Define Solutions

до 20 спеціалістів
Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Define Solutions ідеальна компанія як для тих, хто тільки почав свій шлях в айті, так і для тих хто вже має багаторічний досвід. Це компанія в якій масимально комфортно і зручно працювати, бо тут:
— Гнучкий графік роботи
— Цікаві проекти
— Розмірений темп роботи без авралів, коли треба вже і на вчора
— Немає мікроменеджменту
— Налагоджені процеси
— Відкриті (дуже) до всіх побажань, пропозицій і ідей
— Прозорі процеси performance / salary review
— Офіс в центрі міста
— Без бюрократії, але при тому все чітко і зрозуміло
— Ніякої токсичності, всі працівники компанії — прекрасні люди і професіонали 🙃

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.