Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Cypress Semiconductor Corp.

Львов

Компанія що змусила мене повірити в те, що все українське айті — це повне лайно.

Будь яка айті компанія може бути представлена величезною купую лайна. Це і легасі код, і червоний менеджмент, повні маразматики в топах і тп. Сайпресс це величезний шмат скам’янілого лайна мамонта. Працює в цій компанії 2 категорії людей: ті що мають патентні виплати від компанії або ті, яким більше нікуди йти. Я побачив дуже багато знайомих облич людей, що були звільнені з інших компаній по причині низького перфомансу. Так і в аутсорсингу зараз є цілі тіми що цілком повністю складаються з екс співробітників сайпресу. Текучка кадрів скажена, іноді колеги не знають що тебе звільнили ще кілька місяців після цього досадного факту. Так що якщо ви думаєте про перехід, подумайте краще про те що свіже лайно у вашій поточній компанії розгрібати легше, ніж довбати оці мармурові скам’янілості.