Data Science UA

Київ, Ужгород

Пройшов перший етап інтерв’ю з ІТ рекрутером Dana Kondrevych. Залишились виключно приємні враження після спілкування. Дана швидко вийшла на зв’язок, домовились про зустріч і зідзвонилися. Сама зустріч пройшла продуктивно і в теплій дружній обстановці. Мені імпонує коли інтерв’ю проходять більше як дружні бесіди, ніж формальний процес відбору. Це те, як сам звик проводити інтерв’ю з кандидатами, тому класно, що Дана практикує такий же підхід.

На інтерв’ю все обговорили швидко і по суті. Інформацію про проект, клієнта, побажання, очікування. Отримав багато корисної інформації, яка може знадобитися на наступних етапах інтерв’ю. Незалежно від того, як пройдуть інші етапи інтерв’ю (це outstaff проект і це вже не залежить від Data Science UA), мені сподобалося.

Дана, бережіть себе і дякую за те, що у вільний час волонтерите і допомагаєте суспільству :)

З кожного потрошки і буде перемога!

Костянтин, дякуємо вам за ваш відгук, він дуже цінний для нас.

Наша команда завжди намагається створити теплу і продуктивну атмосферу з кандидатами та всередині компанії, і ваш відгук підтверджує, що ми йдемо у правильному напрямку.

Бажаємо вам успіхів на подальших етапах інтерв’ю та сподіваємось, що попрацюємо разом.

Разом до перемоги!

Працювала в компанії на посаді Data Annotator.

Хороший досвід, компанія чуйна до потреб співробітників. Процес найму зрозумілий та послідовний. Мінімум бюрократії, вдале забезпечення технікою та швидка підтримка у разі поломки чи дрібних несправностей. Комунікація з менеджментом на найвищому рівні. Дружня команда, високий рівень залученості в процес роботи. Також хочу окремо відмітити якість медичного страхування.
Раджу цю компанію

Влада, дякуємо тобі за детальний фідбек! Було дуже приємно працювати з тобою.
Бажаємо тобі успіхів та удачі та залишаємось на зв’язку

Компанія має специфічний процес хайрингу, рекрутери поводяться безвідповідально: створюються вакансії на 4-тижневий проект, а з «фідбеком» повертаються за 2 тижні. Не рекомендую.

Доброго дня, Романе!

Я Recruitment Lead в компанії Data Science UA.
Дуже дякуємо вам за відгук.
З приводу ситуації, яка виникла. Так, ми шукали на 4-х тижневий проєкт для нашого клієнта і Ви відгукнулись нашій рекрутерці на вакансію на платформі Djinni, коли почався процес пошуку. Проте кандидати мали по процесу пройти декілька етапів інтервʼю. Вакансія була гаряча і кандидат потрібен був терміново.
Ситуація склалася таким чином, що клієнтом було обрано декілька кандидатів, з якими розпочато процес. Клієнт зробив свій вибір серед перших кандидатів, що автоматично завершило процес навіть для тих кандидатів, з ким не встигла поспілкуватись наша команда. Вакансія була закрита, та наша рекрутерка надала апдейт всім зацікавленим кандидатам, що вакансія закрита.

Приносимо ще раз свої вибачення за Ваш час очікування.
Бажаємо вам успіху в роботі, бережіть себе!

Працювала в компанії в 2021 році на позиції Data Scientist і хочу залишити відгук про свій досвід.

Процес найму проходив на найвищому рівні. Все чітко та зрозуміло: що за продукт, кого шукають та що треба робити.

На даному проекті отримала класний досвід роботи з клієнтом в ad домені. І ще з плюсів роботи напряму з клієнтом — це можливість прокачати англійську.

З боку компанії плюсами я би назвала наступне:
* повна відсутність мікроменеджменту та бюрократії;
* стабільна оплата;
* щодо професійного розвитку, то компанія організовує низку мітапів та конференцій;
* забезпечення новою технікою для роботи;
* супровід протягом роботи на проекті;
* дружня команда;
* готовність завжди прийти на допомогу;
* хороший соціальний пакет;
* чудові подарунки на свята, дні народження і тд.

Компанію рекомендую. Для мене це був позитивний досвід.

Оксано, дякуємо тобі за відгук. Було приємно з тобою працювати. Сподіваємось, що ще попрацюємо разом

Пропрацював в Data Science UA майже рік. Дуже дружній колектив, підтримка бухгалтерів, юристів, дуже уважні HR, страхування, інше. Команда ML до якої відносився — професіонали та й в загалом цікаві люди. Окремо зазначу співвласника Олега Богуславського: людина явно працює з тим, що їй цікаво, завжди слідкує за новинами у сфері ML і завжди можна поспілкуватися з якихось нових питань, ідей, тощо.
Дуже раджу цю компанію для праці, тут дійсно комфортно та цікаво працювати.

