Delphi Software

Киев, Винница, Ровно

27 апреля 14:36

Рома Гуменюк, DevOps Engineer с 2016 года

Що ж, по закінченню свого шляху у Delphi Software, хочу залишити відгук про команію.
Це по фатку була перша серйозна ІТ компанія, в якій я мав честь працювати. І наша співпраця тривала 6 років. Якщо коротко, залишились лиш приємні враження від співпраці.
Якщо не коротко, то:
1. Сімейна атмосфера, яке є досягненням людей, що працюють там — найбільший плюс компанії. Колектив — це те, що тримало мене весь час. Я впевнений, що з багатьма з людей конекшн буду підтримувати ще довго.
2. Можливості — аналізуючи свій шлях, зараз я розумію, що як початківцю мені авансом давали можливості роботи в проектах та активностях, попри великий брак досвіду. І це круто, коли компанія йде тобі на зустріч, розвиває тебе, як спеціаліста, інвестую час своїх працівників, аби ти отримав бажане. Так я отримав можливості попрацювати на позиціях QA \ DevOps \ .NET Dev \ Scrum Master.
3. Менеджмент — мені пощастило працювати з профі свого діла, які бачили, як розвивати людей, знали куди направити, що підказати, за що я і вдячний. Великим бонусом є відкритість у роботі — в тебе немає страху елементарно поговорити про свої проблеми, про те, що тебе не влаштовує. Відсутність зухвальства, бюрократії і свого роду булінгу дуже сприяє.
4. HR і організація роботи — все побудовано чітко, супровід з економічної сторони, хороше обладнання, страхування, відпустки і все, що зараз вважається стандарними практиками. Дівчатка з HR відділу взагалі топ, зважди піднімуть настрій, відкриті до діалогу і в цілому створюють сприйятливу атмосферу роботи
5. Неробочі активності — це окремим пунктом, оскільки ентузіазм компанії розповсюджуються на купу неробочих активностей — сплави, поїздки в інші країни, знижки на вистави, тім білдінги, корпоративи, змагання. На любий смак, ти можеш обрати собі активність. Звісно ковід вніс свої корективи, проте, я гадаю, все ще повернеться свого часу.
Я розумію, що не буває таких ідеальних речей, і звісно різного роду питання виникали, проте вони нівелюються тим хорошим, що компанія має.
Ну і коли мене запитають, чому ж я пішов з такої компанії, я сміливо відповім, що це просто про жагу нових челенджів і можливостей, оскільки після 6 років важко опиратись проф. деформації одного місця.

Поддержали:  Oksana Forkaliuk