Dex Technologies

до 20 спеціалістів
Київ, Нью-Йорк (США), Торонто (Канада)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював з ними над одним цікавим проєктом, загалом це був позитивний досвід, всі питання вирішувалися швидко та «безболісно»)
Однозначно можу рекомендувати до співпраці.

Працював в компанії 10 місяців, з кінця травня 2020 до кінця березня 2021.
Досвід був позитивний:

1) Робота здебільшого на результат і головне — робити таски вчасно
2) Дуже хороше ставлення
3) Ніякої бюрократії, нема зайвого булшіту зі складною організацією проектів
4) Відносно різноманітні таски
5) Я багато чого навчився в компанії по бекенду і Data Science за час роботи
6) Завдяки вільному графіку зміг поєднувати роботу з навчанням

Пішов, бо хотів в продукт, розійшлись теж дуже мирно і дружелюбно. Компанію рекомендую

Проходив співбесіду в дану команію. Отримав відмову без уточнення причин. Відмічаю не професійну поведінку з боку працівників компанії.

Добрий день Антон. Причиною відмови стали розбіжності між Вашим досвідом вказаним у CV та реальними скілами, про це ми повідомили Вам на другий день після співбесіди.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.