Володимире, дякуємо тобі за такий теплий фідбек. Нам дуже приємно. Дякуємо за співпрацю, і сподіваємось, що ще попрацюємо разом у майбутньому! Залишаємось на зв’язку.

Пропрацював з компанією Data Science UA майже два роки. Фактично, я розпочав свій карʼєрний шлях з цією компанією, адже до цього «байдикував» у зовсім невеликих проектах повʼязаних з embedded та web розробкою.

За ці два роки я встиг попрацювати як у внутрішній консалтинг команді, так і в проекті наших партнерів.

Загальне враження наступне: Data Science UA створює ідеальні умови для ефективної праці, розвитку і соціалізації всередині команди. Як джуна мене це дуже мотивувало робити свої таски якісно та вчасно, драйвило знаходити цікаві, нові рішення і ділитись досвідом з колегами. Такі речі дуже заохочуються в команді, хоча вони не штучно навʼязуються якимись сухими тімбілдінгами, а просто виникають самі по собі, через загальну культуру компанії.

Хоча я і знаходився за межами України після початку повномасштабного вторгнення, я бачив як керівництво компанії робить усе можливе для збереження безпеки і якісних умов праці колег в Україні у найскладніші для усіх часи.

За цей час Data Science UA доволі сильно зросла, компанія задіяна у майже всіх аспектах життя нашого айті ком’юніті. Дуже важко підібрати інший приклад компанії, яка була б настільки активною у різних напрямках.

За весь час співпраці не виникало конфліктів, проблем з виплатами, або якихось інших неприємних ситуацій.

Для мене це був виключно позитивний досвід: я заробив грошей, отримав досвід, який мало хто отримує за такий короткий час і здобув купу крутих контактів у індустрії.

Іване, дякуємо тобі за такий теплий відгук та зворотний зв’язок.
Дякуємо за співпрацю, професіоналізм та за твій досвід та вклад який допоміг розвивати проєкти і, зокрема, нашу компанію Data Science UA.

З тобою було дуже легко та приємно працювати.
Щиро бажаємо тобі успіхів у подальшій кар’єрі та залишаємось на зв’язку!:)

Проходив співбесіди у компанію Data Science UA. Обрав інщий офер, але про компанію залишилися лише приємні враження. Процес найму проходив на найвищому рівні. Мав чудове спілкування з рекрутером Dana Kondrevych. Відповіла на усі питання, які мене цікавили і навіть більше, допомогала «налаштуватися» перед кожним етапом співбесіди.
Щиро бажаю компанії успіху!

Олександре вітаю!

Моє ім’я Анастасія, Head of recruitment Data Science UA.
Дякую за ваш відгук, дуже цінуємо. Дані обов’язково передамо ваш фідбек.

Сподіваємося на співпрацю у майбутньому.
Успіхів вам на новому проєкті!

Подавався у компанію Data Science UA на позицію Sales Development Representative. Раніше працював у американському data science-AI-ML стартапі, тому бачив можливості як для росту компанії, так і для особистого. Анастасія(Business Development Manager) запропонувала поспілкуватись детальніше.

У середу(10 серпня) відбулось інтерв’ю. Чудово поспілкувались, перевірили англійську, обговорили досвід, дізнався детально про напрями компанії, все чудово. Анастасія повідомила, що наступні кроки будуть — тестове, співбесіда з Sales manager, співбесіда з керівництвом. Повідомила, що Sales Manager ще нема, тому, можливо, доведеться вже після співбесіди з керівництвом його провести, коли наймуть спеціаліста. Сказав, що все ок.

Дедлайн тестового був у п’ятницю, 12 серпня. Тестове було об’ємне — написати invitation letter для проспекта у ЛінкедІн, написати reply з описом компанії, і ще одне завдання, яке включало в себе research(product type, audience, які проблеми вирішує компанія та як вона їх вирішує — включаючи тулзи, які використовують в компанії(sic!)) трьох наданих в таблиці компаній + персоналізація першого повідомлення до СЕО цих компаній + самостійно підібрати компанії за прикладом і зробити ідентичний research, але вже без листів з персоналізацією. По-перше, таке тестове має бути оплачуване по рейту кандидата, адже воно потребує поглиблення як у Data Science UA solutions, так і поглиблений research наданих компаній + leads research для кращої персоналізації для СЕО цих компаній + самостійний пошук. По-друге, таке тестове, якщо робити його якісно, ніяк не може зайняти годину або дві часу. По-третє, маючи досвід роботи з європейськими, американськими та українськими компаніями, можу сказати, що саме у Data Science UA було найоб’ємніше тестове серед тих, що я взагалі колись бачив(і не тільки я). Зазвичай objective handling(4-5 прикладів), 2-3 leads research та 2-3 персоналізованих повідомлень достатньо, аби зрозуміти скіли кандидата :)

Але більше незадоволення викликає інше. Я відправив тестове вчасно, Анастасія повідомила, що на початку наступного тижня напише мені фідбек.

