DataArt

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан)

ДА — мій єдиний досвід в ІТ. «З порогу» був неймовірно приємно вражений людяним ставленням, підтримкою та супер-позитивною командою. Для мене — той випадок, коли компанія справді турбується про працівників. Попри неочікувано- карколомний поворот в моїй карʼєрі (довготривале відрядження в поля) ДА не відсахнулась (згідно чинного законодавства), а натомість організувала для мене режим максимального сприяння. Наразі в моєму субʼєктивному рейтингу — «бест компані евер».

Підтримали: Iryna YasinskaVeronika Gromoglasova

Віталію, дуже дякуємо за відгук і за захист України! І зі свого боку робимо все можливе для наших захисників 💙💛

Майже 7 років працював в цій компанії в Харковському офісі, звільнився в 2021. Для мене то був найкращій досвід. Прийшов як Андроід розробник, але DataArt дає можливість перевчитися на іншу технологію завдяки внутрішнім курсам, тож я перейшов на Node.js, з яким працював більше 5 років. На період ковіду була велика підтримка, тих хто попав на бенч (сам пробув там 4 місяці) не звільняли, але тримали знизивши ЗП на 30%, та й потім це було компенсовано. Пощастило з колективом, коллеги допомогали коли була потреба, токсічних людей не зустрічав. Коли звільнявся, були коливання, гадаю що це єдина контора куди я б повернувся знов.

Підтримали: Iryna YasinskaOleksandra Boichenko

Павло, дуже дякуємо за прекрасні слова і за те, що був із DataArt майже 7 років! Для нас важливо знати, що наші колеги цінують можливості розвитку в компанії, підтримку у складні часи та почуваються комфортно у своїх командах. Усього тобі найкращого :) І звісно, будемо раді попрацювати разом у майбутньому, якщо буде такий шанс.

Добрий день, відгукувався двічі на вакансію Ruby on Rails developer жодної відповіді не отримав.

Іване, доброго дня! Ми перевірили в системі, вам було надіслано автоматичну відповідь на ваше резюме. Такі відповіді, на жаль, іноді потрапляють у спам. Щодо вакансії, ми закрили її нашим колегою, який якраз завершив свій попередній проект. Дякуємо за ваш інтерес і сподіваємось, що ще матимемо змогу поспілкуватися щодо роботи в DataArt у майбутньому :)

Доброго дня, відправиляла запит на стажування, але хочаб якоїсь відповіді не дочекалася, можна якось поспілкуватися з hr-ом компанії?

Валерія, вітаю! Я — hr одеського центру розробки DataArt. Вибачте, будь ласка, що не отримали вчасно відповідь на ваш запит. Наразі в нас не проводяться стажування, і немає вакансій junior Front-end. Наші плани щодо лекцій для студентів і практикантських програм ми публікуємо в цьому телеграм каналі: t.me/DataArtforUniversities. Долучайтеся!

проходив «english check» як перший етап найму, спілкувався з пані, що перебуває за її словами у Франції.
по ходу розмови отримав питання про «жахливу картину, що бачить моя співрозмовниця з відео та світлин про мобілізацію в Україні, де силою змушують чоловіків йти на війну» я відповів доволі коректно, але з відвертим натяком на свою позицію, тому моя совість чиста й на хід розмови це не вплинуло, на моє запитання яке ставлення компанії до кандидатів росіян, людина відповіла, що ті люди, що виїхали за межі рфії розглядаються так само як і інші кандидати, тут оцінюйте самі.

Ігорю, вітаємо. Дякуємо за ваш фідбек. Нам шкода, що ви мали саме таку тему розмови під час проходження співбесіди з англійської. Ми вже взяли в роботу це питання для обговорення з нашими інтерв’юерами. Щодо кандидатів з інших країн, DataArt дійсно дотримується політики рівноправ’я, де паспорт або національність кандидата не можуть бути вимогою вакансії. Ми маємо чітку позицію щодо війни рф проти України та програми з підтримки України, з якими ми ознайомлюємо кандидатів під час інтерв’ю: www.dataart.com/...​/our-statement-on-ukraine. Ми доводимо до відома кандидатів, що при недотриманні наших політик DataArt припиняє співпрацю.

Добрий день, як DataArt прокоментує співпрацю з російськими рекрутенг агенстами? Мені от пишуть граждані расії із москви і пропонують роботу у вас, компанія HRPrime.

Володимире, добрий вечір.

DataArt дійсно співпрацював з компанією HRPrime до березня цього року. Вочевидь наслідки розірвання контракту не були нами пропрацьовані до кінця, саме тому ви отримали пропозицію від агенції. Ми перепрошуємо за ситуацію, оскільки ця неуважність повністю суперечить позиції компанії щодо припинення будь-яких бізнес-операцій в рф. Ми якнайшвидше проконтролюємо це питання та нагадаємо агенції про повне припинення співробітництва та нашу незацікавленість навіть у безкоштовних послугах.

Дякуємо, що звернули нашу увагу і ще раз просимо вибачення.

В компанії є люди, які досі працюють у РФ та підтримують режим агресора.

Оксано, вітаю! DataArt цілком пішов з ринку рф і не має там ані представництв, ані клієнтів, ані будь-яких бізнес-операцій. Ми підтримуємо Україну, засуджуємо агресію зі сторони росії і не працюємо з тими, хто поділяє вторгнення й ненависть. Офіційна позиція компанії за посиланням: www.dataart.com/our-statement-on-ukraine

Пропрацював в цій компанії ~3.5 роки і нещодавно звільнився через позицію компанії.
Розпишу по плюсах і мінусах:
Плюси:
+ гарна кухня у львівському офісі (з часів коронавірусу і ремоуту це втратило актуальність)
+ мені повезло з останнім проектом і замовником, які не мають жодного стосунку до росії. Були цікаві відрядження, робочий комп, і ще всякі плюшки.
+ компенсація заходить на валютний рахунок

Мінусів достатньо:
— коли я прийшов в контору дали welcome-book російською. Ще заповнював всякі анкети де була присутня мова окупанта. Є багато розсилок, де вона також присутня і вам прийдеться це все читати і реагувати на них.
— власник (чи то гендиректор) — росіянин.
— офіси контори в країнах з проросійським урядом (Вірменія, Казахстан, Сербія, ...)
— контора не донатить на ЗСУ
— за 3.5 роки жоден тіммейт з яким я працював не розмовляв українською, ну патамушта нєудобна (хоча 95% з них — українці)
— весь менеджмент обов’язково звертається російською по-дефолту, схоже у них є якесь неписане правило. Були навіть мітинги з керівництвом компанії де вони розказували як будуть виходити з ринку рф і т.д. — до речі, вгадайте якою мовою. І це типу офіційна позиція компанії, словом противно було слухати. Також існує якась негласна «какаяразніца», на одному з мітингів один пан начальник сказав щось типу: «какая разніца какой язик і паспарт — рускій ілі українскій, і так тріста лєт вимєшивалісь», вроді це був голова харківського офісу.

Якщо не маєте громадяньскої позиції, вам не противно чути мову окупанта і взагалі какаяразніца — тоді це топ місце для вас, знайдете багато однодумців.

Данило, дякуємо за фідбек! Приємно знати, що тобі сподобалося працювати з нами, і так само як і ти обожнюємо кухню у львівському офісі.

