DataArt

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан)

24 листопада 2020 17:44

Alexander Levinson, Software developer в Implex.dev

Вчора запросили на співбесіду в цю компанію. Ну, я нібі погодився, але без жодних обіцянок. Сьогодні виявилось, що спочатку треба підтвердити рівень англійської. Я спитав, який рівень потрібен, сказали щонайменьш Intermediate. Я надав сертифікат FCE (en.wikipedia.org/wiki/B2_First), який ніби-то підтверджує Upper Intermediate. Сказали, що цьгого недостатньо, бо існує процедура, яку неможна ігнорувати, тому все одно треба пройти співбесіду з їхнім викладачем англійської мови. Дивно. Upwork визнає сертифікат FCE, проте DataArt цього сертифіката не визнає. Вочевидь, DataArt є крутішим за Upwork. Крутезна компанія, дуже рекомендую. :)

5 коментарів

Олександр, нам важливий рівень володіння англійською, тому що колеги безпосередньо спілкуються з клієнтами і часто працюють в розподілених командах з людьми, наприклад, із Польщі, Аргентини або Болгарії. На інтерв’ю викладач перевіряє навичку розмовної англійської, яка для цього потрібна. У різних проектах різні вимоги до цього рівня, тому без спілкування з викладачем тут не обійтися.

Що стосується сертифіката FCE, він видається після перевірки п’яти мовних навичок, кожна з яких оцінюється в певною кількістю балів. Загальний бал рахується як середнє арифметичне балів за всіма навичкам. Тому рівень саме розмовних навичок за допомогою сертифіката підтвердити не завжди можливо.

Підтримали: Oleksandr Suvorov

Нема питань. Визнавати чи не визнавати тий чи інший сертифікат, — це справа керівництва компанії. Так само як погоджуватися чи не погоджуватися на інтерв’ю — це справа кандидата. Я залишив цей комент саме для того, щоб всі кандидати були в курсі цієї особливості політики найму саме цієї компанії. Я особисто не маю жодних претензій, проте вважаю важливою справою зробити цю інформацію максимально публичною. Дякую за відповід, доречі.

Они главная задача не найти себе сотрудника, а субъективно завалить проверкой английского)))

Підтримали: Alex R

Скорее не найти лучшего возможного, а облегчить себе работу, оптимизировав входной фильтр и забыв про него. Бизнес это просто зарабатывание денег, здесь перфекционизм только мешает, и ставка на качество — удел далеко не каждой компании, не говоря уже о крупной компании, тем более айти галере.

У них эта дребедень уже давно. Датаарт по любому круче апворка, если процесс найма сходится клином на преподе английского.

Підтримали: Evgen