Delphi Software

Київ, Вінниця

Пропрацював у компанії менше року, залишився всім задоволений. Топовий колектив, гарна атмосфера в компанії, все як треба. Відмінне місце як для старту, так і для продовження кар’єри. Окремо хочу виділити топовий speaking club. Вдячний кожному, хто причетний до існування та розвитку компанії.

Підтримали: Viktoria SopilniakOksana Forkaliuk

Працював у Компанії майже два роки. Від початку співпраці до її завершення жодних проблем не мав. Особливо цінним була підтримка після початку повномасштабного вторгнення росіян. Офіс компанії, її співробітники — були пунктом незламності, де мав змогу зарядити ноут, телефон та підтримати моральний стан.
Дякую усім та кожному, поруч з ким жив та розвивався =)

Працював у компанії близько двох років. Спогадів вистачить на все життя). Надзвичайно дружня атмосфера, постійні івенти, поїзки. Менеджмент відповідальний, завжди готовий піти назустріч, айчари сонечка. Це ідеальне місце для набуття важливого досвіду та безперервного зросту як спеціаліста. Буду сумувати, але то є життя)

Я працював у Delphi приблизно 8 років. Моє враження про компанію в цілому дуже позитивне. Усі процеси налагоджені на високому рівні. Якісний менеджмент. Багато різних проектів з технологіями на будь-який смак. Мені траплялись колеги, з якими приємно і працювати, і вчитись чомусь новому, і проводити вільний час. В плані вільного часу компанія має чим порадувати. Регулярно проводились поїздки як закордон, так і по Україні. Також компанія завжди відповідально ставиться до вибору страхової компанії, так що родина працюючого може бути застрахована разом з працівником на вигідних умовах. Офіс компанії для мене був тим місцем, де можна не тільки робити основну роботу, але й пригоститись чимось смачним, отримати подаруночок (на свята), пограти теніс з колегами.
Рекомендую.

Працюю в компанії вже 12 років. Кращого і не треба. Велика подяка менеджменту і керівництву за увагу і і чуйне ставлення до потреб співробітників.

В компанії пропрацював 4 роки. Розпочинав у Trainee Center. Досвід роботи лише позитивний. Компанія піклується про своїх працівників: організовує різні поїздки за кордон; проводить корпоративи; забезпечує медичною страховкою; оплачує конференції; проводить курси англійської мови; компенсація завжди вчасно. Колектив дружній, веселий, завжди можна з кимось потусити.
Вдячний, що мав можливість тут працювати :)

В мене легкий шок. Я отримав офер від компанії, я майже від нього відмовився на користь іншої компанії, але вони перебили офер по умовам і почалось. Спочатку мені 2 чи 3 рази дзвонив Хед ейчарів чи типу того і довго про все розповідав але це ок. Після цього мені назначили незрозумілий ХР кол, на 10 ранку, я посидів 10-15 хв з ХР, не ввімкнув камеру(як виявилось це було дуже важливо) в 1 хр мікрофон майже не працював, в іншої він кричав так що глушив, але окей. Після цієї нісенітниці, мені зателефонував Хед ХР і почав довго розповідати, як важлива ідентифікація, і що те що я не ввімкнув камеру це щось жахливе, що я маю показати свої документи в камеру і довести, що я це я і що документи мої, бо я не можу поїхати в Вінницю на ідентифікацію. Хоча до цього ми домовились в ХП що я заїду в офіс особисто з своїми документами. Але вінець цього всього, сьогодні на наступний день. Мені приходить відкликання джоб оферу по причині: «Якись невнятний відгук від одної з компаній з якою я співпрацював рік назад». Типу окей, тех співбесіда, всі етапи, перебивання оферу, в результаті відкликання через незрозуміло що, незрозуміло з ким. Мені довелось витягувати з них що взагалі було сказано і що за відгук, виявляється фідбек на мене, це конфіденційна інформація для мене. Короче це просто шок, і через тиждень після прийняття оферу це нормално його відкликати і послати кандидата за русским военним кораблем.

