Працювала на СайберКрафті більше року на позиції ПМ. Проект був цікавим та об’ємним. Досить велика команда (20+ людей), яка була інтегрована з командою замовника, тому досвід співпраці з інтернаціональними тімками та стейкхолдерс менеджмент прокачався дуже класно.

Окремо хочу подякувати своїй команді — супер професійні, відповідальні та позитивні люди — люблю вас дуже!

Так як пишу цей відгук в річницю повномасштабної війни в Україні, не можу не згадати цей день рік тому, коли ми з командою на дейліку чітко обговорили дії кожного, а ввечері на дзвінку з замовником запевнили, що готові продуктивно працювати надалі, і кожного наступного дня підтримували один одного! Деякі хлопці з команди пішли захищати країну, за що їм низький уклін і слава!

Загалом в мене залишись тільки позитивні враження від співпраці з компанією!

Підтримали: Natalia Kmit

І мені все сподобалось: компанія, проект і особливо колеги. Нажаль мало пропрацював тут ((

Підтримали: Olexandra VologinaNatalia Kmit

Після роботи в CyberCraft залишилися тільки позитивні враження.
Особливої уваги заслуговує класна команда та дружня атмосфера, які ще більше сприяли продуктивній роботі.
Компанія цінує людей, поважає думки та бажання кожного і допомогає розвиватися.
Однозначно рекомендую компанію!!!

Працюю в компанії вже більше року, прийшов сюди без досвіду на позицію Trainee Ruby Developer, хоча до того не писав на Ruby, а лиш на Python. Співбесіда пройшла добре, питали комплексно по різних технологіях, і наступного ж дня отримав офер.
В компанії є курси англійської, на які відразу ж пішов і досі відвідую.
З часом підтягнув Frontend, тож зараз працюю як Fullstack.
В компанії мені подобаютсья люди, з якими я працюю, дружній колектив, простота в спілкуванні та вирішенні будь-яких питань. Також тут відсутні тайм трекери, можна працювати віддалено або з офісу біля центру Львова.
Загалом, я радий що обрав саме це місце як першу роботу в айті, та ні про що не шкодую.

Підтримали: Olexandra VologinaNatalia Kmit

Пробувався на позицію Trainee Ruby, маючі досвід роботи з іншим стеком та бажання свічнутися на RoR і при цьому не писати прості пет проекти в стол, а за якусь символічну плату навчатися стеку у компанії під менторством спеціалістів. Вакансія не потребує досвіду, для новачків, «перша робота» — класс. Скинули тестове завдання, за його виконання та захист пообіцяли заплатити, що дуже підбадьорило. Зробив лише обов’язкові пункти і деякі додаткові, адже все таки шукав себе не лише в цій компанії і не мав достатньо часу, хоч і зробив все в зазначений термін. Попросили написати ще тести до проекту, що були додатковим пунктом, але відтепер(можливо лише для мене) стали обов’язковими — написав. Отримав фідбек «дуже добре справилися» і запрошення на співбесіду, де від мене вже вимагали знання Ruby, RoR, інструментів цього стеку і + ще JS та React. Фронтенд одразу в вакансії був описаний як опціональний, а досвід з Ruby міг перекриватися досвідом з Python чи PHP, адже позиція передбачала трьохмісячне навчання потрібному стеку на учбових проектах, на співбесіді це виявилося не так та знати потрібно було багато чого, що не вказано в вакансії і не оговурювалося в переписці або було опціональним. В кінці кінців отримав фідбек, що маю не достатньо знань і навичок для роботи фуллстек розробником за триста умовних одиниць і за тестове мені платити не будуть:) Читавши відгуки тут та на інших сайтах, сподівався що компанія відтепер буде обережнішою зі своєю репутацією, але ні( Все ж це лише мій досвід і нікому його не нав’язую.

