Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.

"ІНФОТЕХ"

Мав позитивний досвід роботи в Інфотесі на позиції Front-end розробника. Компанія і колеги залишили лише хороше вражання. Проект на якому працював був цікавим, про інші чув також в більшості хороші відгуки. Очікував багато бюрократії, але на практиці лише на початку прийшлось заповнити багато документів, я особисто не бачив в цьому ніякої проблеми. Не має багато менеджерів на подобі RMів, бізнес-партнерів і HRів, як на мене, це плюс і зменшує бюрократію. З мінусів це те, що немає англійської, тому прийдеться самому розвиватись в цьому плані.

Поддержали: Наталья PanovaNamdak Tonpa

У команді працюю 3 роки, нову роботу шукати поки не планую, Найкраще у цій роботі це постійні можливості для професійного росту, нові завдання, керівництво яке допомагає, менеджмент якого працівник середньої ланки майже не бачить(якщо все добре) . Також варто згадати гарний , вже облаштований офіс в центрі Києва, не формальне середовище, є простір для особистостей .
Згадаю ще трішечки про трудову дисципліну , є внутрішня система де в кінці дня людина пише над якими задачами вона працювала, і скільки часу. (носить інформативний характер для керівництва) Якщо ви JS розробник то це буде Jira...
Якщо вам потрібен досвід у великих, амбіційних та зрозумілих проектах, тоді Інфотех це чудова компанія для вас( якщо пощастить :) ), яка використовує новітні технології.

Поддержали: Namdak Tonpa

Мав нещастя працювати в даній компанії, спробую підсумувати.

Мінуси.
1. Совок у всіх своїх «найкращих» проявах.
2. Якщо вас вирішать звільнити — у вас просто заберуть комп’ютер і не дадуть можливості вилогінитись зі свого скайпу, вайберу, телеграму, хрому тощо. Тому для роботи в цій компанії заводьте на все НОВІ ЧИСТІ АКАУНТИ.
3. Вашу ЗП знають всі в компанії — це нормально.
4. Розмір вашої ЗП можуть змінити у кілька разів — це нормально.
5. На 10 трудяг — 30 керівників і 50 бухгалтерів. Всі ці люди просто марнують наші з вами податки і абсолютно цим не переймаються. Для порівняння в нормальній компанії на 600 чоловік — до 10-ти фінансистів.
6. Головний архітектор проекту не знає архітектури проекту.
7. Всі ТЗ до проекту містяться в голові головного архітектора. Так надійніше! Саме тому він єдиний в компанії чувак, хто точно знає, що повинні робити всі інші.
8. Головний архітектор проекту — ваша мама і тато (СТО, ВА, РМ, Lead, Full Stack Dev, System Analyst etc).
9. UX придумали дебіли, хай самі ним і користуються. Ви ж будете в онлайні відтворювати точну копію десктоп аплікейшина.
10. JIRA — марнотратство, адже всі задачі можна описувати в гітлабі одним-двома реченнями.
11. Кожну задачу, що вам видадуть — потрібно детально обговорити з головним архітектором і не забути попросити його показати вам на UI, де знаходиться те місце, в якому потрібно щось змінити. Комунікація перш за все ))))
12. Після того, як головний архітектор видасть вам роботу — він сам буде її робити паралельно. Ви навіть і не здогадувались — але це було змагання і виграє головний архітектор, адже ви ж тільки прийшли на нову роботу, а він уже чувак прошарений ))) Так вам продемонструють, наскільки ви поганий програміст. І взагалі, на думку головного архітектора «нормального програміста посади за будь-яку мову програмування і він відразу буде писати код». Якщо ви не такий — вам в Інфотесі робити нічого.
13. Замість того, щоб вести підрахунок ефективності працівника — ведеться жорсткий контроль часу, проведеного на роботі. І не дай вам боже бути на обіді 49 хв замість дозволених 48-и хв, вас показово відчитають на весь Open Space.
14. Ніхто не знає, хто за що в компанії відповідає, але винуваті завжди програмісти (до речі ті самі програмісти, котрі змушені писати код не знаючи ТЗ).
15. Звільнити 10 програмістів — норма!!!

Плюси.
1. Офіс межує зі славнозвісним Лук’янівським СІЗО, вид з вікна просто «вражає».
2. Директор відкритий до нових пропозицій. Він вас завжди уважно вислухає.

Андрію, дякуємо Вам за відгук про організацію робочого процесу, місцерозташування та керівництво нашого підприємства. Ми не будемо виправдовуватись по вказаним з Вашої точки зору, зауваженням та розводити «полеміку». Ми краще зробимо висновки, в тому числі також із недовготривалого спілкування з Вами.
«Viam supervadet vadens» (лат.), або «Дорогу осилит идущий» (рос.).

Бажаємо Вам успіхів! (Все буде добре! Ми знаємо шлях, але він у нас з Вами, Андрію, різний -:))