Data Science UA

Київ, Ужгород

20 червня 2022 16:51

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Отримав листа на email з рекламою вакансії без інформації звідки мої контакти.

Рекрутер Nadiia Udaltsova, яка відправила листа, вважає відповідь свою інформативною:

Ваша пошта збережена у нас в базі Data Science UA. Можливо, колись хтось з рекрутерів вже спілкувався з вами по якійсь з вакансій, тому і зберіг.

Навіть Sphere Partners змогли пояснити звідки контакти.

Зробите висновки?

Підтримали:  Mykhailo Horshenin

5 коментарів

Ярославе вітаю!

Моє ім’я Анастасія, я Head of Recruitment в Data Science UA.
Дякую за вашу коментар та що висвітлили цю ситуацію.

Я припускаю, що, за час нашої роботи як рекрутингового агентства, наші колеги могли в процесі роботи зберегти ваш контакт, адже наразі є сервіси, які допомагають рекрутерам контактувати кандидатів більш ефективно та налагоджувати з кандидатами комунікацію, використовуючи зручні для кандидата канали зв’язку.

Наразі ми розуміємо вашу позицію. Якщо ви не проти, ми збережемо ваші контакти. Якщо все ж таки проти того, щоб вам надходили листи з пропозиціями від нашої компанії, ми їх видалимо з нашої бази.
В будь-якому випадку ми вдячні за зворотній зв’язок.

У колег є імена?

То ви зробите висновки стосовно роботи вашого рекрутингового агентства чи будете далі вигадувати відмазки у коментарях?

Підтримали: Mykhailo HorsheninArtem B

Ярославе вітаю,

Ми однозначно зробимо висновки.
Дякуємо за фідбек.

Ви почнете писати в листах, з рекламою вакансії, звідки взяли контакти кандидата?

Як я можу перевірити що ви зробите висновки?

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Сьогодні знову отримав спам на email «Насичений технологічний січень: головні новини з світу AI».

Ви отримали цей лист, тому що підписалися на розсилку або реєструвалися на події Data Science UA. Відмовитися від розсилки

Обидві причини обман.

Я відписався від розсилки, також відправив листа у вашу підтримку на видалення контактів з вашої БД.

Банки спамлять ФОПів

Підтримали: Artem B