Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!

DeepInspire

Львов

В Deepinspire чудові люди і атмосфера! Я працювала в компанії більше 2-ох років і це був прекрасний досвід. В команді ми завжди допомагали один одному, ділились досвідом і підтримували ініціативи. #Deepfamily назавжди!

Поддержали: Oleg Pasenchuk

Працюю в DeepInspire більше 3-рьох років.
Колектив дружній і атмосфера панує в офісі дуже сімейна :)
Компанія зацікавлена в підвищенні кваліфікації своїх робітників і дає можливість для саморозвитку.
Регулярні курси англійської, менторінг від старших спеціалістів і впровадження нових технологій на проектах.
Я радий що є частиною Deep Family :)

Любимая компания :)
Хорошо, когда работа в радость, а коллектив друзья. Именно так все происходит, когда ты становишься частью DeepInspire.
Компания поддерживает инициативу, желание и стремление развиваться.

Працював в компанії 3 роки, було весело, цікаво, пізнавально. В компанії дружній колектив, неформальна атмосфера, сімейні цінності, а люди готові допомогти в різних ситуаціях. Завжди є в кого повчитися і куди розвиватися.

Пару слів про Deep, якшо чесно то пару слів буде замало. Компанія чудова, колектив дружній та мега крутий. Працюючи там ви завжди відчуватимите підтримку колективу та менеджменту. Менеджмент в свою чергу дуже адекватний без бюрократії, в цій компанії у вас буде завжди шанс і можливість розвиватись, в тому плані там все дуже гнучко. Офіс затишний, і там панує дуже класна атмосфера. Не сумнівайтесь, якщо потрапите туди то в команді у вас будуть професіонали своєї справи. Компанію однозначно рекомендую!

Поддержали: Marta Cheryba

Випав і мені шанс попрацювати в команді глибоко натхненних і мега позитивних людей.
Це був однозначно крутий досвід, заряд для нових починань та звершень, враховуючи те, що мені дійсно випав шанс, шанс бути навіть наймолодшим працівником =))).

Бути студентом серед професіоналів не просто, проте, драйв та підтримка команди нівелює всі «але».

If they can inspire themselves, it’s only thanks to DeepInspire.

Працюю в компанії понад 3 роки. За весь цей час отримав тільки хороші враження, працював на цікавих проектах з дружніми привітними людьми, які завжди готові допомогти в любій ситуації. Компанія завжди дає можливість підвищувати свій професійний рівень. Проекти на сучасних технологіях сприяють цьому. Також хочу відзначити менеджмент компанії, який є адекватним і завжди відкритим для тебе, готовий вислухати тебе, зрозуміти та вирішити любі твої проблеми. Окрема подяка за допомогу з релокейтом до Львова. Однозначно рекомендую DeepInspire для співпраці!

На Діпі всі просто котики :)
Дуже круто, коли компанія вболіває за тебе і твій розвиток, та завжди підтримує у всіх починаннях. І це взаємно) Все чесно, прозоро та професійно.
В офісі — завжди затишно і тепло, бо люди, які тут є — лише такі :)

Я багато років працювала на фрілансі і була впевнена, що це ідеальний варіант для мене. Але, прийшовши працювати в DeepInspire, просто кайфую від підтримки та взаємодопомоги, теплої дружньої атмосфери і кльових позитивних людей :)

p.s. поки компанія ще не дуже велика, є класні можливості для кар’єрного росту ;)

Поддержали: Oleksandr OnufriichukAnna Bihun

Трішки про Deep, хоч там вже і не працюю, проте спогади тільки позитивні.
Як на мене, якщо ти ніколи не працював/працювала в ІТ, це не те що чудова, це просто неймовірна компанія, яка відкрита до всіх кандидатів, якщо ти хочеш працювати з професіоналами, тобі дійсно сюди.
Основне, що запам’яталось, це людяність та відкритість, реально дружня атмосфера, реально круті професіонали, все що говориться на співбесіді — стараються все дотриматись.
Основне, що запам’яталось, що це єдина компанія, яка після оферу, чекала на мене 2 місяці.Єдина компанія, яка погодилась на таку авантюру, за що я їм і сердечно вдячний. Залишились тільки позитивні враження та тільки гарні спогади.
PS: хто пройде там співбесіду, не забувайте купити капці, там всі ходять в капцях, тому будьте як вдома))

Юра, дякую за відгук! Завжди раді бачити в гості ;)