Data Science UA

Київ, Ужгород

13 травня 2022 4:24

Oleg Ivanytskyi, Data Scientist в Lyft

Пропрацював в Data Science UA трохи більше року на посаді data scientist. Про компанію залишилися лише приємні спогади. Колектив дружній та веселий, а проекти цікаві та різноманітні, можна розвиватися в будь-якому напрямку. Окремий плюс за офіс: комфортний, затишний, дуже зручна локація.

За весь час роботи не виникло жодного конфлікту з керівництвом чи командою. Та і взагалі, керівництво завжди допомагає і підтримує, заохочує до саморозвитку, з розумінням відноситься до форс-мажорних обставин. Окремо хочу подякувати Вероніці Тамайо Флорес та Олександрі Богуславській за всі поради, допомогу та підтримку!

Варто зазначити, що з першого дня війни співробітники активно допомагають ЗСУ та залучені до боротьби на інформаційному фронті.

Загалом, дуже задоволений та пишаюся своїм досвідом в цій компанії і дякую кожному, з ким мав нагоду познайомитись

Олег, дякуємо тобі за співпрацю. Ми мали за честь мати такого колегу як ти.

Дякуємо тобі за твою віддачу роботі, за цілеспрямованість, за те, що виявляв активність у всіх проєктах та заходах Data Science UA.

Твій досвід відкриває тобі двері у багато цікавих проєктів і ми тобою дуже пишаємося та бажаємо тобі величезних успіхів.

З тобою було дуже легко та приємно працювати всім з команди Data Science UA.
Дякуємо тобі за твій досвід та вклад який допоміг розвивати проєкти і, зокрема, нашу компанію Data Science UA.

Успіхів тобі та розвитку.
Будемо завжди раді тебе бачити в гостях!

Підтримали: Oleg Ivanytskyi