомога людям — не порожній звук, це може мати важливе значення.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.