Так, президент і засновник компанії дійсно народився в росії (точніше в срср), але вже понад 25 років живе і працює у Нью-Йорку, де й заснував DataArt. Наші офіси дійсно є у Вірменії, Казахстані та Сербії, а ще в Україні, Польщі, Латвії, Швейцарії, Великобританії, Аргентині, Грузії тощо. Щодо велкамбуку, декілька років тому він насправді ще був англійською та російською, але російськомовну версію компанія більше не використовує.

Слава Україні шановні, хотів би наголосити, що [email protected] пошта не працює, написав тиждень як не відписують. Всім на замітку, є можливість бути не почутим. DataArt якось будем виходить на звязок?

Анатолій, вітаю та прошу вибачення за затримку з відповіддю. На жаль, ми не знайшли ваш лист, інакше ви б обовя’зково отримали автоматичну відповідь. Якщо я правильно зрозуміла, ви її також не отримали. Ми зберігаємо всі надіслані резюме й запити та зв’язуємося з кандидатом, якщо його/її резюме нас зацікавило та якщо/коли для нього/неї є або з’явиться відповідний проект. Якщо маєте можливість та інтерес, надішліть, будь ласка, ще раз.

DataArt — это лучшее, что случилось в моей профессиональной деятельности. Спасибо всем коллегам, которые вопреки всем событиям, помогают и поддерживают своих сотрудников. Зная на деле, какая у нас позиция и что преодолела компания за последние месяцы, очень горжусь, что я часть компании. DataArt это команда, в которой максимально возможно развить свои профессиональные навыки и быть в окружении адекватных и отзывчивых коллег! ♥️

Анна, большое спасибо за отзыв и прекрасные слова :)

Підтримка компанії відчувалася впродовж всього часу скільки тут працюю (більше 3 років).
За пару місяців компанія пропонувала допомогу з релокацією для всіх охочих, але як і ми не вірила що почнуться активні бойові дії одномоментно.
Починаючи з самого ранку 24-го лютого компанія організувала все можливе для переміщення колег та їх сімей в межах України та закордон, бекофіс постійно займається координацією, фінансовою допомогою та підтримкою загалом. Дивлячись на те, чим діляться працівники інших компаній (щодо позицій компанії загалом, звільнень та неоднозначного бекання) я радий що працюю саме тут!

Ще раз — позиція однозначна і буде прокоммунікована всюди найближчим часом: росія почала війну підступно та вбиває українців, всі хто це підтримує йдуть слідом за «русским военным кораблём».

Україна понад усе!
Разом до перемоги!

Алекс, дякую за теплі слова. Офіційна позиція компанії: www.dataart.com/...​our-statement-on-ukraine

Позиция официальная была высказана сразу, только на внутренние рассылки, и если девченки ещё не опубликовали это везде где только можно, то только потому что заняты помощью всем коллегам, их семьям и не только... с проживанием, питанием, финансами, пересечением границы и расселением, гуманитарной помощью и прочим. датаарт против войны, максимально помогаем всеми средствами и возможностями чтобы искоренить хуйло и хуйлопанов от власти, положить весь бизнес с которым связаны и на который можем повлиять, закрыть все офисы в рашке а тех кто хоть как-то намекают на поддержку хуйла, увольняют с позором сразу.

Все буде Україна!!!

Луіс, дякуємо за таку емоційну підтримку DataArt. Ми дійсно трохи затримали офіційний прес-реліз, бо всі комунікації та маркетинг працюють в emergency responce team. Офіційна позиція компанії: www.dataart.com/...​our-statement-on-ukraine

Гроші пахнуть. А ваші, очевидно, смердять. Фу.

і як спиться всім працівникам датаарту зараз?

Остапе, ніхто майже не спить, бо дуже намагаємося допомогти всім нашим колегам. Офіційна позиція компанії: www.dataart.com/...​our-statement-on-ukraine

Досі не висловили свою позицію щодо нападу росії на Україну. Як компанія, яка веде бізнес з ворогом — позиція повинна бути чітко окреслена. І чимшвидше.

А ось і офіційний коментар
www.dataart.com/our-statement-on-ukraine

К сожалению, имел негативный опыт прохождения собеседования.
Мне дали тестовое задание, и я сразу же начал его выполнять, потратив 5 часов впустую.

Что именно произошло.
В тестовом задании были технические проблемы. Как минимум требовалось протестировать недоступный сайт. Тем не менее я нашел способ как все сделать максимально правильно. Также в нем нужно было ответить на большое количество технических вопросов, которые по правильному должны задаваться во время устного собеседования. Я неоднократно уточнил у HR и представителя проекта действительно ли нужно выполнять в задании все пункты, так как часть из них явно не относились к моему роду деятельности. Получил оба раза утвердительный ответ, что мы потом голосом обязательно обсудим все нюансы, мол, так и надо, главное выполни задание.
Ну ок, я ж инженер, освоим что-то новое. Задание выполнил.
А дальше оказалось, что компания в этот день подписала оффер с другим человеком и мое задание даже никто не проверял и никакого технического собеседования не будет. Конец!
Я когда-то слышал кейсы о том, как кандидаты принципиально отказываются выполнять тестовые задания, всегда удивлялся такой категоричности, но теперь понимаю почему люди могут так негативно относиться к заданиям.
По-хорошему компания должна была хотя бы оплатить 5 часов впустую потраченного времени технического специалиста.

Андрей, спасибо, что поделились своим опытом. Нам очень жаль, что произошла такая ситуация.

Так вышло, что позиция действительно была уже закрыта, но из-за технической ошибки в нашей системе (в системе не обновились данные) рекрутер и PM не увидели этой информации и выслали вам техническое задание. В тот день, когда вы его выполняли, PM была в отпуске и, к сожалению, мы не смогли оперативно отреагировать.

Мы разобрались, устранили ошибку и сделаем всё возможное, чтобы такое больше не повторилось. Нам очень жаль, что это произошло именно с вами. Спасибо, что с пониманием отнеслись к ситуации! Надеемся, у нас получится исправить ваше впечатление.

Проходил собеседование в компанию.
Все этапы очень понравились, особенно хочу подчеркнуть работу HR Елены, ни одного открытого вопроса не осталось, фидбеки и оперативность на всех этапах.
К сожалению был вынужден отказаться от оффера, т.к не мог ждать финального этапа, общения с заказчиком, но в будущем обязательно бы рассматривал Dataart.
Отдельное спасибо за милый презент :)

Игорь, большо спасибо, что поделились отзывом. Мы очень рады, что вам всё понравилось. Будем рады в будущем повторить и поработать вместе :)

Проработал 4 года в харьковском офисе, остались самые положительные впечатления, компания действительно готова идти на встречу и имеет четкие прозрачные политики. Любые вещи обсуждаются и решаются. Бывают нюансы с техникой или офисом, но и над этим в компании активно работают.

Однозначно рекомендую — почти всегда можно подобрать проект по душе.

Игорь, спасибо, что поделились своими впечатлениями! Мы рады, что вам понравилось работать с DataArt и вы готовы рекомендовать нас коллегам. Это взаимно :)

Не увидел никаких сложностей, о которых пишут, в прохождении теста по английскому. Всё общение происходило через HR’a Яну, хочу отметить её профессионализм, все вопросы решались достаточно быстро, всё на высоте. Хорошее впечатление после прохождения интервью )

Илья, спасибо за отзыв! Рады, что вам у нас понравилось.

Проработал в компании около 7 лет, опыт крайне положителен, компания умела создать среду так, чтобы сотрудникам напрочь отбить желание уходить из компании.

