DataRoot Labs

Киев, Wilmington

Працюю в DRL трохи більше половини року.

Хочу відмітити, що колектив та CEO/CTO дуже проактивні та готові допомогти у будь якій ситуації. Особисто ніколи не відчував, що є якісь проблеми з котрими не хочуть допомогти або просто ігнорують. Жодного разу не було проблем з відпустками, якоїсь бюрократії і т.д. Робочий графік дуже гнучний, є дуже хороша медична страхівка, кошти на навчання та інше.

Так як компанія співпрацює з багатьма стартапами, то часто (але й не завжди) проекти не дуже довготермінові і можна відносно часто їх змінювати. Водночас, якщо проект тобі зовсім не подобається, то це також можна вирішити і спробувати (певним чином) його змінити.

Співпрацюю за DataRoot Labs близько 1.5 року. Спочатку працював як парт-тайм інеженер на ізраїльський стартап у сфері observability/monitoring for Data Engineers. Після 1 року парт тайм приєднався до команди як фул тайм інженер.

DataRoot Labs працює по outstaff моделі. Ніяких менеджерів зі сторони DataRoot Labs. На пряму співпраця з клієнтов. Мінімум бюрократії і максимальна лояльність до співробіника компанії. Якщо є якісь питання, можна напряму поспілкуватися з СЕО/CTO для їх вирішення.

Найціннішим для мене є те що DataRoot Labs співпрацює зі стартапами. Є можливість приєднатися до стартапу на ранніх стадіях і спостерігати/впливати на розвиток проекту майже з самого початку. Я приєднався до проекту в перший рік його заснування. Отримав неоціненний досвід і з задоволенням спостерігаю як проект розвивається і маю неопосередкований вплив на прийняття рішень всередині проекту.

Орієнтовно півтора роки працюю в DataRoot здебільшого над задачами на базі ML.

Особисто для мене дуже позитивним аспектом є наявність серед проектів проектів зі значною research складовою, де є можливість поєднувати інженерні і креативні задачі. Дуже радий команді з якою працюю, з одного боку кожен по-своєму прокачаний в своїй області і загалом, з іншого — все це люди з якими приємо просто проводити час.

З точки зору загальних умов завжди було лояльне ставлення до будь-яких особистих моментів, пайплайн проектів націлений на результат і дає працювати в зручному мені режимі. Порівняно з моїм попереднім досвідом дуже приємний контраст в плані відсутності жодної бюрократії.

Якщо загалом — то радий що потрапив саме сюди

Впервые я познакомился с DataRoot Labs больше трех лет назад на курсе по Data Science, который компания проводит и который стал началом моей карьеры. Сейчас я работаю в DataRoot больше двух лет как Deep Learning Researcher.

Наиболее важные особенности DataRoot Labs, на мой взгляд, это человеческие ценности и роль каждого сотрудника. DataRoot — это не огромная корпорация с большой вертикальной структурой, в которой отдельная личность может затеряться среди корпоративной бюрократии. В DataRoot проблемы каждого человека будут услышаны, а особенности — учтены. За мое время в компании я не раз побывал в разных непростых жизненных ситуациях и всегда был приятно удивлен простому здравому смыслу со стороны менеджмента, который с пониманием относился к моим проблемам и всячески помогал их решать. Разумеется, все это выражается в таких простых вещах как приятная политика отпусков и больничных, гибкий график, свобода выбора рабочего места (офис, дом, где-то еще) и многих других. С первых дней я мог без проблем напрямую контактировать с СЕО и СТО — энергичными и здравомыслящими людьми — такими же, как и все члены команды DataRoot.

Спектр проектов и отдельных задач также является большой положительной чертой DataRoot Labs. Вступая в Data Science я немного побаивался что погрязну в серой рутине, коей в сфере данных может быть немало. Но DataRoot — это не скучные однообразные будни. В DataRoot есть постоянный поток самых разнообразных и новаторских проектов, и я уверен каждому всегда найдется интересная работа. Я был просто счастлив, когда в первые же месяцы в компании все мои задачи были связаны именно с тем, чем я и хотел заняться в жизни — и с того момента становилось только интереснее. Сейчас я, как и многие мои коллеги, каждый рабочий день занят исследованием и улучшением state-of-the-art решений и мне это действительно очень нравится. Разумеется, конечные результаты важны, но DataRoot Labs — это не просто люди, решающие любые поставленные задачи, это еще и визионеры, смотрящие вдаль и вкладывающиеся в передовые исследования и развитие своих сотрудников, что для меня как researcher’а очень важно. Работа над проектами ведется в небольших командах, где каждому участнику дается необходимый уровень свободы, а любое творчество и безумные идеи всегда поощряются. Уже после первых успехов быстро чувствуешь свой вклад в общее дело и понимаешь, что все старания — не зря, и это еще больше разогревает любовь к своей работе.

Для меня DataRoot стал местом, где мне комфортно, где я развиваюсь и в котором я имею значение. Я безумно счастлив быть частью этой команды.

Вже більше двох років працюю у DataRoot Labs як Data Scientist.

Проекти компанії (як мінімум у data science сфері) це в основному технології для стартапів, яким необхідно побудувати рішення «від нуля до MVP». Через це більша частина роботи має R&D спрямованість. З одного боку це дає можливість самостійно приймати рішення та експериментувати під час розробки, опановувати різноманітні навички та технології, з іншого, — часом може привносити невпевненість та сумніви в індивідуальний робочий процес.

Загалом над проектами працюють невеликі команди по кілька людей (від 2 до 6), зазвичай всі члени команди відкриті для спілкування та готові допомогти у складних питаннях.

Колектив компанії молодий, енергійний та працездатний, на проекті складається дружня атмосфера. В компанії мінімум бюрократії, відчувається лояльність зі сторони керівництва, завжди є можливість проговорити питання, що турбують. Зручно, що є можна працювати як з офісу, так і віддалено, графік роботи гнучкий, значною перевагою є медична страховка)

Працюю в DataRoot Labs вже досить довгий час на data science позиціях. За цей період встигло сформувалося розуміння того, що являє собою компанія, чим і хочу поділитися.

В першу чергу — це історія про людей. Якщо хочеться потрапити в молоду та енергійну команду зі здоровим духом авантюризму та своїм цікавим корпоративним «work hard, play hard» життям — це саме те місце, де хочеться бути.

В DRL можна брати участь в проектах, де кожен персональний вклад матиме велике значення для загального успіху в цілому, і цей вклад буде помітним. Це факт роботи з R&D продуктами в галузі machine learning та data engineering, де поняття state-of-the-art методів, нових відкриттів та постійних досліджень — це буденність, а не бажана реальність. Це можливість працювати з передовими стартапами, що на очах піднімають раунди інвестицій, та ростуть з нуля. Це історія про те що змінює сьогодення, частиною чого хочеться бути.

Додамо сюди наявність можливостей для зростання, соц. пакету по типу медичної страховки та інших приємних речей — маємо дуже цікаву структуру, з якою дійсно хочеться взаємодіяти.

I began working with DataRoot company as with machine learning consultant for one of my past projects. The company has a deep expert experience in its niche and I could always get the answers on the interested questions in the field of Data Science. I also want to highlight DataRootUniversity. The guys responsible for this project did a very good job, because they created and, most importantly, continue to develop educational courses and related tasks to reinforce the passed materials for everyone who wants to both begin and advance their knowledge in the field of Machine Learning. Although the initial overall project has ended, we are still in contact with the company and help each other, each according to their capabilities and experience, which leaves certainly only positive impressions and emotions.