Delphi Software

Киев, Винница

14 января 14:44

Vadim Pavliuk, Senior .NET Developer в Arsmoon

Що я можу сказати про Делфі ? згадую про компанію таким же чином як про універ, теплі спогади, багато друзів, трохи недосипу і завали на релізаї. Почав свій шлях в ІТ тут, починаючи з трейнінг центру, де мене навчали, ще і платили степендію! Після навчання дали кілька варіантів по проектам, і почав працювати. Тепер по списку:
— в компанії панує «лампова» атмосфера, мінімально необхідний рівень формальності, і обговорення бульшості питань — як зі своїми.
— зручний офіс з окремими кімнатами (я не фанат опен-спейсу). Є все необхідне(парковка, кімната відпочинку, душ, нормально укомплектовані кухні), і ще і різні смоаколики на додачу. А якщо чогось не вистачало — просто донеси інформацію, і якщо це щось резонне, а не просто забаганка — щось придумають.
— Колектив чудовий, досі звуть на тусовки і я задоволенням прихожу. Є кілька складних людей, але ж куди без цього в компанії.
— Абсолютна більшість менеджерів з кими я працював — справжні профі, і токлові, розуміючі люди.
— HR — просто процитую: «Йдеш від нас? світ подивитись, як воно в інших компанія ? Ну і правильно. Ну ти ж знаєш, тут тобі місце завжди знайдеться» — і це було щиро. Жодного разу не було проблем з вирішенням будь-яких питань.
— Соц-пакет: Страховка, Спор-компенсація і постійно якійсь пропозиції по скидкам на різні заходи.
— Активності: Не було року, коли б HR кілька разів не пропонував кудись гайнути, і зазвичай це було гарно організовані заходи.
— Навчання: Періодично проводяться різні семінари і трейнінги, постійні курси англійської. Завджди мав досту до купи навчальних матерілів. (Linka.com і т.д.). Можна домовитись за компенсації по професійним заходам (конференції, мітапи і т.д)
— Карєра: Тут як і скрізь, поки не почнеш брати бика за роги, сильно не просунешся, але якщо вже взявся, то тобі посприяють.

Хтось може запитати: чому звільнився, якщо така хороша компанія ? напевне щось не договорюєш ? Відповім: Звичайно, не все ідеально, були і ситаціх коли з обіцянками тягнули, коли активності проводились не так як хотілось би, коли очікування не виправдовувались. Але в ретроспективі зрозумів, що це можна було вирішити, просто потрібно було проявити більше ініціативи і рішучості, а не пускати все на самотік. А звільнився бо мій останній проект виснажив мене. Коли я про це сказав, і про те що я дивлюсь на альтернативи — запропонували кілька достойних, але я вирішив що «хочу побачити світ».

Поддержали:  Oksana Forkaliuk Oleksandra Vlasiuk