3 відгуки

Отримав листа на email з рекламою вакансії без інформації звідки мої контакти.

Рекрутер Nadiia Udaltsova, яка відправила листа, вважає відповідь свою інформативною:

Ваша пошта збережена у нас в базі Data Science UA. Можливо, колись хтось з рекрутерів вже спілкувався з вами по якійсь з вакансій, тому і зберіг.

Навіть Sphere Partners змогли пояснити звідки контакти.

Зробите висновки?

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Ярославе вітаю!

Моє ім’я Анастасія, я Head of Recruitment в Data Science UA.
Дякую за вашу коментар та що висвітлили цю ситуацію.

Я припускаю, що, за час нашої роботи як рекрутингового агентства, наші колеги могли в процесі роботи зберегти ваш контакт, адже наразі є сервіси, які допомагають рекрутерам контактувати кандидатів більш ефективно та налагоджувати з кандидатами комунікацію, використовуючи зручні для кандидата канали зв’язку.

Наразі ми розуміємо вашу позицію. Якщо ви не проти, ми збережемо ваші контакти. Якщо все ж таки проти того, щоб вам надходили листи з пропозиціями від нашої компанії, ми їх видалимо з нашої бази.
В будь-якому випадку ми вдячні за зворотній зв’язок.

Работал в компании около года. Вспоминаю о коллективе с ностальгией, — абсолютно все, с кем был знаком, оставили о себе хорошее впечатление. Внутри компании сложились очень доверительные отношения между коллегами, что я считаю одним из важнейших принципов организации рабочего процесса. Отмечу супер удобное расположение офиса в Киеве, который снабжён полезной инфраструктурой, типа фудкорта и спортзала.
Отдельно передам привет комьюнити менеджеру Стасе, она оперативно и дружелюбно помогала решать разные вопросы.
В общем, о всех остались теплые воспоминания. Желаю всем творческих успехов и счастья в эти нелегкие времена.

Алик, спасибо за привет и отзыв.

С тобой было очень комфортно и легко работать. Карьерных успехов и удачи тебе во всем!

Мы всегда рады тебе и ждём в гости в нашем офисе и солнечной террасе :)

Пропрацював в Data Science UA трохи більше року на посаді data scientist. Про компанію залишилися лише приємні спогади. Колектив дружній та веселий, а проекти цікаві та різноманітні, можна розвиватися в будь-якому напрямку. Окремий плюс за офіс: комфортний, затишний, дуже зручна локація.

За весь час роботи не виникло жодного конфлікту з керівництвом чи командою. Та і взагалі, керівництво завжди допомагає і підтримує, заохочує до саморозвитку, з розумінням відноситься до форс-мажорних обставин. Окремо хочу подякувати Вероніці Тамайо Флорес та Олександрі Богуславській за всі поради, допомогу та підтримку!

Варто зазначити, що з першого дня війни співробітники активно допомагають ЗСУ та залучені до боротьби на інформаційному фронті.

Загалом, дуже задоволений та пишаюся своїм досвідом в цій компанії і дякую кожному, з ким мав нагоду познайомитись

Олег, дякуємо тобі за співпрацю. Ми мали за честь мати такого колегу як ти.

Дякуємо тобі за твою віддачу роботі, за цілеспрямованість, за те, що виявляв активність у всіх проєктах та заходах Data Science UA.

Твій досвід відкриває тобі двері у багато цікавих проєктів і ми тобою дуже пишаємося та бажаємо тобі величезних успіхів.

З тобою було дуже легко та приємно працювати всім з команди Data Science UA.
Дякуємо тобі за твій досвід та вклад який допоміг розвивати проєкти і, зокрема, нашу компанію Data Science UA.

Успіхів тобі та розвитку.
Будемо завжди раді тебе бачити в гостях!

Вакансії Data Science UA

Всі вакансії компанії