У вівторок(16 серпня) Анастасія повідомила, що тестове зроблено «дуже якісно», що очікує ще також фідбек від керівництва, і що протягом тижня напише про наступні кроки. Протягом тижня ніхто мені так і не написав, тому я вирішив в понеділок(22 серпня) сам написати Анастасії з приводу подальших кроків — адже паралельно в мене ще 3 альтернативи, і я чекав відповіді для вирішення подальших свої дій(наприклад, чи варто дивитись ще якісь варіанти, окрім тих, що маю). Анастасія повідомила мене, що вона звільнилась з компанії ще минулого тижні(15-19 серпня), і передал всю комунікацію по моєму кейсу рекрутерам. Досі не розумію, чому мене ніхто про це не попередив — адже тільки з Анастасією я вів комунікацію з самого початку. Звичайно, з рекрутерів зі мною ніхто не зв’язався, тому я попросив контакти, щоб написати сам, бо все ж був зацікавлений у компанії на рівні ще двох альтернатив, і хотів зрозуміти, що робити далі. На наступний день я зв’язався з рекрутеркою Вітою та запитав про фідбек. Віта повідомила, що буде надалі зі мною спілкуватись і вже чекає відповіді. 25 серпня Віта зв’язалсь зі мною і повідомила, що, на жаль, не зможуть запропонувати мені позицію. Я одразу запитався за довгоочікуваний фідбек, який я так і не отримав, і описав, що таке тестове потребує фідбеку, і чому не можна просто відповісти «не можемо». Повідомлення було прочитане, але відповіді я так і не отримав.

Хто дочитав до цього моменту — звичайно, це було очевидно, що компанія не планує наймати, але мені було цікаво почути обіцяний фідбек, адже тестове було зроблено «дуже якісно» як за словами Анастасії, так і за моїм п’ятирічним досвідом в leadgen/SDR(+найм спеціалістів собі в команду). Давати таке об’ємне тестове, щоб потім проігнорувати та не дати фідбек — це низько та непрофесійно. Комунікація теж жахлива — чому кандидат сам має випитувати хоча б якусь інформацію про наступні кроки у наймі з компанії? Мали повідомити мене про звільнення Анастасії одразу, як тільки дізнались, адже вона єдина, з ким я спілкувався з приводу вакансії.

Ну і звичайно час: 2 тижні морочити голову, коли за ці 2 тижні я в кожну з 3 компаній вже пройшов по 4-5 співбесід+тестове і вже на фінальній стадії, а тут мені не можуть не тестове відповісти та банально зв’язатись. Навіть ніхто не вибачився, до речі :)

Компанія може й непогана, цікаві solutions, але один з напрямків компанії — це аутсорс рекрутинг. То як компанія може надавати аутсорс рекрутинг, якщо не може його налаштувати у себе?

Вирішуйте самі, але не рекомендую виконувати тестове.

Ну і повідомлення для представників компанії — якщо у вас проблеми всередині компанії, про це можна написати кандадиту. Усі ми люди. Можна було просто запропонувати оплату тестового та вибачитись за втрату часу та сил.

Тіме, вітаю!
Моє ім‘я Анастасія, Head of Recruiting в Data Science UA.

Дякуємо за ваш зворотній зв’язок з приводу нашого хайрінг процесу.
Дякуємо, в цілому, за інтерес до нашої компанії та приносимо вибачення за затримку у процесі. Наша компанія зараз у процесі тарнсформації, тому інколи доводиться коригувати процеси та вимоги до потенційних кандидатів в процесі пошуку. Ми поговоримо з рекрутером, яка вела з вами комунікацію, аби в майбутньому не допустити таких кейсів та бути більш уважними.

Бажаємо вам успіхів та кар’єрного зросту!
Ще раз дякуємо за ваш відгук.

Залишились тільки гарні враження від роботи в компанії. Чудовий колектив і сильна команда CV інженерів та розробників у нас на проекті, люди з якими приємно було працювати разом.
Організаційні моменти вирішуватились швидко і з мінімумом бюрократії, гарний офіс в ценрі.
Ну і чудові івенти, які я з задоволенням відвідувала та й надалі планую)
Рекомендую!

Підтримали: Aleksandra Boguslavskaya

Юліє, дякуємо тобі за твій фідбек.
Дякуємо за співпрацю, професіоналізм та вклад у Data Science UA.
Чекаємо на нашу зустріч офлайн на одному з наших івентів або на нашій улюбленій терасі:)

Більше року працював у цій компанії, все було чудово — по робочим процесам від найму і до супровіду протягом роботи на проекті все оперативно і якісно вирішувалось, чудова і дружня команда, спільні івенти і шикарна тераса у офісі! Загалом про роботу залишились тільки позитивні спогади, радий що зустрів всіх цих людей та отримав важливий професійний досвід!