Шановний Олександре, нам дуже шкода, що у Вас склалось таке негативне враження. Тому ми хотіли б ще раз обґрунтувати нашу відмову. Ви дійсно добре виконали тестове завдання, причому на мові програмування Ruby, яка до того Вам була незнайома. Тому ми запросили Вас на співбесіду.
Як Ви розумієте, співбесіда — це важливий момент, коли кандидат має захистити свою роботу та показати, що виконав її самостійно та розбирається у виконаному завданні. В умовах прописувалося, що тестове завдання оплачується після його успішного захисту на співбесіді. На жаль, ви не змогли його захистити, так як не орієнтуватись в базовому синтаксисі Ruby, в базових типах даних і методах. Наш досвід каже, що в цих речах мала б орієнтуватись людина, яка виконала тестове завдання самостійно. Ви дійсно зробили тести, але, на жаль, не змогли пояснити нічого про них на співбесіді. Також, на нашу думку, Вам бракує базових знань в програмуванні включно з основними принципами ООП.
Додаткові запитання ми задаємо всім кандидатам на цю позицію, але ці знання не є обов’язкові, вони йдуть як плюс при відборі кандидатів, що проводиться на конкурсній основі. Звісно ми зауважили і позитивні сторони. У Вас досить хороші знання баз даних і git. Ми надали Вам детальний фідбек, де розписали, в яких саме областях у Вас є пробіли у знаннях. Будемо раді надати Вам список рекомендованої літератури, яка допоможе вам усунути ці пробіли.
Дякуємо Вам за час і зауваження. Бажаємо Вам успіхів у пошуку роботи і успішного старту Вашої IT-кар’єри.

Працюю у CyberCraft більше трьох років, прийшов у 2019-му тімлідом в команду з 10 людей. Я фулстек розробник, тому працюю з різними технологіями, від баз даних до фронта (Angular, React, Vue.js), але основним є .Net (цей напрямок я і лідаю в компанії).
У CyberCraft ціную свою команду, співпраця з класними людьми завжди драйвить і допомагає менше вигорати. Так як фірма невеличка, то працюємо у офісі в окремих кімнатах на 4-5 людей, що для мене плюс порівняно з опенспейсом. При цьому менеджмент не втручається, тобто немає ланки менеджменту, яка пушає — я самостійно лідаю проект та напряму з клієнтом домовляюсь про потрібні технічні рішення. З плюсів для мене розташування офісу і можливість час від часу змінювати проекти.

Підтримали: Danyil Dunaiskyi

Я пропрацював у СайберКрафті майже три роки, був залучений на двох проектах, по технологіям то були .NET та Angular. Мені подобалось, що все можна було вирішувати напряму з кастомером. СайберКрафт зі своєї сторони забезпечував нас всім необхідним для зручного перебігу робочого процесу. Проте найбільшим плюсом для мене все ж таки була команда, нехай вона і була невеличкою (нас було 6 людей на проекті), але то круті люди, з якими було цікаво разом працювати та зростати. В нас був момент, коли закінчився проект з кастомером і ми узгоджували нюанси співпраці з компанією, але то питання було вирішено, шляхом діалогу з CEO. Після цього я успішно пропрацював у компанії ще два роки.

Підтримали: Danyil Dunaiskyi

Працюю в компанії уже півроку — і без перебільшень, розказую знайомим і друзям, на скільки мені повезло опинитися тут. Класні і комунікабельні люди, надзвичайно цікавий проект ( без перебільшень), великий соціальний пакет і все, що потрібно для комфортної роботи, у мене є.

Всім рекомендую

Підтримали: Danyil Dunaiskyi

Працював в компанії близько півтори року. Проект був цікавим, комунікація з замовником завжди велася на пряму, без жодної додаткової бюрократії, що дуже оптимізовувало роботу. Мінімум мітингів, мінімум бюрократії, по максимуму цікавих завдань. Атомсфера в компанії камерна, багато класних людей, завжди було весело проводити час в офісі. Багато чого навчився, поки працював там.

