23 жовтня 2024 19:09
Працюю в компанії більше року. За цей відносно короткий час було багато моментів, вартих подяки.
Компанія є чудовим місцем роботи для тих, хто хоче працювати і готовий до професійних викликів. Це не про безліч бонусів і плюшок, а про реальні можливості росту та розвиватку в професійному плані.
Звісно, компанія не ідеальна (хто з гугла — хай кине в мене камінь), але якщо оцінити ситуацію в нашій країні об’єктивно, то можна побачити, що в компанії є стабільність, а зусилля керівництва спрямовані на створення комфортного середовища для працівників.
Із плюсів хочеться відмітити:
— цікаві соціально важливі проекти;
— лояльне та відкрите керівництво (на всіх рівнях);
— багато крутих спеціалістів, які при цьому не вдягають корону і залишаються чудовими людьми;
— гнучкий графік роботи;
— заохочення розвитку персоналу;
— можливість вибору/зміни проекту за бажанням;
— компанія розвивається і, навіть у складні часи, намагається робити все можливе (а іноді навіть більше) для своїх працівників.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.