Работаю в Default Value уже больше года.
Самое приятное что есть на этой работе это то, что ты не чувствуешь это работой. Каждый день словно дома — максимальный комфорт.
Всегда есть работа, всегда интересные задачи. Дружественный коллектив всегда готов помочь.
Все максимально прозрачно, честно. Нет никаких штрафов, наказаний. Весь коллектив как одна большая семья.
Очень радует что в компании ценности есть не только на бумаге, а еще и в жизни. Что компания следует своим ценностям.
Будем продолжать работать вместе :)
Grows start with Value.

Я працював з компанією Default Value 4 роки і 7 місяців, та мав нагоду «бути частиною» 12 проектів.
Завдяки цій компанії я отримав значний професійний і особистісний ріст.
Умови співпраці — прозорі, комфортні, чесні, доброзичливі.
Ідеальних компаній не буває, і звичайно у Default Value хтось може помітити якісь дрібні недоліки, але вони ніщо порівняно з перевагами компанії.
Постає питання — «чому не продовжую співпрацю?», відповідь — отримав пропозицію від іншої компаніі робити внесок в цікавий проект.
Дякую Default Value за менторство, можливість працювати з освідченими ерудованими людьми, і бажаю продовжувати в тому ж темпі набирати оберти, подальшого росту і тримати якість на висоті.

Поддержали: Viktor Novikov