Datawiz.io

Чернівці

Працюю в Datawiz вже 10 років. Спочатку це був стартап з 4-х людей, а тепер нас 40, і ми продаємо свої продукти по всьому світу. Мені складно повірити, що минуло стільки часу. Та якби була можливість повторити ці 10 років, я б все зробила так само)) Кожен рік тут — це нові виклики, кейси, цілі. В Datawiz ми створюємо український продукт, будуємо круті команди, працюємо з найкращими спеціалістами. Мені подобається де я, з ким я і те, що ми створюємо разом.

Підтримали: Lilya Kosmynko

Вже майже рік я працюю в Datawiz — це місце, до якого хочеться повертатись щоранку.
В компанії створені чудові умови для роботи та особистого розвитку. Я регулярно проходжу навчальні курси, займаюсь спортом в спортзалі офісу, відкриваю в собі нові здібності і це дуже сильно надихає мене. Ціную здорову робочу атмосферу, в якій ми втілюємо в життя сучасні рішення, працюємо над цікавими задачами і знаходимо час для гумору та відпочинку.
Основна цінність компанії — це наша команда. Колектив активних, рішучих, амбітних та енергійних професіоналів з палаючими очима, що створюють інноваційний, український продукт!
Я щасливий бути частиною Datawiz!
Розвиваюсь і кайфую поруч із найкращими!

Datawiz — це місце, де я відчуваю себе цінною. Тут працюють круті люди, які завжди готові допомогти та поділитись своїм досвідом. Тут я отримала виклики, про які навіть і не мріяла, тут я завжди маю нові можливості для розвитку себе як професіонала.

Це місце, де ідеї стають реальністю, а співробітники мають можливість розвиватись та створювати круті рішення. Я раджу всім, хто шукає цікаву роботу в IT сфері, звернути увагу на Datawiz.

Крута робота та дружній колектив — це топчик 🤩

Ось і настав час йти далі... Та все ж, хочеться залишити кілька слів на згадку.

Я пропрацював у Datawiz доволі серйозний термін, і, мушу сказати цей час пролетів швидко, цікаво і головне корисно. Починав я свій шлях в компанії як trainee QC і закінчив як middle QA.

По справжньому дружній колектив (постійні жарти, приколи, неформальна обстановка), бажання і можливість розвиватись (різні/нові проекти), допомога досвідчених колег — ще один з варіантів як можна описати загальну атмосферу в Datawiz.

Прокидатись вранці щоб поскоріше прийти в офіс — не проблема. Затриматись подовше щоб після робочого дня пограти в настільний теніс чи в мафію — з радістю))) Прийти у вихідний день на улюблену роботу — це все про мене)))

Бажаю Datawiz’у рости, розвиватись і далі виховувати професіоналів своєї справи. Дякую що повірили в мене 2 роки тому)

Радий що моя ІТ кар’єра розпочалась саме в Datawiz.

Підтримали: Lilya KosmynkoDmytro Shevtsov

Андрій, щиро дякуємо за приємні слова та спогади! Та особливе дякуємо за твої старання та відданість роботі! Було класно попрацювати з тобою. Щиро бажаємо тобі більше крутих досягнень та нових цікавих проєктів! :)

З даною компанією в мене тільки позитивні асоціації та емоції! В Datawiz я пропрацював півтора року і з впевненістю можу рекомендувати дану компанію. Тут турбуються про кожного працівника, суперовий та позитивний колектив, все стороння підтримка в плані розвитку. Прийшовши з класною ідеєю тебе завжди вислухають і допоможуть її реалізувати! Резюмуючи скажу лише, що прийшовши в дану компанію ви ніколи не пожалієте про дане рішення!)))

Підтримали: Антоніна Філінська

Вася, дякую за відгук! З тобою було дуже круто працювати! Бажаємо тобі тільки успіхів в подальшому)

В Datawiz я працював близько року, і з впевненістю можу сказати, що там чудово. Дружній колектив, прекрасні умови праці, гарно поставлені всі робочі процеси та, мабуть, найосновніше — це довіра до працівників.У компанії дбають про працівника та прислухаються до порад і побажань, дають можливість розвиватися не лише у своєму напрямку, але й в інших.

Підтримали: Антоніна Філінська

Остался Негативный отзыв про данную компанию.
Проходил в комании техническое интервью. На нем меня спросили устроит ли меня пройти 2х недельную стажировку(оплачиваему только в том случае если ее удачно пройти). На что я ответил нет. Вечером меня набрали и предложили ’оффер’, но оффермом это тяжело назвать, так как мне сказли проходить все таки эту стажировку. Немного поузнавав про компанию мне показалось что это хорошая компания и все таки согласился.
После 3х дней стажировки я сделал тестовое задание — как мне сказали сделал хорошо, и предложили подписать договор нда, что меня конечно смутило так как еще не известно я пройду или нет но договор надо подписать для дальнейшей стажировки.
Понятное дело я начал задавать вопросы, а почему, а зачем и тд. меня же еще не приняли, на что ответили — ну у нас такие правила компании, у нас все сначала подписывают. Окей думаю, посидел поразмыслил немного, компания вроде норм, подпишу. Подписываю отправляю им. И на следуюющий день они мне звонят и говорят извини ты нам не походишь. мы не хотим с тобой дальше продолжать стажировку.

С этого выводы — компания не уважает не знаю как сотрудников, но кандидатов так точно. И мнение кандидата в данном случае вообще им фиолетово. Хотя это было только мнение(да я человек у меня есть свое мнение и думаю я вправе его как мнимум озвучить). Но для компани оказалось, что озвучить мнение несхожее с их правилами — это катастрофа.
Надеюсь это поможет будущим кандидатам в выборе компании. Будте внимательны когда соглашаетесь на такие вот бесплатные стажировки.

Андрій, шкода, що у вас склалося таке враження.

Підписання NDA є обов’язковим етапом на початку стажування (ми проговорювали це з вами перед початком стажування), оскільки ми надаємо доступ до конфіденціних данних. Підписуючи NDA з потенційним працівником, ми захищаємо наших клієнтів і себе від розголошення конфіденційної інформації.

Також під час стажування перевіряємо не тільки хард, а й софт скіли кандидатів. За три дні зрозуміли, що маємо труднощі в комунікації з вами, тому прийняли рішення не забирати у вас час.

Ми приймемо до уваги ваші зауваження і почнемо більш детальніше проговорювати з кандидатами умови сатажування.