Борисе, дякуємо за твій відгук.
Дякуємо за плідну співпрацю і твою віддачу у роботі, з тобою було дуже легко та комфортно працювати.

Успіхів тобі та розвитку.
До зустрічі!

Працю. в цій компанії вже більше року. Дуже класна команда та менеджери. Команда інженерів вищий клас, люди які можуть покращити ваші скіли та навчити багато нового, можуть попрацювати з вами над вашими стартапами та проектами. Компанія піклується про своїх колег — є страховка, івенти та крутий офіс з терасою де часто зустрічаємся з командою. Ласкаво просимо.

Михайло, дякуємо за твій фідбек.

З тобою дуже круто та легко працювати.
Далі — більше 😊

До зустрічі на терасі в нашому офісі :)

Отримав листа на email з рекламою вакансії без інформації звідки мої контакти.

Рекрутер Nadiia Udaltsova, яка відправила листа, вважає відповідь свою інформативною:

Ваша пошта збережена у нас в базі Data Science UA. Можливо, колись хтось з рекрутерів вже спілкувався з вами по якійсь з вакансій, тому і зберіг.

Навіть Sphere Partners змогли пояснити звідки контакти.

Зробите висновки?

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Ярославе вітаю!

Моє ім’я Анастасія, я Head of Recruitment в Data Science UA.
Дякую за вашу коментар та що висвітлили цю ситуацію.

Я припускаю, що, за час нашої роботи як рекрутингового агентства, наші колеги могли в процесі роботи зберегти ваш контакт, адже наразі є сервіси, які допомагають рекрутерам контактувати кандидатів більш ефективно та налагоджувати з кандидатами комунікацію, використовуючи зручні для кандидата канали зв’язку.

Наразі ми розуміємо вашу позицію. Якщо ви не проти, ми збережемо ваші контакти. Якщо все ж таки проти того, щоб вам надходили листи з пропозиціями від нашої компанії, ми їх видалимо з нашої бази.
В будь-якому випадку ми вдячні за зворотній зв’язок.

Работал в компании около года. Вспоминаю о коллективе с ностальгией, — абсолютно все, с кем был знаком, оставили о себе хорошее впечатление. Внутри компании сложились очень доверительные отношения между коллегами, что я считаю одним из важнейших принципов организации рабочего процесса. Отмечу супер удобное расположение офиса в Киеве, который снабжён полезной инфраструктурой, типа фудкорта и спортзала.
Отдельно передам привет комьюнити менеджеру Стасе, она оперативно и дружелюбно помогала решать разные вопросы.
В общем, о всех остались теплые воспоминания. Желаю всем творческих успехов и счастья в эти нелегкие времена.

Алик, спасибо за привет и отзыв.

С тобой было очень комфортно и легко работать. Карьерных успехов и удачи тебе во всем!

Мы всегда рады тебе и ждём в гости в нашем офисе и солнечной террасе :)

Пропрацював в Data Science UA трохи більше року на посаді data scientist. Про компанію залишилися лише приємні спогади. Колектив дружній та веселий, а проекти цікаві та різноманітні, можна розвиватися в будь-якому напрямку. Окремий плюс за офіс: комфортний, затишний, дуже зручна локація.

За весь час роботи не виникло жодного конфлікту з керівництвом чи командою. Та і взагалі, керівництво завжди допомагає і підтримує, заохочує до саморозвитку, з розумінням відноситься до форс-мажорних обставин. Окремо хочу подякувати Вероніці Тамайо Флорес та Олександрі Богуславській за всі поради, допомогу та підтримку!

Варто зазначити, що з першого дня війни співробітники активно допомагають ЗСУ та залучені до боротьби на інформаційному фронті.

Загалом, дуже задоволений та пишаюся своїм досвідом в цій компанії і дякую кожному, з ким мав нагоду познайомитись

Олег, дякуємо тобі за співпрацю. Ми мали за честь мати такого колегу як ти.

Дякуємо тобі за твою віддачу роботі, за цілеспрямованість, за те, що виявляв активність у всіх проєктах та заходах Data Science UA.

Твій досвід відкриває тобі двері у багато цікавих проєктів і ми тобою дуже пишаємося та бажаємо тобі величезних успіхів.

З тобою було дуже легко та приємно працювати всім з команди Data Science UA.
Дякуємо тобі за твій досвід та вклад який допоміг розвивати проєкти і, зокрема, нашу компанію Data Science UA.

Успіхів тобі та розвитку.
Будемо завжди раді тебе бачити в гостях!