Підтримали: Danyil Dunaiskyi

Працював в компанії CyberCraft 2 роки(2017-2019). Дехто з моїх колег досі продовжує працювати в компанії. Сподобалась форма організації роботи — аутстаф. Уся робочі моменти узгоджувались безпосередньо з командою на стороні клієнта.
Організаційні питання у львівському офісі також можна було обговорити безпосередньо з CEO компанії.
Комунікація максимально проста, немає бюрократії. Усе просто і відкрито.
За бажанням бухгалерію може вести бухгалтер компанії, мені бухгалтер допоміг виправити неточності за попередні роки. Дехто з колег вів бухгалтерію особисто.
Також в компанії були курси аглійської, тімбілдінги, загалом подобалась дружня робоча атмосфера.
Дякую компанії за чудовий досвід.

Підтримали: Danyil Dunaiskyi

Інформація для тих, хто шукає реальні відгуки про CyberCraft. Якщо ви цікавитесь саме думками наших колишніх працівників, шукайте їх нижче у стрічці до 10 вересня 2021.

Щодо дуже емоційно-негативних відгуків, які знаходяться вище їх у стрічці. Наша компанія потрапила у неприємну історію з шантажем зі сторони колишнього співробітника — він опублікував тут негативні відгуки, які використовував як інструмент здирництва і погрожував публікувати ще, якщо йому не заплатять грошей більше, ніж іншим членам команди. Переговори нічого не дали і ми були вимушені подати до суду, щоб відстояти репутацію компанії. Після цього наш колишній співробітник сам прибрав відгуки. Коли справа стала публічною, багато хто вирішив висловити своє відношення до неї тут, на сторінці відгуків про компанію — не знаючи всіх деталей, ще до моменту, коли ми все докладно розповіли. Можливо, наша стратегія була не зовсім вірною та емоційною. Коли ситуація вийшла в публічну площину, судовий процес втратив сенс і ми відкликали позов до суду. Але розлючені коментарі тут залишилися.

Тому просимо вас зауважити, що ці негативні відгуки тут написали люди, які не працювали у CyberCraft, і нічого не знають про компанію, окрім того, що прочитали у публікаціях та коментарях.

компания говно, подавайте в суд на меня, если хотите

Підтримали: Eugene KovaltrgАнатолий

Через суд намагатись отримати інформацію про користувача, що залишив анонімний відгук — дніще. Анонімні відгуки на те і анонімні, щоб людина могла сказати те, що думає, але боїться через можливі наслідки. Для нормальної компанії — здорова критика буде проаналізована і врахована, а щось деструктине — просто проігноровано. А те, чим займається CyberCraft — свідчить про банальну незрілість, неврівноваженість та емоціональну недорозвинутість. Сильно сумніваюсь, що слова будуть почуті — але тим, хто так образився через відгук колишнього колеги — треба відвідати декілька сеансів психотерапевта, слідувати рекомендаціяс спеціаліста і більше працювати над саморозвитком — більше подорожувати, більше читати, більше працювати. dou.ua/forums/topic/35419

Лол, оце ви спозорилися

Підтримали: Serhii BartkivTaras KostyukViktor KulichArtem SorochinskyiСaptain MorganEvgenii ChornyiДар'я ВасильченкоAnastasiia HFrancesco TottiOstap MalytskyiEugene KovalOleksandr DovganNazarii SadovyiАндрій СлижукDavyd VeremchukКатеринаBurned out software engineertrgMarharytaValerii BahmetDenis ReznikovanonymousMykola MikhaylenkoVadym ShotovMaksim MaiborodatechnodeguyMykola SibibertOleksii ShlemkoДенис НесенкоBohdan KryvyiАнатолийVolodymyr BerestovskyyOlgaSerhii PashchenkoBohdan BabyakOlga MakienkoMikola KolisnykKhanh NguyenOleksandr IvankonikitosKarina KosenkoАнастасія КовальчукBohdan DemydovVolodymyr ShkykavyiYuliia Kostenkogleb zadorinГастрафет АристарховичDmytro KorolkovБогдан ВащишинVladyslav MihunDenis SedchenkoThink DifferentJaroslav ShkarupiloЯн ДацюкTaras LazorivIgor YaDima PutrinSymonenko VolodymyrSchrodingers CatТарас ЛеськівМарк СахаровOlegMaryna LytvynBohdan CherniakhYury DyagilevMykhailo SpiridonovVitaliy MatvienkoOleksander MusiienkoDmitryValeriy MaliukDmytroIhor PavlenkoNot SureTechnoBarbarianSergey MayorovМикита ПідліснякAnton HusіevStanyslav SemukhynNatalia RiabokonАлександр КолосовtragvarЯрослав ХарактерникRuslan RailianTrAndrii BondarEgon SchieleAlexDenys IevstratenkoAndriy LobodaСергій ШеховцовAnatoliy SovaОлександр ПетровОператор Биореактора

