Данон — провідна міжнародна компанія з виробництва продуктів харчування, представлена в 130 країнах світу. Місія компанії — нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.
18 лютого 2020

Developer (вакансія неактивна)

Київ

Необхідні навички

MAIN REQUIREMENTS:

3+ years of experience in industrial software development;
Good knowledge of BPMN, other notations of the visual description of processes;
Good knowledge of the .NET platform and Java frameworks;
Experience in developing industrial web applications;
Experience with DBMS;
Experience in developing integration web services;
Knowledge of flexible programming methodology (Scrum);
Higher education in the field of Information Technology (preferably);
Working level of knowledge of the English language (upper intermediate);
Creative approach to solving problems.

Обов’язки

MAIN RESPONSIBILITIES:

Development of architectural solutions for BPM;
Development of technical designs (data model, business objects, interface);
Development of system modules in accordance to technical specifications;
Development and implementation of unit tests;
Conducting Code review;
Management of a stack of tasks

Гарячі Java вакансії

Всі Java вакансії