DataArt

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Херсон, Ереван (Армения), София (Болгария), Вроцлав (Польша), Люблин (Польша)

23 января 2020 0:05

Anatolii Lukavenko, Webmaster в DataArt

Моя історія знайомства із DataArt проста і тривіальна. Але мій відгук надіюсь буде корисний як компанії так і користувачам DOU.
Знайшла мене в LinkedIn HR Наталя Дещинська, після першої співбесіди запропонувала пройти ще співбесіду англійською із викладачем. Англійська співбесіда була на загальні теми в скайпі, тривала близько пів години, а може і більше. Відзначу дуже компетентний і корисний відгук про моє володіння англійською від викладача Юлії у львівському центрі розробки DataArt. I так, все це було у Львові :). Далі HR Наталя на наступний же день запросила мене пройти технічну співбесіду вже в офісі. Офіс в у Львові це щось! Саппорт менеджери постарались. Але це вже зовсім інша історія. Пройшовши технічну співбесіду мені знову подзвонили і запросили на роботу.
Пройшов майже рік і я вирішив залишити цей відгук, адже якби не професійність людей які мене познайомили із цією компанією можливо, я б зараз і не був тут і не познайомився з такою великою кількістю талановитих та добрих людей в цій комфортній та дружній робочій атмосфері.
Дякую Вам: Наталя Дещинська, Юля Комарова, Андрій Сірук, Каріна Рождественска, Юля Ющук.

1 комментарий

Анатолію, щиро дякуємо! Ми щасливі працювати з вами та дуже радіємо, що ви у захваті від офісу та колег, які вас оточують :)

5-е место в рейтинге работодателей «от 1500 специалистов»