Работаю в компании более года.
Компания достойная внимания, адаптирована к ремоуту и современным реалиям. Хороший коллектив и рыночная ЗП. Проекты которые влияют на страну. Рекомендую)

Работаю в компании больше 2 лет. Компания молодая, но она достаточно быстро развивается и расширяется, а вместе с ней и ее сотрудники. Много интересных, разносторонних проектов как в государственном, так и коммерческом секторе, что способствует получению опыта. Если у вас есть желание и стремление к развитию, компания всячески способствует этому.
Классный коллектив. Ребята могут подсказать много вещей в разных направлениях и помочь при необходимости. Достаточно лояльное руководство, которое идёт на встречу.

Маю позитивний досвід роботи в ДП Інфотех більше року. Можу впевнено порадити цю компанію!
Приемний колектив та робота в open space — з мого досвіду це найприємніше середовище з усіх де довелось працювати. Багато цікавих та відповідальні задач, мене це надихало на розвиток своїх навичок та кращу роботу над проєктами.

Стосовно проектів — безліч державних проєктів як насправді маштабів всієї Країни так і локальних. Досвід безцінний. Команда розробників на високому рівні. Відносно можливості розвитку — то тут я можно сказати виріс як спеціаліст, всі дуже відкриті, професійне відношення.
Серед основних переваг які я виділив:
— професійний розвиток за рахунок проєктів державного рівня, тобто відчуваєш, що ти насправді приймаєш участь у проєктах, що змінює Країну на краще;
— можливість підвищення навичок — залюбки пояснюють та навчають, багато цікавих людей у яких можна вчитись;
— цікаві технології ;
— не галери (це великий плюс)

Серед мінусів:
— Не має англійської мови — або дуже рідко де використовується через специфіку державних проєктів.
Можна додати, що компанія молода і набирає міць як серед конкурентів так і на локальному ринку — деякі внутрішні «плюшки» прийняті у великих компаній тут наразі починають впроваджуватись.

Антоне, дякую за відгук!
Ми раді бути в команді разом з тобою :)

Прийшовши в компанію «ІНФОТЕХ» жодного разу не пожалкував про свій вибір. Максимально класна компанія, команда та проекти. Згадую перші дні, місяці роботи в компанії, о який то був вайб, набування навичок, ознайомлення з інфраструктурою про яку раніше і уявлення не мав (мурашки по кожі).

Звісно є свої дрібні мінуси, як описав колишній колега, це відсутність англійської мови, камон гайс де немає дрібних локальних мінусів?
Про компанію залишаються тільки добрі спогади. Тут я знайшов друзів-колег та колег-друзів, чому дуже радий. Причина по якій пішов з компанії — дуже проста. Ні не знайшов щось краще, знайшов щось інше. В Інфотесі круто, але навіть, незважаючи на цей факт, покидати зону комфорту все-таки потрібно для власного розвитку.)

Рома, привіт!

Вдячні за теплий відгук. Раді, що лишили лише позитивні враження і принесли цінність у твій розвиток.
Бажаю аби у тебе все вийшло і нова команда приносила задоволення.

Мав позитивний досвід роботи в Інфотесі на позиції Front-end розробника. Компанія і колеги залишили лише хороше вражання. Проект на якому працював був цікавим, про інші чув також в більшості хороші відгуки. Очікував багато бюрократії, але на практиці лише на початку прийшлось заповнити багато документів, я особисто не бачив в цьому ніякої проблеми. Не має багато менеджерів на подобі RMів, бізнес-партнерів і HRів, як на мене, це плюс і зменшує бюрократію. З мінусів це те, що немає англійської, тому прийдеться самому розвиватись в цьому плані.