Підтримали: Valeriia Nesterova

Владиславе, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро жаль витраченого часу обох сторін, але зараз, у звʼязку з війною, ми посилили наші процедури перевірки, які, на жаль, Ви не пройшли.

Працював у Delphi майже 3 роки. Тут працюють справжні професіонали у яких можна багато чого навчитися та круто прокачати свої хард та софт скіли. Хочу відмітити, що у компаніїї дуже хороша атмосфера, дружній колектив, лояльний менеджмент, цікаві проекти, постійно смаколики на кухнях, уроки для покращення рівня англійської, класні корпоративи, регулярні подорожі для співробітників компанії, завжди вчасна виплата компенсації.

Підтримали: Oksana Forkaliuk

Проработала на Делфи больше 6 лет и у меня остались только самые теплые и положительные впечатления о компании.
Не случайно все пишут про семейную атмосферу в компании и это действительно так. Помимо множества разноплановых проектов, возможности проходить курсы, посещать конференции и путешествовать вместе с компанией, здесь я нашла много друзей, встретила много интересных и умных людей.
В компании ежегодно проходит процедура performance review, лично мои пожелания на ней всегда учитывались.
Я работала в современном, комфортном офисе с хорошей техникой (тут тоже все пожелания удовлетворяли). Зарплату за все время ни разу не задерживали.
Я очень благодарна компании за тот опыт, эмоции, знания и конечно же друзей, которые она мне дала.

Підтримали: Oksana Forkaliuk

Потрапив у Делфі ще студентом без досвіду роботи. З того часу пройшов довгий шлях тривалістю у 9 років від QA trainee до тех ліда. Протягом цього часу завжди працював у дружніх та професійних колективах. Компанія забезпечує всім необхідним для розвитку (менторінг, курси, конференції, сертифікації) та відпочинку (performance reviews, team buildings, страхування і т.д.)
Менеджмент дуже people oriented і завжди йде назустріч, проекти цікаві та різнобічні. Все це в сумі дає змогу отримувати максимальне задоволення від роботи :) Дуже вдячний Delphi за позитивні емоції та досвід.

Підтримали: Oksana Forkaliuk

Мені дуже сподобалося працювати у Delphi Software. З самої першої зустрічі з HR і до посиденьок з командою на прощання, все було чудово, і так би мовити по сімейному. Колектив дуже хороший і тут дуже багато розумних людей до яких завжди можна звернутись по допомогу чи чомусь навчитись. Тут, мабуть вперше за свою кар’єру, я почув що люди працюють у фірмі 10-15 років, що явно говорить само за себе. Особливо хочу відзначити формат офісу (я не фанат open space), усі команди в окремих кабінетах, що дуже еднає та створює дружню обстановку у команді. Команда в якій я був — чудові люди за якими буду сумувати, та з якими ще довго сподіваюсь підтримувати дружні стосунки. Це люди з якими завжди було цікаво, з якими можна поділитись хорошим чи поганим і люди які завжди готові допомогти у будь-якій ситуації. В цілому я задоволений роботою у Delphi Software та дуже вдячний за досвід, емоції та стабільність.