Череда комментариев не будет полной без ссылки на попытки данной компании насолить за негативные отзывы. Судовое обязательство раскрыть данные пользователя ДОУ? Вы серьезно? На правах представителя пиратского сообщества готов помочь открыть вам для себя Эффект Стрейзанд.

«В марте и апреле 2020-го пользователь ДОУ оставил два отзыва о компании CyberCraft. Оба отзыва не отображаются сейчас в профиле компании, так как сам пользователь решил стать анонимным.

Через какое-то время представитель компании CyberCraft попросил удалить оба отзыва. Мы ответили, что отзывы не удаляем. При этом все это время компания, скорее всего, знала, кто именно оставил отзыв.

После нашего отказа, мы получили сперва адвокатский запрос от компании, а затем и приглашение в суд.»

dou.ua/forums/topic/35419

Після співпраці з компанією маю лише позитивні відгуки: тепла атмосфера, дружелюбний колектив, хороший соціальний пакет, постійний професійний розвиток і кар’єрний ріст. CyberCraft — це компанія, яка цінує своїх працівників.
Менеджмент відкритий до нових пропозицій, технологій та сприяє покращенню внутрішніх процесів. Завжди є можливіть свічнутись на інший проєкт, якщо нинішній чимось не влаштовує або є бажання розвиватись в іншому напрямку.
Була рада бути частинкою CyberCraft!

Підтримали: astepanenko-modularityNatalia Kmit

Пропрацював на CyberCraft майже 6 років, прийшов сюди коли компанія налічувавла ще не більше 10ти людей.

За цей час встиг спробувати себе із багатьма технологіями і різними напрямками. Завжди була хороша комунікація із менеджментом компанії. В часи криз чи просто завершення проектів компанія якнайшвидше старалась знайти цікаві проекти для людей яких не хотіла втрачати. Компанія в міру своїх можливостей завжди намагалась дати можливість девелоперам розвиватись в тому напрямку який хоче сам дев.

Ніколи не було таймтрекінгу чи навіть якось сурововго графіку роботи. Завжди можна було взяти вихідний чи дей-офф в разі неочікуаваних справ
Були щопіврічні, а потім щорічні(відповідно до рівня) salary review. Плюс багато комунікації із клієнтами і англійська в офісі. І звісно ж печеньки і фрукти в офісі :)

Підтримали: Vitalii KostyrkaNatalia Kmit

CyberCraft стала моєю першою компанією і з цим мені повезло на всі 100%. Я пропрацював тут приблизно 2.5 роки. Коли я прийшов, то це був студент, який з запалом вникав у проекти, технлогії і дуже вдячний менторами на початку та лідам безпосердньо на моїх проектах, що давали хороші поради, вносили поправки і я міг рости і розвиватися в цій компанії. Відносно стеку технлогій, тут було все актуальне і те що дійсно крутиться зараз на ринку. В компанії відсутній тайм-трекінг, по зарпалатах ніколи не було затримок чи претензій. Компанія не є великою, тому всі питання вирішуються швидко і напряму з CEO. Мені дуже повезло з колективом, тому за мікроклімат можу також добавити жирний плюс. Бажаю СyberCraftівцям нових перемог. Ви назавжди в моєму серці, дякую за розвиток і прогрес який я набув разом з Вами

Вакансія junior відкрита певно вже два роки. Тупо витрачений час на ТЗ.... Жодного фітбеку...