Тут тебе и рост внутри компании и возможность участвовать в хайринге, онбординге и пресейлах. В определенных случаях возможно было сменить квалификацию ( правда были и случаи когда это было ультимативно, после определенного срока нахождения на бенче ) . Компания очень лояльно относилась к сотрудникам и всегда старалась идти на встречу, тут тебе и ремоут и релокейт без проблем предлагали, возможность смены проекта, ну а если не поможет то и в сабатикал можно сгонять.

Естественно за это время компания росла и развивалась и много вещей в корпоративной культуре поменялось в связи с ее ростом. Так в свою очередь 13 зарплату убрали и корпоративы стали попроще и офис с 30 до 250 человек разросся.

TLDR: Если хочется стабильности и хорошего отношения к сотрудникам то вам здесь понравится

Алексей, спасибо вам за целых 7 лет в DataArt, отличный отзыв и рекомендации! Приятно знать, что вам понравилось работать и развиваться в компании :)

Минулого року компанія показала справжнє обличчя. Коли інші масово викидали-скорочували проекти і працівників викидали «за борт», DA просто садили на бенч. Так, різались зп — компенсація, але... потім усе компенсували!!! Це реально круто усвідомлювати, що тут тебе не «кинуть». Великий вибір проектів і загалом дуже класні люди працюють.
На рахунок англ. так, тут перебор. Реально таке враження, що хочуть тільки випусників англ філології, інязу. Хоча з замовниками спілкуємось без проблем, але викладачі кажуть:«Ну дуже слабо спілкуєшся. Чому не використовуєш «small talk tips and tricks?»
А так раджу дану компанію.

Юрій, дякуємо, що поділилися своєю думкою! Нам дуже приємно, що вам подобається робота в DataArt та умови, що пропонує компанія.

Спілкувався з рекрутерами та HR, вразило те що ніхто не володів українською мовою.
Рекрутер намагалася, але виходило дуже криво, HR навіть не намагалася, а з технічним представником перейшли на англійську щоб не мучатися.
При чому компанія працює в Україні понад 10 років і має декілька офісів. Також DataArt намагається не афішувати що це російська компанія. Як вони говорять, компанія зареєстрована в США, і має офіси по всій Європі.
Тому в мене питання, чому компанія яка працює в Україні, наймає українців, не проявила жодного зусилля і поваги до країни в якій працює і людей з якими збирається працювати?
Це мені сказало досить багато про перспективи роботи в такій організації, і про те ставлення яке буде мене очікувати.

Що таке DataArt?

1. Мінімум бюрократії
Багато хто вже про це писав. Але щоб зрозуміти це сповна — треба взяти до уваги наступне: компанія велика, а великі компанії (не всі звичайно) славяться своєю бюрократією. А мені людині яка до того працювала outstaff і ввела подвійну звітність щодо своїх годин, DataArt дуже сподобалась в цьому плані. Логування годин і пов’язана із нею бюрократія зведена до мінімуму.
2. Система TYPs (Thank You Points)
Не можу стверджувати, що це щось унікальне, але це стимулює багатьох бути корисним. Для тих хто не працював у компанії — це подяка від інших колег, яку видно всім іншим і яку можна конверутвати в щось матеріальне :-)
3. Соціальний пакет
Я чесно не розумію ті компанії які не мають корпоративної страховки. Тут вона дуже хороша, а для працівників компанії в страховій є окрема лінія. Мені страхувала відшкодувала декілька тисяч. Ще один приклад, я звернувся в приватну клініку без страхової і лише після того звернувся на гарячу лінію — так мені страхова порекомендувала звернутись до кращих лікарів, бо ті в яких я був виписали мені «фуфломіцини». Адекватна страхова — це дуже круто. Страхова в DataArt — дуже хороша.
4. Спільноти і компетенції
Компанія велика. І навіть якщо у вас в офісі немає колег із схожими інтересами, це не означає, що в інших офісах їх немає. Тут є все від шахматного клубу та «Що? Де? Коли?» до любителів комп’ютерних ігор.
Щодо компетенцій — мав честь докластись до розвитку Salesforce компетенції та попрацювати із дуже професійними та вмотивованими людьми.
Конференції, які організовує компанії — окрема розмова. Без перебільшень — це дуже високий рівень організації.
5. Проект
Із зрозумілих причин я не можу розголошувати деталі про проект, але коли через декілька років про мого клієнта говоритеме весь світ — мені дуже приємно буде усвідомлювати, що я їм допоміг на одному із етапів їхнього розвитку.
6. Перекваліфікація, переоцінка кваліфікації, перегляд компенсацій
В DataArt ви самостійно можете ініціювати всі ці про процеси. Виніс цей пункт окремо від бюрократії, бо це навіть не бюрократія. Це те відчуття коли ти особисто відчуваєш що за певний час ти виріс як спеціаліст і ти не чекаєш схвалення свого PM чи DM — ти просто заходиш у внутрішню систему і просто робиш request.
7. Це люди які працюють в компанії

Якось так:-)

Іван, щиро дякуємо за роботу в DataArt та такий приємний і розгорнутий відгук! Ми щасливі знати, що вам було комфортно працювати й розвиватися разом з нами та що ви пишаєтеся проектом, над яким працювали :)

Мав честь працювати в Dataart.
Компанія майже щороку входить до ТОП5 в рейтингу DOU, і можу сказати, що, компанія дійсно заслуговує на це.
1/ Багато різноманітних і цікавих проектів з новітнім стеком технологій.
2/ Внутрішні навчальні курси (за бажанням можно перекваліфікуватися в інші напрямки).
2/ Там збираються дуже добрі, і при цьому професійні спеціалісти.
3/ Соц. пакет більший ніж той, що в середньому пропонують оутсорс-компанії.
4/ І найголовніше — Датаарт, це компанія в першу чергу для людей, тут Вас почують і будуть намагатися максимально вирішити Ваше питання.
Рівень бюрократії зведений до мінімуму.

В цілому я можно впевненно рекомендувати роботу в даній компанії.

Дмитро, щиро дякуємо за ваш відгук! Ми щасливі, що у вас залишилися лише позитивні враження від роботи в DataArt, ваших колег та умов, які пропонує компанія :)

Самое неприятное общение с Lead Designer Ириной Шаповал. Я проходила собеседование на Trainee и Ирина задала мне «логическую загадку», как она считала. Нужно было спрашивать вопросы про лифт для панд. В конечном итоге мы 2 часа общались по поводу задачи, но предложенные решения ей не подходили. Я спросила, какое бы решение предложила Ирина и она назвала своё решение, абсолютно никак не связанное с логическими задачками. По общению Ирина всё время агрессировала и я держалась до последнего, но оно того не стоило. Спустя 2 года работы дизайнером и проходя другие собеседования, понимаю что это было самое некомпетентное собеседование на позицию дизайнера, а тем более trainee. Может быть компания и хорошая, но работать с такими людьми не хочется.

Анастасия, спасибо за ваш отзыв. Дело в том, что прежде чем получить допуск к проведению интервью, в том числе с trainee, все наши эксперты проходят серьезный процесс обучения. И мы полностью доверяем им в этом вопросе. Нам жаль, что у вас осталось такое впечатление после прохождения собеседования.

В DataArt не работала, но подписана на их информационную рассылку на email, и в начале года от них пришло письмо о наборе в DataArt .NET Academy, DataArt JavaScript Academy и DataArt Business Analysis School.
Решила попробовать подать заявку в DataArt JavaScript Academy.

