Dedey Digital

Вінниця

Шарашкіна контора. В травні місяці дали мені 2 тестових завдання, на які я витратив 2 вечори свого життя, які міг би провести з більшою користю. Виконані завдання відправив їм ще 31 травня, але вже пройшло 2 місяці, а не те що фідбека не отримав, навіть на пошту не відписали що отримали завдання. Може хтось скаже що 2 місяці то ще мало, але як на мене за такий срок вже можна було б його перевірити.

Розібралися із ситуацією. Зв’язався зі мною HR компаныъ ы все пояснив, як виявилось як раз в той час коли я робив тестове звыльнився старий HR, і тому так з моїм тестовим вийшло. Дуже приємно що зі мною зв’язалися і все пояснили, новий HR таки покращив мою думку про компанію).

Работаю в компании уже почти год и с радостью поделюсь опытом работы в компании.
Начнем с плюсов:
+ Компания стабильная, внезапных перемен, увольнений и сокращений, текучки нету. Многие работают достаточно продолжительное время.
+ Если хочется развиваться внутри компании — еще есть гора разных направлений и их уровней
+ Техника очень хорошая Macbook/iMac
+ Есть интересные проекты с мировыми именами. (сами проекты упоминать не буду, по известным причинам)
+ Нет предрасутков по возрасту и должности, все равны от джуна до ceo. Если ты толковый парень и прокачиваешь скиллзы, с тобой будут считатся.
+ Почти все проекты долгострочные. Вас не будут бросать с проекта на проект каждый месяц.
+ Очень крутой и быстрый рост джунов. За год можно спокойно стать мидлом.
+ Много места, мало людей, это приятно)

Без минусов никак:
— Главный минус, что нельза работать удаленно, помимо форсмажоров. Но это условие я знал с самого начала, так что я знал на что шел.
— Хотелось бы больше активности в самой компании

Итог: компания отличная, нет токсичной бюрократии как вдругих компаниях по Виннице: да и колектив просто сказка.

Чудові люди, відмінні умови для роботи та саморозвитку. Співробітників цінують, ретельно відбирають з серйозним упором не тільки в скіли, але і в те, щоб з людиною було комфортно працювати. Тут хочеться бути, як то кажуть, всерйоз і надовго
Близько року тому прийшов з фрілансу в пошуках першої роботи саме в офісі. Але мало не відразу зрозумів, що йти не хочеться. Минув рік і бажання залишатися в цьому оточенні тільки зміцнилося.
Особливо хочеться відзначити досі вводить в стан когнітивного дисонансу (в хорошому сенсі) занепокоєння і турботу про співробітників. Не можу ні з чим порівняти особисто, але нічого подібного про інших компаніях я не чув.

Я в Dedey працюю трохи менше двох років. Починала ще з простого контент-менеджера. Якщо ти крутий спеціаліст, то тут тебе однозначно помітять. Тобі не доведеться просити підвищення ЗП або зміну посади, тому що ти втомився. Це відбудеться само собою. Раніше ніж ти сам це зрозумієш.
Крутий спец має необмежені ресурси для розвитку і підвищення своїх хард скіллів.
Але треба багато працювати. Хоча я не знаю жодної нормальної компанії, де добре і не треба працювати.