12 июня 18:02

Eugene Safronov, PMP, CEO & Founder с 2013 года

Колеги, я не хотів втягуватись в цю полеміку, але відчуваю, що мушу захистити честь і добре ім’я компанії, в який багато порядних людей працюють довгі роки.

Наша компанія, як і будь яка інша, не є ідеальною на 100%, але вказане в цьому відгуку не відповідає дійсності (окрім того що моїм бухгалтером працює моя мама)
Історія наступна: один з наших американських клієнтів не зміг закрити угоду по своєму продажу іншій компанії. У зв’язку з цим в нього виникли серйозні фінансові проблеми і він перестав оплачувати роботу. Проектну команду він наймав через нас, але узгоджував і платив зарплати своїм співробітниками напряму, в чому наш фінансовий інтерес був відсутній і це не було секретом для команди.

Коли фінансовий стан замовника погіршився, наша компанія самостійно і повністю виплатила двомісячну винагороду всій проектній команді з власного бюджету і досягнула колективної угоди зі всіма співробітниками по додатковим виплатам. Всі доплати були виконані, як і було домовлено, і обіцяно усім членами проектної команди. Всіх кого могли, ми перевели на інші проекти і ці люди досі в нас працюють. Жодна людина з команди у 8 чоловік до нас претензій немає. Компанія завжди виконувала і буде виконувати взяті на себе зобов’язання.
Щодо автора відгуку нижче — в якийсь момент він просто вирішив вийти в одноосібному порядку з тих домовленостей, які у нас були, і шантажем почав диктувати свої умови. Спочатку він погрожував нам поганими відгуками на ДОУ, потім самостійно збільшив суму виплати і вимагав оплату обов’язково готівкою, щоби видалити коментарі.

Варіант отримати кошти, як і всі інші члени команди, і вирішити ситуацію в правовому руслі йому став не прийнятним і він почав виміщати свою образу, мстити мені особисто і компанії, псуючи її репутацію.

Ми вважаємо що слова цієї людини є відвертим наклепом, а їхня єдина мета — зіпсувати життя компанії, «насолити» мені особисто і заробити на цьому.

Зараз ми докладаємо усіх зусиль для вирішення ситуації у правовому полі.

Будемо тримати все IT суспільство в курсі події.