С самого начала компания не скрывала, что ты должен подпрыгивать повыше и прогибаться пониже, всячески показывая, как сильно ты хочешь у них поучиться, а в последствии и работать. Нужно было посмотреть видео с рассказом о курсе, в течение этого видео в разное время HR-менеджер показывала на листочках три слова (вернее сказать, аббревиатуры), имеющие отношение к JS, и потом эти слова нужно было отправить им ответным письмом, чтобы показать, какой ты внимательный и замотивированный — такой чушью, кроме полного новичка, который очень хочет войти-в-айти, никто заниматься не будет, я думаю.

Потом были два теста, проводились через гугл-формы.
Сначала был тест по английскому, состоящий из 65 вопросов, за каждый правильный ответ — 1 балл, на тест давался 1 час времени.
В другой день был тест с вопросами по HTML, CSS и JS, тоже примерно 65 вопросов, по 1 баллу за вопрос, плюс небольшая задачка (за неё давали 10 баллов), которую надо было решить на любом Си-подобном языке программирования, на этот тест времени давали побольше — 1,5 часа.

Потом опубликовали списки тех, кто успешно прошёл тест по английскому и допущен до собеседования по английскому, я не нашла себя в этих списках, очень расстроилась, однако все мои вопросы о том, сколько же я баллов получила за тест, были проигнорированы. Обещали дать фидбек, когда полностью закончатся отборочные испытания. Ну ладно, решила подождать.
Потом было групповое интервью по технологии, проводилось в зуме, претендентов разбивали на группы по 6 человек, сначала нужно было за 20 минут решить небольшую задачку и отправить решение через гугл-форму, потом по очереди участникам задавали вопросы по HTML, CSS и JS, так как времени на каждого было мало, то и вопросов было мало и они были довольно простые.
После этого все отборочные испытания закончились, обещали обработать все заявки и прислать письмо с информацией принят ты на обучение или нет, и с фидбеком по результатам испытаний.
В итоге в назначенный день, с большим опозданием от объявленного времени, пришло письмо с сообщение, что заявка отклонена, группы заполнены, отбор завершён, просим отнестись с пониманием и всё. Никакого обещанного фидбека, ни даже просто сколько баллов было набрано по тестам, вообще никакой информации.
Восхищаюсь умением Екатерины Веремьевой (HR-менеджера в DataArt и одного из организаторов этого отбора) игнорировать прямо заданные вопросы и давать ничего не содержащие ответы, так как свои баллы за тесты я так и не узнала.

В общем, казалось бы, система отбора на обучение довольно простая и понятная, но на самом деле нет, она совершенно непрозрачная, узнать свои результаты, просто даже для себя, невозможно, и по каким критериям на самом деле ведётся отбор — покрыто мраком тайны.

В дополнение. После того, как я уже написала этот отзыв, но ещё не успела его отправить, Екатерина Веремьева наконец ответила на мои сообщения в телеграме, однако всё, что я от неё узнала, это то, что они «не раскрывают результаты тестов, так как они являются отборочными.» © Потом она написала, что вопрос не в том, были ли мои результаты лучше или хуже, а в том, что количество мест ограничено и набор уже завершён... WFT?.. В общем, зря потратила время.

Татьяна, спасибо за ваш комментарий! Мы сожалеем, что у вас осталось негативное впечатление от процесса отбора студентов. Уточняем информацию у организаторов JavaScript Academy и вернемся к вам с более подробным ответом.

Смешная компания эта Датаарт.
Я уже много лет работаю с западными заказчиками: моего уровня английского полностью хватает что бы с ними подолгу общаться на митингах. А здесь я не прошел по уровню общения даже на джуна или мидла) Англичанка начала сразу требовательным тоном ставить условия, что я должен задавать ей много вопросы, стараться говорить много, потом вообще начала общаться раздражительно.
Ваша компания слишком много хочет, а уровень ЗП предлагает средний — спуститесь на землю.
У них уже не один год эта проблема с проверкой английского: хотят прогеров и тестеров закончивших инязы)))
Кандидатам рекомендую не тратить время на общение с ними, есть много других компаний с большей ЗП с меньшими требованиями.

Евгений, наши преподаватели всегда тестируют уровень разговорного английского у кандидатов, потому что коллеги напрямую общаются с клиентами и часто работают в распределённых командах с людьми, к примеру, из Польши, Аргентины или Болгарии. В разных проектах разные требования к уровню английского и, скорее всего, для проекта, для которого вы проходили интервью, нужен был более высокий уровень.

Как правильно отметили в комментариях, у нас нет такого понятия, как уровень английского на джуниора, миддла или синьора, требования, скорее, зависят от проекта. Мы проверяем разговорные навыки кандидата и оцениваем, достаточно ли их для конкретного проекта.

Вчора запросили на співбесіду в цю компанію. Ну, я нібі погодився, але без жодних обіцянок. Сьогодні виявилось, що спочатку треба підтвердити рівень англійської. Я спитав, який рівень потрібен, сказали щонайменьш Intermediate. Я надав сертифікат FCE (en.wikipedia.org/wiki/B2_First), який ніби-то підтверджує Upper Intermediate. Сказали, що цьгого недостатньо, бо існує процедура, яку неможна ігнорувати, тому все одно треба пройти співбесіду з їхнім викладачем англійської мови. Дивно. Upwork визнає сертифікат FCE, проте DataArt цього сертифіката не визнає. Вочевидь, DataArt є крутішим за Upwork. Крутезна компанія, дуже рекомендую. :)

Олександр, нам важливий рівень володіння англійською, тому що колеги безпосередньо спілкуються з клієнтами і часто працюють в розподілених командах з людьми, наприклад, із Польщі, Аргентини або Болгарії. На інтерв’ю викладач перевіряє навичку розмовної англійської, яка для цього потрібна. У різних проектах різні вимоги до цього рівня, тому без спілкування з викладачем тут не обійтися.

Що стосується сертифіката FCE, він видається після перевірки п’яти мовних навичок, кожна з яких оцінюється в певною кількістю балів. Загальний бал рахується як середнє арифметичне балів за всіма навичкам. Тому рівень саме розмовних навичок за допомогою сертифіката підтвердити не завжди можливо.

Подала заявку на позицию Technical Support 3 ноября 2020, а рекрутер со мной связался 16 ноября в 7 вечера с вопросом, актуален ли мне еще поиск работы.

Конечно, я уже нашла работу за почти две недели. Наталья Кармазина (IT recruiter DataArt) сказала, что так долго они рассматривали мое резюме, потому что «мы ждем ответов проекта, интереса стаффинг менеджера».

У меня не было желания сотрудничать с компанией, которая превращает набор кандидата на позицию сапорта (не разработчика, не главного дизайнера, не vice president), а просто человека с колл-центра, в растянутый процесс.

Если мое резюме рассматривалось две недели, то фидбек от первого звонка по телефону мне бы пришлось ждать месяц?

Напомню, что позиция требовала Spoken/written German, Intermediate (B1) or higher level + хороший английский. Я соответствовала требованиям. Интересно, много ли кандидатов они нашли...

Підтримали: Anastasia VakulchykAlex REvgen

Яна, спасибо за отзыв. Мы очень стараемся отвечать на все входящие обращения (не важно — от саппорт-специалистов, разработчиков или дизайнеров) в течение одного-двух рабочих дней, чтобы не заставлять кандидатов ждать. К сожалению, в случае с вакансией, на которую вы откликнулись, у нас внутри произошла мискоммуникация, из-за чего мы так затянули с ответом. Извините, пожалуйста.