У команді працюю 3 роки, нову роботу шукати поки не планую, Найкраще у цій роботі це постійні можливості для професійного росту, нові завдання, керівництво яке допомагає, менеджмент якого працівник середньої ланки майже не бачить(якщо все добре) . Також варто згадати гарний , вже облаштований офіс в центрі Києва, не формальне середовище, є простір для особистостей .
Згадаю ще трішечки про трудову дисципліну , є внутрішня система де в кінці дня людина пише над якими задачами вона працювала, і скільки часу. (носить інформативний характер для керівництва) Якщо ви JS розробник то це буде Jira...
Якщо вам потрібен досвід у великих, амбіційних та зрозумілих проектах, тоді Інфотех це чудова компанія для вас( якщо пощастить :) ), яка використовує новітні технології.

Мав нещастя працювати в даній компанії, спробую підсумувати.

Мінуси.
1. Совок у всіх своїх «найкращих» проявах.
2. Якщо вас вирішать звільнити — у вас просто заберуть комп’ютер і не дадуть можливості вилогінитись зі свого скайпу, вайберу, телеграму, хрому тощо. Тому для роботи в цій компанії заводьте на все НОВІ ЧИСТІ АКАУНТИ.
3. Вашу ЗП знають всі в компанії — це нормально.
4. Розмір вашої ЗП можуть змінити у кілька разів — це нормально.
5. На 10 трудяг — 30 керівників і 50 бухгалтерів. Всі ці люди просто марнують наші з вами податки і абсолютно цим не переймаються. Для порівняння в нормальній компанії на 600 чоловік — до 10-ти фінансистів.
6. Головний архітектор проекту не знає архітектури проекту.
7. Всі ТЗ до проекту містяться в голові головного архітектора. Так надійніше! Саме тому він єдиний в компанії чувак, хто точно знає, що повинні робити всі інші.
8. Головний архітектор проекту — ваша мама і тато (СТО, ВА, РМ, Lead, Full Stack Dev, System Analyst etc).
9. UX придумали дебіли, хай самі ним і користуються. Ви ж будете в онлайні відтворювати точну копію десктоп аплікейшина.
10. JIRA — марнотратство, адже всі задачі можна описувати в гітлабі одним-двома реченнями.
11. Кожну задачу, що вам видадуть — потрібно детально обговорити з головним архітектором і не забути попросити його показати вам на UI, де знаходиться те місце, в якому потрібно щось змінити. Комунікація перш за все ))))
12. Після того, як головний архітектор видасть вам роботу — він сам буде її робити паралельно. Ви навіть і не здогадувались — але це було змагання і виграє головний архітектор, адже ви ж тільки прийшли на нову роботу, а він уже чувак прошарений ))) Так вам продемонструють, наскільки ви поганий програміст. І взагалі, на думку головного архітектора «нормального програміста посади за будь-яку мову програмування і він відразу буде писати код». Якщо ви не такий — вам в Інфотесі робити нічого.
13. Замість того, щоб вести підрахунок ефективності працівника — ведеться жорсткий контроль часу, проведеного на роботі. І не дай вам боже бути на обіді 49 хв замість дозволених 48-и хв, вас показово відчитають на весь Open Space.
14. Ніхто не знає, хто за що в компанії відповідає, але винуваті завжди програмісти (до речі ті самі програмісти, котрі змушені писати код не знаючи ТЗ).
15. Звільнити 10 програмістів — норма!!!

Плюси.
1. Офіс межує зі славнозвісним Лук’янівським СІЗО, вид з вікна просто «вражає».
2. Директор відкритий до нових пропозицій. Він вас завжди уважно вислухає.

Андрію, дякуємо Вам за відгук про організацію робочого процесу, місцерозташування та керівництво нашого підприємства. Ми не будемо виправдовуватись по вказаним з Вашої точки зору, зауваженням та розводити «полеміку». Ми краще зробимо висновки, в тому числі також із недовготривалого спілкування з Вами.
«Viam supervadet vadens» (лат.), або «Дорогу осилит идущий» (рос.).

Бажаємо Вам успіхів! (Все буде добре! Ми знаємо шлях, але він у нас з Вами, Андрію, різний -:))