DataArt

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Херсон, Ереван (Армения), София (Болгария), Вроцлав (Польша), Люблин (Польша)

24 ноября 2020 17:44

Alexander Levinson, Software developer в Freelance

Вчора запросили на співбесіду в цю компанію. Ну, я нібі погодився, але без жодних обіцянок. Сьогодні виявилось, що спочатку треба підтвердити рівень англійської. Я спитав, який рівень потрібен, сказали щонайменьш Intermediate. Я надав сертифікат FCE (en.wikipedia.org/wiki/B2_First), який ніби-то підтверджує Upper Intermediate. Сказали, що цьгого недостатньо, бо існує процедура, яку неможна ігнорувати, тому все одно треба пройти співбесіду з їхнім викладачем англійської мови. Дивно. Upwork визнає сертифікат FCE, проте DataArt цього сертифіката не визнає. Вочевидь, DataArt є крутішим за Upwork. Крутезна компанія, дуже рекомендую. :)

5 комментариев

Олександр, нам важливий рівень володіння англійською, тому що колеги безпосередньо спілкуються з клієнтами і часто працюють в розподілених командах з людьми, наприклад, із Польщі, Аргентини або Болгарії. На інтерв’ю викладач перевіряє навичку розмовної англійської, яка для цього потрібна. У різних проектах різні вимоги до цього рівня, тому без спілкування з викладачем тут не обійтися.

Що стосується сертифіката FCE, він видається після перевірки п’яти мовних навичок, кожна з яких оцінюється в певною кількістю балів. Загальний бал рахується як середнє арифметичне балів за всіма навичкам. Тому рівень саме розмовних навичок за допомогою сертифіката підтвердити не завжди можливо.

Нема питань. Визнавати чи не визнавати тий чи інший сертифікат, — це справа керівництва компанії. Так само як погоджуватися чи не погоджуватися на інтерв’ю — це справа кандидата. Я залишив цей комент саме для того, щоб всі кандидати були в курсі цієї особливості політики найму саме цієї компанії. Я особисто не маю жодних претензій, проте вважаю важливою справою зробити цю інформацію максимально публичною. Дякую за відповід, доречі.

Они главная задача не найти себе сотрудника, а субъективно завалить проверкой английского)))

Поддержали: Alex RozVasyl Stepulo

Скорее не найти лучшего возможного, а облегчить себе работу, оптимизировав входной фильтр и забыв про него. Бизнес это просто зарабатывание денег, здесь перфекционизм только мешает, и ставка на качество — удел далеко не каждой компании, не говоря уже о крупной компании, тем более айти галере.

У них эта дребедень уже давно. Датаарт по любому круче апворка, если процесс найма сходится клином на преподе английского.

Поддержали: EvgenVasyl Stepulo

5-е место в рейтинге работодателей «от 1500 специалистов»