Отличная компания, рейтинг на DOU вполне заслуженный.
Проработал в компании больше года. Работал в Харьковском и Киевском офисе. Если бы из-за COVID-19 не накрылся потенциальный новый проект — работал бы дальше и даже не думал бы о переходе.
Компания предоставляет кучу плюшек, например
— страховка сразу после испыталки
— скидки в спорт клубы
— помощь в подготовке к выступлениям (Настя ты топ!)
— в Киеве новый классный офис
— удаленка френдли
— английский бесплатно в офисе или зуме
— оплата на долларовый счет
— можно купить себе ноут за деньги компании
— HR здесь реально за тебя и пытаются найти решение любой проблемы
— можно менять офис работы не меняя проект
— лояльная и дружелюбная компания
— можно получить повышение в ЗП или грейде просто написав письмо по нужным контактам

Итог. DataArt оставайтесь такими и дальше независимо от роста количества людей)

Алексей, спасибо за подробный отзыв! Нам тоже очень понравилось работать вместе.

Прежде всего — ДЕНЬГИ! Правдивый слоган этой компании. Имела несчастье сотрудничать с данной компанией с 02.2019 —06.2019( могу доказать документально). Здесь Java разработчик с опытом работы 10+ лет может запросто отправить ВСЕМ коллегам якобы ВАШИ(конечно же фейковые) фото и видео файлы порнографического содержания с ВАШИМ лицом. И ЕМУ конечно же за это НИЧЕГО не будет(ведь он JAVA разработчик с 10+ лет опыта, а значит приносит много денег). Директор по персоналу (Днепропетровский филиал) скажет, что это случайный человек и что он несет угрозу обществу (уголовный кодекс данный директор никогда не читал). Остальные сотрудники будут МОЛЧА за этим наблюдать (некоторые особо одаренные будут веселиться, оскорблять и свистеть вслед жертве), ведь свой карман всегда БЛИЖЕ, и вообще, место то ХОРОШЕЕ(терять его из-за такой мелочи, зачем). Их это не касается, да и по жизни привыкли быть ТЕРПИЛАМИ. Здесь руководство вам предложит ТРИ оклада за молчание (могу доказать документально). А если откажетесь, вам все равно их отправит на расчетный счет, а затем уволит под надуманным предлогом (могу доказать документально). Для тех кто все-таки решиться сотрудничать с данной компанией, могу посоветовать только одно. Если столкнётесь с подобным беззаконием и несправедливостью, то сразу сообщайте об этом ЖЕРТВЕ происшествия. Не бойтесь, что вас внесут в черный список другие IT компании или уволят за то, что вы просто хотите жить в НОРМАЛЬНОЙ, ЦИВИЛИЗОВАННОЙ стране. Есть такие компании как SoftServe, такие компании как EPAM, есть много других компаний в Украине для которых закон, справедливость и порядочность — не пустой звук. Защищая другого человека — вы в первую очередь защищаете себя!

Здравствуйте, Анастасия. Сожалеем, что у вас сложилось такое впечатление от сотрудничества с нами. По этическим соображениям воздержимся от комментариев к деталям рассказанной истории.

Мы стремимся создать рабочую среду, свободную от дискриминации, харассмента, буллинга и поддерживаем атмосферу взаимного уважения среди коллег. Соответствующие принципы зафиксированы в политиках DataArt, мы придерживаемся их во всех наших локациях.

Вероника Громогласова, DataArt

Пожалуй, лучшая из галер на украинском рынке флотилий, где мне доводилось работать. Работаю больше года, полет отличный. Одесский офис великолепный, прекрасный коллектив, любимые эйчары, интересные коллеги. Хендлинг кризиса с ковидом замечательный, я впечатлен как компания бережет людей. Из минусов могу отметить только несколько нелогичную политику по больничным. Но я уже одну нелогичную политику победил, и здесь справлюсь, уверен :-)

Евгений, большое спасибо за отзыв и за то, что ты с нами! Мы очень рады, что тебе нравится компания, офис, команда и отношение DataArt к коллегам. Это взаимно :)

Мы уточнили у любимых эйчаров из Одессы по поводу политики по больничным и хотим сказать, что здесь отношение компании к команде тоже очень бережное. Коллеги обсудят с тобой все вопросы и, уверены, что всё разрешится наилучшим и самым логичным образом.

После общения с рекрутером компании на мою почту начал приходить спам от dataart, на получение которого я не давал никакого согласия.

Валентин, ещё раз спасибо вам за сигнал. Имейлы без согласия получателей мы, конечно же, не рассылаем. Но несколько писем попали к вам из-за ошибки, которая благодаря вам уже найдена и устранена. Ещё раз извиняемся!

Работала с компанией как фриланс рекрутер, остались хорошие впечатления от сотрудничества :)

Підтримали: Kiril KovalenkoVeronika Gromoglasova

Марта, большое спасибо, мы рады!

На жаль, мого рівня англійської не вистачило. Перевірка мови відбувалася по телефону в режимі діалогу, тривала близько 15хв, питання були чіткі та зрозумілі, вкінці розмови отримав попередній фідбек, який був доволі розгорнутим та містив корисні рекомендації щодо розвитку моїх інгліш скілів.

Дякуємо за відгук! Будемо раді, якщо ви повернетеся до нас із удосконаленими інгліш скілами :) До речі, ось наші добірки чудових ресурсів, додатків і YouTube каналів для вивчення англійської:
— dataart.com.ua/...​-samostiinogo-navchannya
— dataart.com.ua/...​a-vivchennya-angliiskoji
— dataart.com.ua/...​vashu-rozmovnu-angliisku

Моя історія знайомства із DataArt проста і тривіальна. Але мій відгук надіюсь буде корисний як компанії так і користувачам DOU.
Знайшла мене в LinkedIn HR Наталя Дещинська, після першої співбесіди запропонувала пройти ще співбесіду англійською із викладачем. Англійська співбесіда була на загальні теми в скайпі, тривала близько пів години, а може і більше. Відзначу дуже компетентний і корисний відгук про моє володіння англійською від викладача Юлії у львівському центрі розробки DataArt. I так, все це було у Львові :). Далі HR Наталя на наступний же день запросила мене пройти технічну співбесіду вже в офісі. Офіс в у Львові це щось! Саппорт менеджери постарались. Але це вже зовсім інша історія. Пройшовши технічну співбесіду мені знову подзвонили і запросили на роботу.
Пройшов майже рік і я вирішив залишити цей відгук, адже якби не професійність людей які мене познайомили із цією компанією можливо, я б зараз і не був тут і не познайомився з такою великою кількістю талановитих та добрих людей в цій комфортній та дружній робочій атмосфері.
Дякую Вам: Наталя Дещинська, Юля Комарова, Андрій Сірук, Каріна Рождественска, Юля Ющук.

Анатолію, щиро дякуємо! Ми щасливі працювати з вами та дуже радіємо, що ви у захваті від офісу та колег, які вас оточують :)

У меня замечания адресованные менеджменту DataArt:

1) Я отправил резюме на dou со своим skype, без телефона. Рекрутер где-то взяла мой телефон и давай названивать в любое время. Я ей раза три говорил что бы не звонила, а писала в скайп; приходилось даже сбрасывать. Но она извиняется, снова забывает и продолжает звонить с телефона компании. Обратите на этом внимание — это может негативно влиять на отношение к DataArt.
2) При проверке английского со мной говорили каким-то непонятным сленгом. Мне приходилось переспрашивать что бы понять суть вопросов.
Я уже несколько лет работаю на проектах с постоянным англоязычным общением с командой и заказчиками, но выражения, как были на интервью, вообще не слышал. Советую пересмотреть систему тестирования языка.

