Delta M group

Київ

Працюю в компанії вже більше пів року, сказати можу, що компанія допомагає круто в адаптації, завжди підказує та направляє у вирішенні питань, обмін кейсами по вирішенню, та і в цілому приємні люди для спілкування, можу підтвердити попередні коментарі цього року, що так воно і є тому як така атмосфера і досі є в компанії.

Підтримали: HR delta m

Працював у компанії в 2014 році, зараз просто раптом на компанію нашпортався. Тут була моя перша робота після універу. На справді кор актівіті цієї компанії просто прозвон клієнтів з заборгованістю, тобто це колекторська компанія. Вона купує у банків борги а потім оператори звонять боржникам і простять повернути гроші, з погрозами відповідльності, і поворотом суворішої сторони закону проти них)) Тут навіть оператори можуть пердставлятись представниками іншої компанії на відкриваючи справжньої назви, аби повернути куплені борги. Зараз можливо вона стала технологічнішою, але суть та сама, я б не ставився до роботи в ній серйозно)

Від цього суть вашої роботи не змінюється, працівник вашої компанії так чи інакше є коллектором прямо чи опосередковано (це для майбутніх працівників). Працівники вашої компанії навіть представляються іншими особами під час розмови по телефону. Можливо у вас і є якісь технологічні рішення, але вважаю що всі мають знати про те що ви колекторська компанія. Просто ви своїми технологічними рішеннями стараєтесь приховати свою справжню суть)

Працювала в компанії 8 місяців, 5 з яких бізнес-аналітиком у департаменті, 3 — у відділі саппорту L2 також бізнес-аналітиком. Команда прекрасна, завжди допомогали у вирішенні різнопланових питань, багато чому навчили саме на практиці(SQL,API та інше), бо прийшла до компанії без техічних навичок знааючи теорію бізнес-аналізу.
Роботи багато, але вона цікава та досить різноманітні задачі. При помилках завжди пояснювали що не так, та підказували як виправляти, не пам’ятаю щоб дивились колись косо чи криво, як зазвичай буває у інших компаніях. Велика моральна підтримка як від HR, так і від колег.
Була можливість працювати як віддалено, так і в офісі, але все ж в офісі веселіше та швидше вирішуються усі питання)
У відрядженні побувала у іншій країні для налаштування проектів.
Взагалом навіть за 8 місяців отримала великий досвід як роботи в команді, так і з клієнтами, CRM та технічною частиною, що допомогло мені рухатись далі.
Дякую усій команді за роботу і проведений час!

Після того, як пропрацював в компанії півтора роки, прийшов час і мені залишити відгук)
І хочеться описати наступне:
По-перше , хочеться зазначити, що в Дельти просто неймовірно крутий та позитивний колектив і ти завжди знаєш, що якщо в тебе щось не виходить чи бракує знань(а таке сто відсотків буває з кожним, тому що знати все — неможливо) то ти можеш звернутися до колег, які тобі допоможуть та підкажуть, і не важливо, чи це команда розробки, чи колеги з Support L1 , чи це твої безпосередні керівники чи ІТ директор або БА. Загалом колектив Дельти — це справді свого роду сім’я, якій завжди хочеться допомогти.
По-друге, в даній компанії неймовірно круті HR-и(Настя та Марина), з якими можна завжди поговорити про все, запропонувати випити чаю(Марина привіт)) з надією, що тобі складуть компанію і ти зможеш за чашечкою чаю та поїдаючи смачне печиво , трішки відволіктися від роботи і поговорити про те, як взагалі справи та як пройшли вихідні, або що потрібно більше відпочивати від роботи, а інколи і свої емоції про росію)
По-третє, справді дуже цікаві та не однотипні задачі, від яких в тебе спочатку захопить подих, потім серце)) , а вже потім ти почнеш шукати варіанти реалізації — і зважаючи на перший пункт, обовязково знайдеш будь-яке рішення.
По-четверте, в Дельті підтримують зріст в рамках компанії — і знаю це по собі, так як починав працювати як аналітик консолідованої інформації, а вже потім мене взяли на посаду бізнес аналітика з розвитку клієнтів та поділилися зі мною величезним об’ємом даних та досвідом(Андрій , Сергій, Микола, команда L1(супер пупер команда), команда аналітиків консолідованої інформації( ще одна супер пупер команда, з якою пережив багато чого), команда Телу, СРМ, БА(команди з крутими та гіпер позитивними людьми) привіт)).
Загалом, підсумовуючи, якщо Ви прийдете в дану компанію та будете чітко усвідомлювати, що Ви хочете розвиватися в напрямку посади , на яку прийшли в компанію , то ви сто відсотків будете в захваті та здобудете надзвичайно крутий досвід, величезний об’єм знань та знайомства з надзвичайно крутими людьми)

Работаю в компании пол года на позиции BA. Забегая наперед, скажу — это лучшее место, где мне доводилось работать!
Очень крутой и интересный опыт. Компания постоянно развивается, появляются новые проекты, с множеством увлекательных и нестандартных задач.
Руководство очень лояльное, Teamlead — Николай, очень позитивный человек, который создает максимально комфортную атмосферу для работы. Классный и отзывчивый коллектив, который всегда поможет в любой ситуации.
Однозначно есть возможность профессионального роста, что не раз видел своими глазами.
Много разных плюшек — регулярные коллективные мероприятия (пейнтбол, картинг и т.д.), чай, кофе, печеньки, настольный теннис в офисе, свободный дресс-код, бонусы за закрытие проекта.
Рекомендую! От работы в компании только самые лучшие впечатления.