Підтримали: Oksana Forkaliuk

Що ж, по закінченню свого шляху у Delphi Software, хочу залишити відгук про команію.
Це по фатку була перша серйозна ІТ компанія, в якій я мав честь працювати. І наша співпраця тривала 6 років. Якщо коротко, залишились лиш приємні враження від співпраці.
Якщо не коротко, то:
1. Сімейна атмосфера, яке є досягненням людей, що працюють там — найбільший плюс компанії. Колектив — це те, що тримало мене весь час. Я впевнений, що з багатьма з людей конекшн буду підтримувати ще довго.
2. Можливості — аналізуючи свій шлях, зараз я розумію, що як початківцю мені авансом давали можливості роботи в проектах та активностях, попри великий брак досвіду. І це круто, коли компанія йде тобі на зустріч, розвиває тебе, як спеціаліста, інвестую час своїх працівників, аби ти отримав бажане. Так я отримав можливості попрацювати на позиціях QA \ DevOps \ .NET Dev \ Scrum Master.
3. Менеджмент — мені пощастило працювати з профі свого діла, які бачили, як розвивати людей, знали куди направити, що підказати, за що я і вдячний. Великим бонусом є відкритість у роботі — в тебе немає страху елементарно поговорити про свої проблеми, про те, що тебе не влаштовує. Відсутність зухвальства, бюрократії і свого роду булінгу дуже сприяє.
4. HR і організація роботи — все побудовано чітко, супровід з економічної сторони, хороше обладнання, страхування, відпустки і все, що зараз вважається стандарними практиками. Дівчатка з HR відділу взагалі топ, зважди піднімуть настрій, відкриті до діалогу і в цілому створюють сприйятливу атмосферу роботи
5. Неробочі активності — це окремим пунктом, оскільки ентузіазм компанії розповсюджуються на купу неробочих активностей — сплави, поїздки в інші країни, знижки на вистави, тім білдінги, корпоративи, змагання. На любий смак, ти можеш обрати собі активність. Звісно ковід вніс свої корективи, проте, я гадаю, все ще повернеться свого часу.
Я розумію, що не буває таких ідеальних речей, і звісно різного роду питання виникали, проте вони нівелюються тим хорошим, що компанія має.
Ну і коли мене запитають, чому ж я пішов з такої компанії, я сміливо відповім, що це просто про жагу нових челенджів і можливостей, оскільки після 6 років важко опиратись проф. деформації одного місця.

Проработал в компании более 10 лет. Все это время чувствовал себя частью большой семьи. Тимбилдинги, поездки, совместные празднования — создают хорошую основу для сплочения коллектива. Отличный офис, особенно после ремонта. Комфортные рабочие места. А вкусняшки на кухне — так это вообще, самый большой стимул прийти пораньше на работу :). Мой проект был далеко не из легких, но интересный и разнообразный. Дал возможность поработать с разными технологиями и тулами, познакомиться со скрамом, пройти путь от мануал тестировщика до автоматизатора. В общем впечатления от компании остались самые лучшие. Причина ухода — настало время что-то поменять.

Працювала в компанії Delphi з 2013 року, спочатку як студент Trainee Center-y на базі реального проекту. Масштабність проекту дозволила розширити знання та підвищити кваліфікацію, не можу не відзначити також чудових менеджерів, з якими довелось попрацювати в одній команді — вони спеціалісти у своїй справі. За межами проекту — завжди привітні та розуміючі HR, цікаві та веселі поїздки 🙌🏼

Підтримали: Heorhii BondarchukOksana Forkaliuk

В компанію Delphi я потрапила без досвіду, студенткою, завдяки програмі Trainee Center. Закріпили за куратором, навчали, напрацьовували разом досвід, виплачували бонус у вигляді стипендії. Досить швидко отримала роботу і через 2 місяця мала уже перший робочий день.
З Delphi Software тільки теплі і приємні спогади співпраці. Так ніби по-сімейному з усіма людьми різного направлення. Чудова команда, дружній колектив, довготривалий проект.
Вдячна компанії за досвід, людей і знання🙌🏼🙏🏼

