DataArt

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан)

2 березня 2022 13:53

Alex Osmolovskyi, Project Manager в DataArt

Підтримка компанії відчувалася впродовж всього часу скільки тут працюю (більше 3 років).
За пару місяців компанія пропонувала допомогу з релокацією для всіх охочих, але як і ми не вірила що почнуться активні бойові дії одномоментно.
Починаючи з самого ранку 24-го лютого компанія організувала все можливе для переміщення колег та їх сімей в межах України та закордон, бекофіс постійно займається координацією, фінансовою допомогою та підтримкою загалом. Дивлячись на те, чим діляться працівники інших компаній (щодо позицій компанії загалом, звільнень та неоднозначного бекання) я радий що працюю саме тут!

Ще раз — позиція однозначна і буде прокоммунікована всюди найближчим часом: росія почала війну підступно та вбиває українців, всі хто це підтримує йдуть слідом за «русским военным кораблём».

Україна понад усе!
Разом до перемоги!

Алекс, дякую за теплі слова. Офіційна позиція компанії: www.dataart.com/...​our-statement-on-ukraine

Підтримали: Veronika Neroda