Підтримали: Kostiantyn KhomkoDenys Poltorak

Евгений, спасибо за отзыв!
Нам жаль, что коллега доставила вам неудобства. Она стремилась побыстрее назначить с вами интервью, хотела связаться с вами оперативнее. Конечно, так делать не нужно. Поговорили с рекрутерами, они уверяют, что это было исключение из правил.

Что касается собеседования на английском, наши преподаватели проверяют именно разговорный английский, способность понять и поддержать на нём беседу — и с носителями языка, и с теми, для кого английский не родной. Спасибо за сигнал, мы передали департаменту английского языка вопрос о сленговых выражениях, которые используются в процессе собеседования.

FYI
Рекрутери DataArt знайшли мене в LinkedIn, запропонували вакансію Data Platform Engineer. На 5-10 хвилині пре-скрінінгу по телефону з Lililya Orel, рекрутер спитав чи готовий я на роботі використовувати російську мову. Сказав що все розумію по-російськи, але в спілкуванні надаю перевагу українській та англійській (рівень якої навіть не перевірили). Виявилось, вони не готові розглядати кандидатів, які не готові говорити російською)
P.S. Думаю передав ситуацію доволі достовірно, з мого боку все було дуже адекватно, тому я на 100% впевнений що саме небажання переходити на російську стало причиною відмови. Справедливо буде сказати, що відмовили мені дуже м’ягко і культурно.

Володимире, дякуємо за відгук! Насправді ми не маємо вимог щодо того, щоб наші колеги розмовляли російською. Основною робочою мовою в нас є англійська.
Наразі ми з’ясовуємо ситуацію з нашими HR-менеджерами. Найближчим часом зв’яжемося з Вами особисто та відповімо більш детально тут у коментарях.

Интересная ситуация сложилась у меня с данной компанией. После общения с рекрутером (по телефону, связаться по номеру с рекрутером напрямую невозможно) и проверки английского с преподавателем было назначено техническое интервью. Рекрутер пообещала выслать приглашение на собеседование. День накануне собеседования, приглашения все еще нет. Далее последовали попытки дозвониться по номерам, указанным на украинском сайте компании, обещания двух разных людей разобраться и перезвонить и... тишина.

Підтримали: Denys Poltorak

upd: в итоге со мной все-таки связалась HR Елена Мороз, недоразумение прояснили, спасибо!

HR/Рекрутеры непрофессиональные от слова совсем. На джине открыл резюме — никакой связи в течении недели, на LinkedIn месяц уговаривали рассмотреть 3 вакансии, сдался, сбросил резюме одной особе, как оказалось — на фрилансе. Через пару дней ещё один hr добавился- сбросил и ей и... тишина. Да и ладно, за пару дней получил несколько офферов из компаний получше.

Денис, нам жаль, что так получилось. С вами действительно общались фрилансеры, которые иногда помогают нам в поиске сотрудников. Мы обсудим с ними будущую схему работы и внесём правки, чтобы все соискатели обязательно получали фидбек. Спасибо, что обратили наше внимание на этот момент.
Желаем удачи на новом месте и будем рады пообщаться, если вы снова будете в поиске!

Надсилав резюме, через декілька днів зателефонувала HR, розповіла про процеси, як все відбувається, домовились про перший етап (перевірка англійської) в той же день в обід. Зателефонував викладач, розмова пройшла добре, сподобалось, отримав конструктивний фідбек і викладач сказала, що передасть цей фідбек HR’у і зі мною зв’яжуться. Пройшло вже декілька тижнів і ніякого фідбека від HR я не отримав.

Підтримали: Александр Кот

Перепрошуємо за затримку. Раді, що все з’ясувалося.

Проходил собеседование в DataArt. Первым этапом было прохождение собеседования на проверку уровня английского языка. Идея классная, мне понравилось, было интересно, в том числе проверить свой уровень и узнать о своих ошибках. Собеседование на уровень английского языка прошёл успешно и было назначено техническое собеседование. Техническое собеседование также понравилось, вопросы были интересные, в общем, от процесса прохождения собеседования остались только положительные впечатления :) По завершению технического собеседования сказали, что ответ будет дан позже в течении месяца, после получения фидбека. Прошло две недели, никакого ответа не последовало, после чего я сам решил спросить, когда же ожидать результат? Вопрос был проигнорирован и спустя месяц ответа так и нет.

Підтримали: Anastasiia Stetsenko

Перезвонили с DataArt, вышло небольшое недоразумение, все объяснили, так что в итоге все в порядке :)

Опыт интересного общения с Elmira Jafarli Mammadova был первым случаям, когда появилось желание оставить негативный отзыв. Это явно был треш. Такого общения у меня еще не было.

Пришла заявка на добавление в контакты линка с сообщением и начиналось оно со слов «Ужин, здравствуйте!...». Поначалу разбирал дикий смех, по ходу общения ставало все грустнее.

Дальше я посмеялся с того, что меня так еще не называли, но вместо ожидаемого извинения и продолжения общения, последовало продолжение в виде «я тоже не знада как вас назвать», «так как читается это никак иначе как ужин» :-) ну думаю ладно, посмеюсь и может придет осознание хоть какой-то неправоты. Но нет. Дальше последовало предложение сменить имя. Почему бы и нет. Проблема не в нас, а в вас. Легких путей не ищем.

Дальше последовал мой вопрос о том, как этого человека взяли в рекуртеры и что стоит походить на курсы английского. Рекуртер решила рассказать о ее совершенном владении 7 языки и что она работает «не в канторке какой нибудь» намекая на мои канторки походу и советы быть добрее и походить на курсы этикета :-)

Финал: я в черном списке у этого рекуртера.

p.s. Могу дать скрины общения. Я успел поделать к тому моменту, как попал в черный список.

Здравствуйте. Да, Elmira не работает в DataArt. Это рекрутер из агенства, к которому мы иногда обращаемся за помощью в поиске кандидатов.
Спасибо, что написали, мы с агенством пообщаемся и ситуацию обсудим.
Извините, пожалуйста, что так получилось. Если вы еще не отправили нас в свой личный черный список, мы, с вашего позволения, предпримем еще одну попытку вас заинтересовать сотрудничеством.

Перевірка англійської дуже проста, фідбек конструктивний. (Хінт: якщо погано чути — одразу передзвоніть.)
Технічне інтервью на девелоперську позицію не складне, питання стандартні і по суті, але, як оцінять — вже залежить від конкретної людини. Було скайпом з офісу, але я не ображаюсь =). Проговорили 2 години замість 1 і було цікаво. Співбесіди окремої на проект може і не бути.
Перші враження бувають помилкові, тому рівень англійської можуть перевіряти періодично знов. А рівень технічний можуть підняти після відгуків з проекту, наприклад.

В принципі, все що залежить від компанії, було супер.
Позитивне:
— гнучкий графік, ремоут за бажанням
— прозорість
— дуже чітка робота всіх відділів
— комфортні відносини
— оплачується час, коли в людини нема проекту
Негативне:
— опенспейс та ремоут це не для всіх: галас після 16, але не так багато живої коммунікації
— аутсорс це не для всіх: вплив на процесс чи на технічні рішення може бути обмеженим, а вибір наступного проекту — завжди компроміс.

Сервісна модель передбачає наявність великої кількості лояльних працівників, але моє особисте переконання, що треба йти на конкретний проект. Відбір людей на проекти — теж складне питання. Хоча є классні люди, що працюють роками, змінюють по 5-6 проектів і виглядають задоволеними.
Чисто аріфметично після закінчення проекту шансів знайти в середині щось краще, ніж на ринку не так вже і багато буде. Так і сталося. Припиняти співпрацю було сумно.

