4 квітня 2023 17:25

Anastasiya Tkachenko, Frontend Vue.js developer

Відгукнулась на вакансію
Дуже симптоматично, на мій розсуд, що одразу після першого незручного питання рекрутерові (чому компанія вимагає відвідування офісу) отримую листа з відмовою, без відповіді на своє питання

Вітаю, Анастасія. Перш за все я хочу вибачитися за будь-які неприємні моменти, з якими Ви зіткнулися в ході комунікації зі мною.

Наша команда рекрутерів прагне надавати потенційним кандидатам якісний супровід та відповідати на всі поставлені запитання щодо вакансій і хайрінг процесу.
Я мав закінчити з Вами комунікацію в тому вигляді, в якому ми її почали і детально розписати причини, за якими для нас прийнятна виключно така форма співпраці (фулл-тайм офіс або гібрид), а саме:

«Офісний (або гібридний) формат роботи важливий для нас, бо працюючи разом в одному просторі можна більш оперативно розв’язувати робочі питання. Також, офісний формат дозволяє краще відчувати командний дух та спільну мету, що позитивно впливає на продуктивність.»

Я обов’язково прийму до уваги Ваш фідбек. Бажаю успіхів у пошуку роботи, яка повністю відповідатиме Вашим потребам та очікуванням.

З повагою,
Олександр

Підтримали: Anastasiya Tkachenko

Дякую за відповідь
Бажаю успіхів у пошуку відповідного кандидата!