DataArt

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан)

9 березня 2023 16:46

Ihor Vynnyk, QA Engineer в 42flows.tech

проходив «english check» як перший етап найму, спілкувався з пані, що перебуває за її словами у Франції.
по ходу розмови отримав питання про «жахливу картину, що бачить моя співрозмовниця з відео та світлин про мобілізацію в Україні, де силою змушують чоловіків йти на війну» я відповів доволі коректно, але з відвертим натяком на свою позицію, тому моя совість чиста й на хід розмови це не вплинуло, на моє запитання яке ставлення компанії до кандидатів росіян, людина відповіла, що ті люди, що виїхали за межі рфії розглядаються так само як і інші кандидати, тут оцінюйте самі.

Ігорю, вітаємо. Дякуємо за ваш фідбек. Нам шкода, що ви мали саме таку тему розмови під час проходження співбесіди з англійської. Ми вже взяли в роботу це питання для обговорення з нашими інтерв’юерами. Щодо кандидатів з інших країн, DataArt дійсно дотримується політики рівноправ’я, де паспорт або національність кандидата не можуть бути вимогою вакансії. Ми маємо чітку позицію щодо війни рф проти України та програми з підтримки України, з якими ми ознайомлюємо кандидатів під час інтерв’ю: www.dataart.com/...​/our-statement-on-ukraine. Ми доводимо до відома кандидатів, що при недотриманні наших політик DataArt припиняє співпрацю.