Михайле, шалено дякуємо за відгук. Крутих вам проектів і сподіваємося попрацювати разом знову.

Моя любимая компания уже 6 лет :)

Дорогая Наталья, все сейчас подумают, что мы отобрали у тебя паспорт :) Но нет!

Ребята, ваша удивительная некомпетентность отсеивает классных специалистов. Уважаемое руководство, вы действительно хотите, чтобы парочка — преподаватель английского плюс робот эйчар подпортила перспективы компании?

Підтримали: Denys Poltorak

Владимир, здравствуйте. Давайте опираться на фактаж и конкретику? Раскройте, пожалуйста, понятие «классные специалисты» и в чем именно состоит наша «удивительная некомпетентность». Тогда мы сможем предметно ответить на ваш вопрос.

Внимательно изучила предыдущие комментарии перед собеседованием по-английскому. Для полной картины поделюсь своим опытом.
Интервью понравилось, началось в точно назначенное время, сразу мне объяснили формат в котором интервью будет проходить, никакого специфичного для отдельных регионов акцента у преподавателя не было, ничего сверхъестественного не требовалось, после окончания интервью получила feedback, с которым согласна.
Требования к английскому действительно высокие. Но компания на это имеет полное право, как я считаю. Пробуйте, не бойтесь. Как минимум сможете оценить свою дееспособность в боевых условиях и сконцентрироваться на слабых сторонах.
Преподавателю отдельное спасибо! К сожалению, в силу волненения не запомнила имени.

Здравствуйте! Спасибо вам за отзыв. Рады, что остались приятные впечатления от общения.
А благодарность преподавателю обязательно передадим, уверены, ей будет очень приятно.

Уже 3 раза проходил собеседование в ДатаАрт, несколько лет подряд и на разные позиции, но всегда все проходит одинаково:
1. Рекрутер назначает первый этап — проверка английского.
2. В назначенное время звонит «Преподаватель».
3. В 2 из 3 раз, подключался еще и второй интервьюер для «Контроля».
4. Интервьюер с каким то английско-ирландским акцентом проводит беседу.
5. Сообщают итоги, смысл которых всегда одинаков: Непонятно как вообще мне удается работать в IT с таким низким уровнем английского. Мне срочно следует «пойти и застрелиться от позора».
6. Технические этапы после этого не проводят.

При этом во всех остальных компаниях мой уровень оценивают как intermediate / upper-intermediate и даже Advanced. И я уже много лет каждый день общаюсь с заказчиками — носителями языка. Был в командеровках в англоязычных странах.
Хотя я конечно не настаиваю, возможно мой английский действительно плачевен, просто только сотрудникам из DataArt хватает смелости сказать мне правду =)))

PS: Меня удивляет далеко не разница в оценке уровня владения языком. А то что IT компания сознательно ставит проверку английского первым и блокирующим условием. Как по мне подтянуть английский у хорошего специалиста легче чем научить филолога програмированию. Но это только мое мнение.
Желаю ребятам из DataArt успешно нанять на позиции разработчиков преподавателей английского. Я же в будущем не буду тратить на эту компанию свое время.

Стас, здравствуйте. Каждая компания сама решает для себя, какие требования к знанию языка устанавливать. Мы для себя давно решили, что для наших коллег знание английского критично — большинство членов команды общаются с клиентом напрямую, и у клиентов есть вполне конкретные ожидания к уровню этого общения. Плюс требования могут повышаться в зависимости от специфики клиента и должности в проекте, и да, к TeamLead они выше.
Интервьюеров с английско-ирландским акцентом у нас нет :) Есть несколько native speakers, но они не из Ирландии.
Если вам интересно, я могу вам отправить в почту/Skype вашу обратную связь по интервью на английском, где подробно описано, почему бал именно такой.

Проходила стажировку в харьковском офисе в далеком 2012. Первую зарплату получила в два раза меньше оговоренной. Она стала и последней.

Здравствуйте, Юлия. Подняли финансовую отчетность за 2012 год, пообщались с коллегой, который был вашим ментором.
Было 3 выплаты компенсаций в рамках практикантской программы — в полном объёме. Ожидания другой суммы, вероятно, были связаны с вашим преждевременным выводом о смене статуса с Trainee на Junior. Смена этого статуса регулируется не на словах, но официальной отметкой во внутренней системе, которая и служит сигналом финансовой службе об изменении уровня компенсации.
Нам жаль, что произошла ошибка в коммуникации, но мы уверены, что обязательства по компесации с нашей стороны были выполнены.

Я не знаю, откуда такой хороший комментарий по поводу фидбека о собеседовании на английском языке. Пройдя его по должности Trainee php developer получил традиционное «Ваш уровень не соответствует». На мой вопрос «На какой уровень меня оценили? Бегинер?» последовал сухой ответ «У нас своя система оценивания». Это несомненно очень полезно для меня, потратившего 2 дня на подготовку к собесу.
Впрочем, я понимаю, что хороший коммент был от Синьора, с ними наверняка другие отношение эйчаров.
Отношение к джунам и трэйни — вы нелюди, идите в сад, не до вас вообще.

Підтримали: Denys PlastunDenys Poltorak

Kostiantyn Grigoroff, здравствуйте. Извините, мы действительно не дали вам развёрнутую обратную связь от преподавателя. Аня, наш рекрутер, сегодня свяжется и расскажет подробно. Мы ценим наши отношения и с Trainee и с Senior-специалистами, поэтому это человеческий фактор и ошибка, а не принцип работы.
Хорошего дня и надеемся — до новых встреч.

Добрый день. Мне тоже посчастливилось поработать в этой компании. В целом все было очен даже не плохо (печеньки, и всякие плюшки) но в целом осталось впечатление не очень . Отдельное спасибо HR отделу- Вы просто молодцы, жаль только работаете на износ, для такой большой компании Вас очень мало. Офис достаточно напичкан людьми и сидят как селедки, далеко не самый лучший ремонт но жить можно. Некоторые люди из руководства отделов слишком много себе возомнили и возвысили над другими. Атмофсера в офисе пропитана пост совковыми подходами в частности бэк офис. Компания в целом исконно русская и подход к работе такой же.

Денис, здравствуйте. Спасибо за комментарий.

В киевском центре разработки сейчас тесновато — факт, мы быстро выросли в последнее время. Эта проблема (теснота) решится в начале весны, когда у нас появится новое помещение.

HR-специалистам ваши слова передали. Им приятно, спасибо.

Про атмосферу и самомнение, простите, ничего сказать не могу, потому что мои впечатления так же субъективны, как и ваши.

Доброго дня.
Наскілки я зрозумів DataArt російська компанія? І Має відношення до поштового сервісу Mail.ru?

Доброго дня. DataArt — міжнародна мережа компаній, штаб-квартира і місто заснування — New York. Поштовий сервіс Mail.ru написаний у 90-х роках двома нашими колегами, зокрема Дімою Андріановим, який працює в DataArt і досі. З 98-го року Mail.ru — окрема компанія.

