DAN.IT education

Велике спасибі DAN.IT education за отримані знання на курсі HR Manager. Великий об’єм інформації, який дуже легко сприймається завдяки професійному підходу викладачів. Багато презентацій та додаткових матеріалів для ознайомлення. Я вивчила усі HR процеси від А до Я, які зуміла практично використати. Також компанія надає можливість стажування, де можна застосувати отримані знання на практиці. Однозначно рекомендую!

Підтримали: Maria Alyoshina

Навчання в компанії DAN.IT на курсі HRG стало для мене неперевершеним досвідом. Я ні на хвилиночку не пошкодувала, що вирішила навчатися там. Курси в цій компанії дійсно вражають своїм підходом до навчання. Лектори не лише майстерно діляться своїми знаннями та досвідом, а й створюють таку атмосферу, що навіть після закінчення курсу не хочеться припиняти навчання. Вони не просто викладають матеріал, а й надихають та мотивують до саморозвитку. Також дуже сподобалося, що на лекціях була присутня практика, де ми могли не тільки закріпити матеріал на особистому досвіді, а й поближче спілкуватися і дружити з однокурсниками.

І трохи про наших лекторів. На етапі курсу рекрутингу просто неможливо було не захоплюватися Марією Альошиною, яка вела цей курс. Вона так м’яко і дохідливо доносила матеріал, що кожна лекція була суперцікавою і пізнавальною. А на етапі курсу HR, Ксенія Столбова так закохала в себе всю групу, що по закінченню курсу дівчата ледве не ридали, коли зрозуміли, що курс закінчено.

Також хочу відзначити ще крутих лекторів — це дивовижна Людмила Каплій і неймовірна Тетяна Нікуліна, лекції яких просто неможливо забути і від яких ти залишаєшся під враженням ще деякий час.

І хотілося виразити окрему подяку лекторам Марії та Ксенії, тому що, коли я зверталася до них з особистими питаннями, вони дуже мені допомогли у виконанні моєї поточної роботи, яка не пов’язана з курсами.

Тож після завершення курсу я відчула себе суперпідготовленою до викликів у сфері, яка мене цікавить. Я вдячна компанії DAN.IT за цей важливий етап у моєму професійному зростанні. І рекомендую всім курс HRG в цій компанії, хто хоче розвиватися чи змінити свій професійний напрямок.

Підтримали: Maria Alyoshina

У DAN IT я закінчила курс Digital Marketing на початку червня 2023 року і менше ніж через місяць я отримала роботу на посаді Junior Marketing Manager🥳

На курсі маркетингу мені сподобалася структура: все було розбито на тематичні модулі. Ольга Пантелеєва познайомила з маркетингом вцілому. Розповіла про завдання і роль маркетолога, як аналізувати конкурентів, обирати цільову аудиторію, формувати унікальну торгову пропозицію і багато іншого. Вона ж і супроводжувала нас протягом усього курсу і допомагала з проєктом. Після цього були ще доволі інформативні модулі на яких нас навчили створювати гугл рекламу, користуватися гугл аналітикою, створювати рекламу у соцмережах, писати і налаштовувати емейл розсилки та навчили створювати якісний контент.

Також нам додатково дали декілька воркшопів по закінченню курсу, та підготували до співбесід.
Дуже сподобався сам підхід організації — були курс-координатори — вони вирішували всі організайні запитання, коли пропустив урок/ не встигаєш здати домашню до дедлайну, або коли група просить провести додатковий урок. З усіма викладачами також був зв’язок через телеграм групу. Можна було особисто написати і вирішити якесь запитання, чи то по уроку чи по домашньому завданню.

HR — Марія Альошина, дуже допомогла з резюме та підготовкою до співбесід та працевлаштування.
Це було класно! Зараз я працюю у цій сфері вже 3 місяць і я задоволена тим, що обрала DAN IT!❤️

Хочу поділитись своїми враженнями про курс Frontend в DAN.IT Education! Цей курс виявився дійсно корисним для мене. Викладачі мають глибокі знання у сфері веб-розробки і допомагали нам зрозуміти складні концепції легко і доступно. Хочу відмітити прекрасного викладача Андрія Козюлю, він дуже добре доніс весь матеріал

Мені сподобалася структура курсу, яка включала в себе багато практичних завдань і проектів. Це дозволило мені застосовувати теорію у практиці і швидко розвивати свої навички.