Підтримали: Heorhii BondarchukOksana Forkaliuk

Що я можу сказати про Делфі ? згадую про компанію таким же чином як про універ, теплі спогади, багато друзів, трохи недосипу і завали на релізаї. Почав свій шлях в ІТ тут, починаючи з трейнінг центру, де мене навчали, ще і платили степендію! Після навчання дали кілька варіантів по проектам, і почав працювати. Тепер по списку:
— в компанії панує «лампова» атмосфера, мінімально необхідний рівень формальності, і обговорення бульшості питань — як зі своїми.
— зручний офіс з окремими кімнатами (я не фанат опен-спейсу). Є все необхідне(парковка, кімната відпочинку, душ, нормально укомплектовані кухні), і ще і різні смоаколики на додачу. А якщо чогось не вистачало — просто донеси інформацію, і якщо це щось резонне, а не просто забаганка — щось придумають.
— Колектив чудовий, досі звуть на тусовки і я задоволенням прихожу. Є кілька складних людей, але ж куди без цього в компанії.
— Абсолютна більшість менеджерів з кими я працював — справжні профі, і токлові, розуміючі люди.
— HR — просто процитую: «Йдеш від нас? світ подивитись, як воно в інших компанія ? Ну і правильно. Ну ти ж знаєш, тут тобі місце завжди знайдеться» — і це було щиро. Жодного разу не було проблем з вирішенням будь-яких питань.
— Соц-пакет: Страховка, Спор-компенсація і постійно якійсь пропозиції по скидкам на різні заходи.
— Активності: Не було року, коли б HR кілька разів не пропонував кудись гайнути, і зазвичай це було гарно організовані заходи.
— Навчання: Періодично проводяться різні семінари і трейнінги, постійні курси англійської. Завджди мав досту до купи навчальних матерілів. (Linka.com і т.д.). Можна домовитись за компенсації по професійним заходам (конференції, мітапи і т.д)
— Карєра: Тут як і скрізь, поки не почнеш брати бика за роги, сильно не просунешся, але якщо вже взявся, то тобі посприяють.

Хтось може запитати: чому звільнився, якщо така хороша компанія ? напевне щось не договорюєш ? Відповім: Звичайно, не все ідеально, були і ситаціх коли з обіцянками тягнули, коли активності проводились не так як хотілось би, коли очікування не виправдовувались. Але в ретроспективі зрозумів, що це можна було вирішити, просто потрібно було проявити більше ініціативи і рішучості, а не пускати все на самотік. А звільнився бо мій останній проект виснажив мене. Коли я про це сказав, і про те що я дивлюсь на альтернативи — запропонували кілька достойних, але я вирішив що «хочу побачити світ».

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

Співпрацював з компанією Delphi Software 3 роки на позиції .NET Full Stack Developer (Вінниця)

Серед переваг можу виділити:
— Комфортне робоче місце з сучасним обладнанням
— Великий вибір проектів з сучасними технологіями (e-commerce, healthcare, media, etc.)
— Ніяких затримок у виплатах
— Зручне розташування офісу
— Авто/вело парковка для співробітників
— Щорічний performance review
— Адекватний менеджмент / HR
— Корпоративи 2 рази на рік
— Подорожі за кордон і по Україні
— Медичне страхування
— Компенсація витрат на абонементи у спортзал
— Челенджі / вкусняхи на кухні кожного ранку

З впевненістю можу рекомендувати цю компанію!

Мав дуже позитивний досвід роботи в компанії Delphi. Чудовий ресурс менеджмент, гарне відношення до працівників. Великий вибір різних проектів, більшість з яких дуже довготривалі і стабільні. Є регулярні перформенс ревью. В цілому працювати в цій компанії мені дуже сподобалось.

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

У меня опыт работы в Delphi — позитивный. Менеджемент лояльный, атмосфера радушная, офис комфортный, с финансовым вопросом все своевременно и честно. С уверенностью могу порекомендовать эту компанию!

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

С уверенностью могу сказать, что это одна из самых семейных и теплых компаний, в которых я работал. И так получилось, что добрые воспоминания привели в компанию второй раз. Рекомендую Delphi Software!!!

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

Хочу поделиться своим «счастливым» опытом 3-х недель работы в замечательной компании «Delphi Software».

Началось все с того, что я принял оффер на позицию middle java developer в Винницкий офис.
Так как позиция была в другом городе, а живу я в Одессе, я заранее поехал в Винницу снять квартиру, чтобы быть уверенным, что мне есть куда ехать. А то вдруг не получится снять квартиру в тот же день и что потом делать?