Самые лучшие впечатления остались, компания замечательная.
Трудился в Харьковском офисе 1.5 года. Я тогда был свидетелем ̶И̶е̶г̶о̶в̶ы, того, что в компании:

1. Замечательный люд
2. Очень приличные условия труда и компенсация
3. Демократия: тебя не просто слушают, но часто и с̤л̤ы̤ш̤а̤т
4. Компания тянет тебя вверх, а не вниз
5. Много интересных проектов и задач
6. Много печенек

Сергей, спасибо за отзыв. Замечательный люд передаёт привет :)

Было бы отлично, если бы киевские рекрутеры отвечали на письма :)

Підтримали: Volodymyr Lebid

Александра, уточните, пожалуйста, на какие именно письма :)

Проходил собеседование в вашем Одесском офисе на позицию senior php/symfony разработчика. Сложились противоречивые впечатления о компании.
1)Интервью на английском с преподавателем это вы придумали здорово,
2)Техническое интервью, которое кстати проводил тоже Роман, было очень приятным, тактичным и вместительным, в тот момент момент я подумал, что если получу офер, подпишу без сомнений.

НО после началась бочка дегтя
— HR пообещала ответить через день, так как я улетал из страны, в итоге прошло несколько(?) сам пингонул её, и внимание — собеседование я прошел ХОРОШО, но «компания не может дать офер потому что клиент ещё не подписан» я переспросил, сказала что будет держать меня в курсе. Собственно через неделю я переспросил ещё и потом получил тот же самый ответ, ещё через неделю тоже самое. Это у вас так вежливо отказывают? Я не понимаю как можно искать разработчика на вакансию которая сейчас не актуальна для компании, тратить время человека впустую, и при этом затягивать с офером после успешного тех. интервью. Вообщем лично я теперь не верю соответствию рейтинга на dou реальному положению дел для newcomers особенно.

Надеюсь, никто не воспримет мой отзыв лично, это всё рабочие моменты.

Підтримали: Nata LiaDenys Plastun

Роман, здравствуйте и спасибо за комментарий. Да, рабочие моменты, не воспринимаем лично, а продолжаем вам сильно симпатизировать в профессиональном плане, отзывы и по английскому и по технической части у вас самые положительные.

Подняли переписку, чтобы не приврать. Ответное письмо от нашей рекрутера Тани было через 2 дня после собеседования, и там она пишет, что результаты собеседования хорошие, но сроки подписания договора затягиваются, поэтому принятия решения откладывается до 3-4 недель. Жаль признавать, но такое действительно иногда случается: вакансия была актуальна, а потом клиент говорит «ой, а давайте еще подумаем немношк». Не частое явление, но неприятное, даже когда не часто.
Знали, что у вас есть дата по рассмотрению другого оффера, и до этой даты feed-back таки успели дать — мол, вы классный, но тут заминка, пожалуйста, не надейтесь на нас.

Словом, Роман, нам жаль, что всё сложилось именно так. И если вы восстановите своё положительное отношение, прям сильно надеемся еще сотрудничать с вами в будущем.

Дуже сподобавлося тестування по телефону з англійської мови! Розмови відбувалася на кулеметній швидкості, але носії розмовляються ще швидше ;) І саме головне — тобі дають цінний фідбек про всі помилки, що були зроблені. Після цього просто корегуй свій навчальний план з англійської, і до нових її вершин ;)

Віктор, дякую, що поділилися враженням. Передам коментарі нашим викладачам, впенена їм буде приємно.

Я там внизу видела отзів о респекту HR отделу! так вот: плюсую этот коммент на 100%!
я столкнулась с ситуацией: решила к ним сходить на мастер класс, но (сама виновата) забыла, что у них помимо офиса в Харькове есть еще в Киеве и в Одессе!
Пообщалась с девочками из этого отдела, объяснила ситуацию, мол такая штука — забыла уточнить адрес, можно ли будет получить хотя бы видео с мастер — класса! И девочки все порешали, все переслали, все рассказала, без внимания не оставили! Мне было как минимум приятно, как максимум — это профессионализм!
Буду с Вас брать пример)!

Лиона, спасибо! Если вас интересуют ивенты HR Partners, то рады поделиться новостью, что до конца года пройдут еще 2 ивента. Обязательно анонсируем и надеемся, что темы будут вам интересны.

Не працює пошук на карті для київського офісу — maps.yandex.ru/...hterevsky Ave.&z=17&l=map Раджу хочаб «Ave.» прибрати.

Спасибо, сейчас пофиксим.

А подскажите, пожалуйста, контакты вашего Воронежского офиса. Спасибо

Можно контактировать с Викторией Подлесной (Skype — Vika.Podlesnova, +7 (910) 343-13-31) или Ирой Мултых (Skype -multishka12, +7 (915) 583-59-14) . E-mail: [email protected]
Адрес — Станкевича ул., 36, этаж 4½

Респект HR отделу. Одни из немногих, кто дает обратную связь соискателям.

Олег, спасибо за позитивную обратную связь! Передам коллегам, уверена, им будет приятно.

Работал в DataArt в Херсонском офисе в 2008-2011. Воспоминания о компании и коллективе остались самые теплые. Коллеги очень дружные, регулярно устраивали совместные посиделки либо тур. походы. Со многими связь осталась и после переезда в другой город. В офисе всегда были бесплатные чай и кофе, печенье, фрукты на кухне. Дни рождения отмечали обычно всем офисом. :)
Проекты были довольно разнообразные, можно было найти на свой вкус и способности. Заказчики попадались разные, в основном были уравновешенные и дружелюбные, иногда были и вредные. CEO в DataArt очень харизматичный, регулярно устраивает тур по офисам компании и попутно устраивает открытые мероприятия с интересными докладами. Директор Херсонского филиала тоже очень приятный, с ним всегда можно было договориться.

Підтримали: Павел Черевко

Довелось мне попасть на собеседование в этой компании в Одессе, взбесила одна вещь, зачем было звать в оффис, если собеседовали по скайпу!

Как экс-сотрудник компании ДатаАрт могу сказать, что в Киеве мне нравилось абсолютно все (офис, колектив, печеньки на кухне и т.д.). Я проработал там 2 года и впечатления только положительные.

Некомпетентный HR в Днепропетровском офисе.

Підтримали: Anastasia Vakulchyk

Спасибо за отклик — негативный даже полезнее позитивного. Буду очень признателен, если скажете, в чем именно проявилась моя некомпетентность. Это поможет мне исправлять ошибки и и расти.

Поддерживаю предыдущий пост! Зря потраченное время, подход и отношение на собеседовании оставляют желать лучшего.

Ну разве можно что-то плохое сказать об этой компании!? Конечно же нет! Все в ней прекрасно! И люди, и подход к кандидатам, и собеседование — одно удовольствие! И месяц драгоценного времени недаром потрачен!
Вобщем, я счастлив что моя судьба меня свела меня с этими людьми! Дай Бог им здоровья и счастья! А также процветания!
Дорогие мои коллеги по IT-цеху, не жалейте времени и сил на этих ребят — месяц, это пустяки! Даже несколько месяцев, да кто же потом вспомнит эти дни, особенно если они были потрачены на благо и ради такой компании, то есть с мыслями полными счастья!

Вакансії DataArt

• Senior Golang Engineer with Ruby Experience, Transport Booking System, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Краків (Польща), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Софія (Болгарія), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), віддалено
  • Data Analyst, Investment Management Solution, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Краків (Польща), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), віддалено
  • DevOps/Systems Administrator with FinOps Practitioner Experience, Investment Management Solutions, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), віддалено
  • Middle .NET Developer, Tickets Selling System, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Краків (Польща), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), віддалено
  • iOS Lead, Media Services, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Тбілісі (Грузія), Єреван (Вірменія), Алмати (Казахстан), віддалено