Також хочу відзначити підтримку від співстудентів та можливість обміну досвідом. Ми працювали у команді над проектами, що було надзвичайно корисно для покращення комунікаційних та співпрацюючих навичок.

У підсумку, цей курс став важливим кроком у моєму розвитку як фронтенд-розробника. Рекомендую його всім, хто бажає здійснити успішну кар’єру у цій галузі. Дякую DAN.IT Eduction за можливість навчатися та рости разом з ними!

Закінчила курс IT Recruiter та хочу подякувати DAN.IT education Education за навчання, можливість здобувати нові знання та відкривати для себе нові можливості. Також хотілось би сказати окремо «дякую» нашому викладачу Maria Alyoshina💙💛 за цікавий матеріал, структуровану, зрозумілу подачу, за терпіння, за постійний звʼязок по всім питанням, за зацікавленість в тому, щоб кожен учень виніс з цього курсу максимальну кількість корисної інформації. Я на 100% залишилась задоволена пройденим курсом та можу щиро радити його.

Рік тому пішла на курси рекрутингу до Dan.it. Без перебільшення — це краще, що зі мною сталося. Дуже багато чому навчилася, знайшла колег, змогла організувати нетворкінг, який допомагає мені в роботі досі.
Через місяць після курсів отримала 2 офери — до агенції та до аутсорс геймдев компанії. Зараз вже майже рік працюю в рекрутингу, обожнюю свою роботу і тішуся, що ані протягом навчання ані після нього мотивація до цієї сфери діяльності не вщухала ні на мить!

Від керівника компанії до ментора — всі підтримували мене на шляху кар’єрного розвитку і я дуже вдячна Dan.it за це!

P. S. Протягом стажування брала участь у закритті вакансії на викладача, тому знаю підхід компанії до якості викладання. Отже щиро рекомендую не лише курс рекрутингу, а будь-який, що лежить вам до душі :)

Моя історія з компанією DAN.IT education почалася з курсу IT Recruitment. Цей курс був для мене важливим кроком у власній професійній кар’єрі, і я ніколи не жалкувала, що вибрала саме DAN.IT education для свого навчання. Під час навчання на курсі я отримала глибокі знання і практичні навички, які допомогли мені зрозуміти основи IT-рекрутингу та його найкращі практики.

Після завершення курсу мені було надано можливість пройти стажування в цій компанії, і я з радістю погодилася. Під час стажування я мала можливість застосовувати свої знання на практиці, співпрацювати з висококваліфікованими професіоналами і розвиватися в цій сфері.

Після успішного завершення стажування мені було запропоновано роботу на часткову зайнятість, і я знову відчувала підтримку та можливість росту в компанії. Зараз я вже декілька місяців працюю в DAN.IT education на повній зайнятості і я дуже задоволена такій можливості.

Мені дуже подобається атмосфера в компанії, професіоналізм колег і керівництва, а також можливості для особистого і професійного росту. Я відчуваю себе частиною дружньої та сучасної команди, і не можу дочекатися подальших досягнень разом із DAN.IT education. Я рекомендую цю компанію всім, хто шукає можливості розвиватися в IT сфері (компанія DAN.IT education спеціалізується на підготовці висококваліфікованих ІТ-спеціалістів різних напрямів) та в майбутньому бажає працювати в професійному середовищі.

Только что состоялся интересный разговор, с сотрудником (Ольга) данных курсов)
Разговор был о курсах по кибербезопасности, длится 5 месяцев, ссылка
dan-it.com.ua/...​/sysadmin-cyber-security
На мой вопрос о том, почему не указаны цены, сказали что
«зависит от того, какой уровень у учащихся»
Спросил сколько же стоит курс? «7000 грн в месяц, длительность курса 5 месяцев»
Привел в пример системного администратора, у которого ЗП на предприятии (не в ИТ компании) 7000 — 8000 грн в месяц.
Ответ, который последовал, с мотивировал к этому посту «Ну значит мы не подойдем друг другу».