В общем, нашёл я квартиру и решил пройтись по городу, прогуляться, как тут звонит мне ресурс менеджер.
Уточнил все ли ок. Когда я сказал что я уже в Виннице, снял квартиру и все норм, сообщил, что моя позиция, вдруг 🤷🏼‍♂️, попала на холд, уже после принятия мною оффера. А прошло уже дня 4-5.
Ну понятно, что ситуация не прикольная, но! компания «типо» нормальная и понимает ситуацию, предложили 2 варианта:
Пройти ещё одно менеджерское собеседование на сеньора или без собеседований сразу на другую позицию, но на внутренний xml-подобный язык, который никому больше не нужен и неинтересен.

Ну я понимаю, что попал в не самую прикольную ситуацию, так как в тот же день, но парой часов ранее, я отказал нескольким другим компаниям, которые немного задержали свои ответы. И, как оказалось, ради этой позиции!

В общем, потерять ещё и это было бы слишком, тем более, что я то успел уже снял квартиру.
Понимаю, что на сеньора я могу не потянуть, а вот со второй позиции есть шанс потом внутри компании на java перейти.

В общем, соглашаюсь я на это предложение и через пару дней выхожу на первый рабочий день.
Но этот день был еще и первым днем карантина covid-19 (16 марта), так что все перешли на удаленку. Ну ничего страшного. Пришёл домой, получил инструкции, подключился к впн, скачал документацию по проекту и языку и начал изучать.

Так прошло 3 недели.

Но тут я, и остальные члены команды, получаем письмо, что 5 апреля наш последний день в проекте. При этом, мы уходим не на бенч, а на кислород.
Со мной через пару дней связался ресурс менеджер, типо ему жалко что так вышло. Сказал что мне ещё будут звонить hr, юристы. Короче все будет ок.
Но нет🤷🏼‍♂️. Мне самому пришлось всех дергать, чтобы получить ответы на вопрос по поводу компенсации, но был культурно послан несколько раз. Ну спасибо хоть культурно и что зп за 3 недели выплатили.
Но извините, я остался без работы в сложный период, когда огромное количество вакансий на холде, а те, что открыты, в процессе отбора часть тоже уходят на холд.

И что в итоге?
Минимум месяц без работы. А как платить за жилье и содержать семью?
Я понимаю, что я не один такой, многие, с введением карантина, оказались в подобной ситуации. Но это не оправдывает компанию.
Такой поступок очень хорошо описывает отношение менеджмента к своим сотрудникам.

За 2 роки роботи в Delphi не виникало жодних нарікань з приводу будь-якого питання, компанія забезпечує працівника всім необхідним для комфортної роботи та відпочинку. За цей час я набув чималий досвід під час роботи над проектами різної складності, значно покращив рівень англійської та відвідав не одну конференцію. Рекомендую :)

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

Delphi — это моя первая компания. Начал работать будучи студентом без опыта, изначально помогали коллеги и менторили — это очень важно. Также в коллективе всегда была дружественная, домашняя атмосфера и не только на проекте или в кабинете, а со всеми: эйчарами, офис менеджерами и так далее. Дельфи оставляет теплые и добрые воспоминания :)

Осталось очень много теплых воспоминаний связанных с этой компанией. Тут все как одна большая дружная семья) Участие в конференциях часто оплачиваются, в том числе и за границу. Есть хорошее медицинское страхование, оплата спортзалов и хорошие курсы английского языка. Так же иногда проводятся внутренние тренинги для всех желающих по самым разным техническим направлениям. Прекрасный менеджмент и действительно отсутствует формализм в отношении между сотрудниками любого уровня.
Тут вам будет комфортно :)

Работал в компании больше 4-х лет. Попал в хорошую команду с отличным менеджером. Именно сдесь приобрел бесценный опыт работы. Эти люди стали моей второй семьей. Работали в офисе класса люкс, что немаловажно. Большая благодарность девочкам из отдела HR. Все вопросы, возникающие в процессе работы,они решали оперативно и ефективно.Среди плюсов: возможность бесплатно обучаться английскому, спорт-компенсация, мед.страховка и конечно же отдельный респект Делфаевским плюшка)

Підтримали: Oksana ForkaliukOleksandra Vlasiuk

Дуже позитивна компанія у всіх напрямках :)

