Danavero

21...80 спеціалістів
Київ, Торонто (Канада)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компания, в которой есть возможность получить уникальные знания и навыки.
Я очень благодарен компании за открытость, честность и человечность.
Пару лет назад я сделал выбор в пользу компании, и не прогадал — я вырос как профессионал, и как личность.
Большое вам спасибо!

Место, в котором работают лучшие люди!
Большое спасибо руководству компании, которые поверили в меня, когда я была еще совсем зелёной. За эти 2 года мне удалось поработать на многих проектах и поруководить целым отделом. Я получила невероятный опыт!

Підтримали: Julia PetroieSlaventij Bilokur

Ира, и тебе большое спасибо за твою прекрасную работу и добрые слова! Всегда ждем в гости:)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.