8 квітня 2021 21:10
Працював в компанії 10 місяців, з кінця травня 2020 до кінця березня 2021.
Досвід був позитивний:
1) Робота здебільшого на результат і головне — робити таски вчасно
2) Дуже хороше ставлення
3) Ніякої бюрократії, нема зайвого булшіту зі складною організацією проектів
4) Відносно різноманітні таски
5) Я багато чого навчився в компанії по бекенду і Data Science за час роботи
6) Завдяки вільному графіку зміг поєднувати роботу з навчанням
Пішов, бо хотів в продукт, розійшлись теж дуже мирно і дружелюбно. Компанію рекомендую
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.