23 серпня 2023 20:23
Працюю в компанії вже більше пів року, сказати можу, що компанія допомагає круто в адаптації, завжди підказує та направляє у вирішенні питань, обмін кейсами по вирішенню, та і в цілому приємні люди для спілкування, можу підтвердити попередні коментарі цього року, що так воно і є тому як така атмосфера і досі є в компанії.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.