DataArt

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Астана (Казахстан), Варна (Болгарія), Вроцлав (Польща), Єреван (Вірменія), Краків (Польща), Ларнака (Кіпр), Лодзь (Польща), Люблін (Польща), Рига (Латвія), Софія (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Алмати (Казахстан)

7 серпня 2019 19:06

Denys Makeienko, DevOps Engineer в GlobalLogic

HR/Рекрутеры непрофессиональные от слова совсем. На джине открыл резюме — никакой связи в течении недели, на LinkedIn месяц уговаривали рассмотреть 3 вакансии, сдался, сбросил резюме одной особе, как оказалось — на фрилансе. Через пару дней ещё один hr добавился- сбросил и ей и... тишина. Да и ладно, за пару дней получил несколько офферов из компаний получше.

Підтримали:  Anastasia Vakulchyk Jaroslav Shkarupilo

Денис, нам жаль, что так получилось. С вами действительно общались фрилансеры, которые иногда помогают нам в поиске сотрудников. Мы обсудим с ними будущую схему работы и внесём правки, чтобы все соискатели обязательно получали фидбек. Спасибо, что обратили наше внимание на этот момент.
Желаем удачи на новом месте и будем рады пообщаться, если вы снова будете в поиске!

Респонзи накталт:
«Соррі, Ярославе, але дата.арт ніколи не буде платити таких грошей»
також фрілансери розсилають? ))

З одного боку, навіть розвеселили. З іншого ж... Ви ж розумієте, що одним цим висловлюванням одна людина опустила компанію на рівень шараг, які тримають штат міддлів, видаючи їх за сініорів, та живуть за рахунок вигризання замовлень на верстку копійчаних лендінгів на апворку?
P.S. Раптом що, мова йшла про соковиту суму, але загалом цілком підйомну в реаліях нашого аутсорсу.

Ярославе, вітаємо та дякуємо за попередження! Так, звісно, ми все це розуміємо. І будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете повідомити, від кого саме Ви отримали таку відповідь, щоб ми змогли провести роботу над помилками з нашими партнерами-фрілансерами. Наші HR-менеджери спочатку консультуються щодо зарплатних очікуваннь кандидатів з тими, хто приймає відповідні рішення, та лише потім повідомляють про ці рішення. (А не коментують такі очікування самі.)