Работаю в компании с октября 2012 года.
Проект связан с поддержкой приложений и систем заказчика. Несмотря на инертную нишу, постоянно много нового, в плане технологий, регулярные тренинги, воркшопы, обмен знаниями с коллегами, поездки на обучение в другие страны. В общем всё очень интересно и скучать не приходится)

Прекрасная атмосфера и дружный коллектив, отсутствие какого-либо формализма в отношениях между сотрудниками любого уровня. Комфортные условия работы, а также другие стандартные плюшки, присущие большинству современных ИТ-компаний.
Отдельно хотелось бы добавить, что очень импонирует мне, так это участие руководства компании в решении не только личных проблем, а и активное участие в жизни сотрудников и так же общественных проблемах. В наше время такая поддержка бывает очень кстати, и я как сотрудник, сменивший не одну компания, скажу, что такое бывает очень редко.

Хорошая компания с большим набором плюсов: проекты с разным набором технологий, условия труда, соцпакет, зарплата, возможности для карьерного и профессионального роста.

Стабильная компания с хорошим дружным коллективом.

Компанія є дуже потужною та перспективною в плані карєрного росту та саморозвитку. Це місце до можна попрацювати над цікавими проектами із найсвіжішими технологіями. Атмосфера в колективі надзвичайно тепла і дружня, що позитивно відображається на професійній віддачі працівників.

Дуже хороша компанія. Багато цікавих проектів, дружній колектив, багато можливостей для професійного розвитку.

Шість років разом. Будь-які забаганки здійснюються, якщо ти наполегливий, працьовитий самовідданий та порядний.

Компанія, що дає шанс як прфоесіоналу, так і новачку вчитися, самовдосконалюватися та кар’єрно розвиватися напротязі всього часу роботи.
Дружелюбні та теплі відносини з усім колективом — одна із важливих, приємних особливостей компанії. Тут ти завжди відчуваєш себе ніби вдома, а це сприяє створєнню чудової робочої і, водночас, домашньої атмосфери, у якій завжди приємно працювати.
Короративи, активний відпочинок, їжа та різноманітні солодощі на кухнях відповідно до пори року, абонименти у спорт зал,басейн, курси англійської мови та багато чого нішого чекає вас тут!
Ласкаво просимо у нашу дружню сім’ю! :)

A place where incredibly talented and dedicated people do their best work at every position.
Company provides its employees with quality professional development and comprehensive onboarding program. When it comes to things like quality and customer service, each member of a team clearly understands their role and responsibilities.

Підтримали: Oksana Forkaliuk

Отличная компания с удивительными людьми. Интересные проекты, сладости на кухнях, весёлый HR, красавица офис менеджер, отличный рекрутмент отдел и друзья сотрудники — это то, что ожидает Вас в этой компании. Проработал почти 7 лет — остались замечательные воспоминания.

В компании дружная обстановка, компания предоставляет возможность участвовать в конференциях. Также проводятся регулярные performance и salary review.
В добавок к упомянутому ниже кофе и чаю, добавлю, что так-же есть холодильники с мороженым, колбысными изделиями и сыром :), комнаты отдыха в каждом из оффисов.

Приємно, що копанія сприяє саморозвитку працівників(уроки покращення англійської, спорт.зал і т.д.). Дуже дружній коллектив, що не маловажливо для професійного розвитку.

В Делфі дружній колектив, високий рівень взаємодопомоги як в професійному так і в соціальному аспекті.

В Делфі приділяють багато уваги якісному і цікавому відпочинку своїх співробітників — тільки за останні роки на їх рахунку : підняття на вершину Говерли, відвідення Львову, отелю Rixos в Трускавці, не кажучи про щорічні літні корпоративи в заміських комплексах. Також ніхто з співробітників не залишиться голодним — компанія забезпечує кавою,чаєм, здобою та бутербродами щоденно. Цікавий факт — участь в професійних конференціях також оплачувана за потребою!

Вакансії Delphi Software