Компанія Datawiz.io шукає Python/Django Developer, Back-end.
Вимоги:
Досвід роботи з Python і Django.
Досвід роботи з SQL (PostgreSQL, MySQL).
Досвід роботи з Pandas та Rest Api.
Буде плюсом знання AngularJS.
Досвід роботи з Git та Linux системами.
Всім бажаючим перед співбесідою необхідно виконати тестове завдання: bit.ly/dwtesttask
Back-end розробники приймають участь у всіх етапах життєвого циклу продукту, починаючи від проектування, закінчуючи написанням коду.
Робота над новим проектом починається з мозкового штурму, в якому бере учатсь вся команда, щоб визначити і зрозуміти найбільш складні проблеми наших клієтів і прийняти найоптимальніше рішення для їх вирішення.
Після цього ми пишемо код і розробляємо складні алгоритми, які дають можливість клієнтам швидко аналізувати свої дані та визначити проблемні місця бізнесу.
Компанія Datawiz.io розробляє онлайн-сервіси для аналітики даних в роздрібній торгівлі та ресторанному бізнесі. Ми автоматизуємо процеси аналізу: чеків, продаж і даних програми лояльності. Основні наші клієнти це мережі супермаркетів та ресторанів в Україні та по всьому світу.
З допомогою наших програмних рішень мережі супермаркетів перетворюють дані в знання і на основі цих знань управляють своїм бізнесом. Тому ми повинні швидко та правильно відповідати на їхні запитання, адже від цього залежить їхній успіх та прибуток.