Дуже перепрошую Валентине( Через велику кількість повідомлень і співбесід я інколи можу «загубити» кандидата, моя помилка...
Надалі буду уважніша

Працював тут .net розробником 18-19й роки на GRC проєкті замовника з Каліфорнії. Познайомився з дуже цікавими людьми, класними спеціалістами в своїй сфері.
Компанія малого-сімейного типу, де немає 100500 менеджерів над тобою. Усі питання швидко вирішуються з CEO. Розташування офісу близько до центру, навколо достатньо різноманітних кафе/ресторанів (+ є своя кухня).
Гнучкий графік роботи, відсутність тайм-трекінгу як такого (на моєму проєкті логували роботу в jira), можливість працювати з дому.
Високі рейти, своєчасна щомісячна оплата (був нюанс з збанкрутілим клієнтом, але компанія з часом все коректно компенсувала).
Загалом враження позитивні та хороші, бажаю компанії успіху!

Підтримали: Nazarii Lytvyn

Пропрацював з CyberCraft понад рік на проекті (американський замовник) пов’язаному з підтримкою продукту для multicloud network.
З мого досвіду роботи:
В компанії надається можливість працювати з дому, без бюрократичних тяганин оформити sick leave, vacation, day-off. Всі компенсації, які оговорені перед початком співробітництва виконуються вчасно і в повному обсязі.Тому, що компанія є out staff, то існує гарна можливість напряму попрацювати з замовником, набути досвіду роботи з сучасними технологіями та методологіями.
Ніяких трекінгових тулзів з копіями екрану чи суворого таймтрекінга тут нема (на проєкт де я працював не було 100 %). Як на мене, то це ідеальне місце для тих хто хоче набути досвід роботи з новими технологіями, але при цьому володіє самоорганізацією та відповідальністю за поставлені завдання. Пішов з проекту, бо виникло бажання розвиватися в іншій сфері.
Залишилися позитивні спогади, залишилися друзі з якими спілкуємось і далі.

Підтримали: Natalia Kmit

Я пропрацювала в компанії 1 рік та 8 місяців. І можу впевнно сказати що колись повернулася б назад). Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене була можливість працювати з дому час від часу, лояльне керівництво та можливість працювати з замовниками на пряму. Колектив тут дуже класний, хлопці підтримують один-одного та допомагають підтягнутися в технологіях які потрібні іншим родробникам.
Що мені найбільше подобалося-це те, що розробники тут працюють роками, по 3-4 роки, а хтось і зовсім з моменту заснування компанії. Тут хороші рейти, стабільні performance appraisals та можливість без проходження купи бюрократичних документів погодити все що тобі потрібно для роботи, поспілкуватися з керівництвом та з іншими командами.
СyberCraftівці, з вами було дуже-дуже круто.

Прийшов в компанію 5 років тому коли в ній працювало 3 людини. За цей час компанія зросла до 40 людей, змінили офіс і розпочали декілька нових проектів. Колектив дружній, графік гнучкий. Дуже хороша компанія.

Підтримали: Natalia Kmit

Я прийшла в компанію більше року назад на посаду лідогенератора. За цей час відбулося багато змін завдяки яким я отримала хороший досвід роботи, нові знання та кар’єрний ріст. Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене є можливість працювати з дому час від часу, відсутність овертаймів та гнучкий робочий графік, а також лояльне керівництво. Колектив тут дуже дружній та веселий, з ними приємно працювати та відпочивати.

The culture in the company is great, flexible schedule for my development. I have a pretty interesting project with a lot of challenges. It means I am always learning. There are the newest technology stack which we are using in staging and production, opportunities to influence on the decision makes. Communication with the greatest cloud providers to get a best practices and knowledges about the right ways of software implementation. We have been asked for an opinion on a regular basis, and we are allowed to speak our mind without fear. I am allowed to grow and show my potential.

Пропрацював 1 рік в компанії, можу сказати, що бачу зі сторони керівництва не тільки вимоги, але і розумний інтерес до того як йдуть справи на проекті, готовність включитись в процес при необхідності, щоб підтримати хід проекту і допомогти уникнути овертаймів.
А на проекті якщо комусь потрібна допомога, то команда може вирішувати труднощі спільними зусиллями

Підтримали: Yaroslav Dzedzinsky