Я пропрацювала в компанії 1 рік та 8 місяців. І можу впевнно сказати що колись повернулася б назад). Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене була можливість працювати з дому час від часу, лояльне керівництво та можливість працювати з замовниками на пряму. Колектив тут дуже класний, хлопці підтримують один-одного та допомагають підтягнутися в технологіях які потрібні іншим родробникам.
Що мені найбільше подобалося-це те, що розробники тут працюють роками, по 3-4 роки, а хтось і зовсім з моменту заснування компанії. Тут хороші рейти, стабільні performance appraisals та можливість без проходження купи бюрократичних документів погодити все що тобі потрібно для роботи, поспілкуватися з керівництвом та з іншими командами.
СyberCraftівці, з вами було дуже-дуже круто.

Поддержали: Viktoriia Hnot

Колеги, я не хотів втягуватись в цю полеміку, але відчуваю, що мушу захистити честь і добре ім’я компанії, в який багато порядних людей працюють довгі роки.

Наша компанія, як і будь яка інша, не є ідеальною на 100%, але вказане в цьому відгуку не відповідає дійсності (окрім того що моїм бухгалтером працює моя мама)
Історія наступна: один з наших американських клієнтів не зміг закрити угоду по своєму продажу іншій компанії. У зв’язку з цим в нього виникли серйозні фінансові проблеми і він перестав оплачувати роботу. Проектну команду він наймав через нас, але узгоджував і платив зарплати своїм співробітниками напряму, в чому наш фінансовий інтерес був відсутній і це не було секретом для команди.

Коли фінансовий стан замовника погіршився, наша компанія самостійно і повністю виплатила двомісячну винагороду всій проектній команді з власного бюджету і досягнула колективної угоди зі всіма співробітниками по додатковим виплатам. Всі доплати були виконані, як і було домовлено, і обіцяно усім членами проектної команди. Всіх кого могли, ми перевели на інші проекти і ці люди досі в нас працюють. Жодна людина з команди у 8 чоловік до нас претензій немає. Компанія завжди виконувала і буде виконувати взяті на себе зобов’язання.
Щодо автора відгуку нижче — в якийсь момент він просто вирішив вийти в одноосібному порядку з тих домовленостей, які у нас були, і шантажем почав диктувати свої умови. Спочатку він погрожував нам поганими відгуками на ДОУ, потім самостійно збільшив суму виплати і вимагав оплату обов’язково готівкою, щоби видалити коментарі.

Варіант отримати кошти, як і всі інші члени команди, і вирішити ситуацію в правовому руслі йому став не прийнятним і він почав виміщати свою образу, мстити мені особисто і компанії, псуючи її репутацію.

Ми вважаємо що слова цієї людини є відвертим наклепом, а їхня єдина мета — зіпсувати життя компанії, «насолити» мені особисто і заробити на цьому.

Зараз ми докладаємо усіх зусиль для вирішення ситуації у правовому полі.

Будемо тримати все IT суспільство в курсі події.

Реакція компанії на попередній відгук нижче.
Поради для майбутніх працівників ТзОВ «СайберКрафт» CyberCraft Inc (38893342):
1. Просіть зразок договору завчасно — компанія практикує викликати на озвучення офера фізично в офіс, де відразу дає підписати договір або не беруть на роботу. Цей договір буде не вигідним для вас і як показала практика — пізніше ним будуть керуватись, а не проговореним усно. Як мінімум, Ви можете запитати письмово всі питання і мати письмову відповідь.
2. Під час першої співбесіди попросіть показати Вам робочі кімнати і місце, де сидітиме кандидат. Під час огляду зверніть увагу на щільність робочих місць в кімнаті та на відсутність будь-якої вентиляції в приміщенні взагалі.
3. Уточніть обладнання, котре у вас буде, в перший робочий день. Були випадки, коли ньюкамеру давали монітор, крісло чи інше, людини, котра у відпустці на даний момент. Був випадок, коли девелопер купив за свої кошти другий монітор для зручної роботи. В компанії немає сисадміна — все доводилось робити самому.
4. Розпитайте детально про проект і не полінуйтесь перевірити сказане в гуглі. Ви розумієте, які проекти заходять на такі фірми, а також специфіку атстафу.
5. Компанія практикує шукати людей на стадії переговорів з потенційним клієнтом. Можливо Вам доведеться чекати довше початку роботи, ніж Ви очікували, а інколи Вам відмовлять по стандартній причині, бо з позицією не склалось.
6. Бухгалтерія на стороні компанії ведеться мамою СЕО без будь-яких доручень. Вона фактично діє від Вашого імені і відповідальність несете Ви. Після закінчення співпраці, працівники були поставлені перед фактом про платежі, які вони вже виконують + підписання договорів заднім числом.
7. Зверніть увагу, що компанія зареєстрована в житловій квартирі, а статутний капітал її становить всього 1500 грн. (Дані з Opendatabot).

Після публікації відгуку, компанія вирішила виплатити борг і накласти відповідальність за розголошення цієї ситуації у розмірі 2 000 000 грн + упущена вигода.
Договір зобовязує Вас відповідати за дії третіх осіб:
«Виконавець зобов’язується невідкладно повідомляти Замовнику про факти розголошення Конфіденційної інформації або загрозу такого розголошення, а також про випадки незаконного отримання та використання третіми особами Конфіденційної інформації Замовника.»

Можливо, компанія спробує це спростовувати, але Ви просто перевірте особисто. Звичайно, що ідеальних компаній не буває але в ІТ проблем з вибором немає.

Поддержали: Oleg Kulyk

Прийшов час реальних відгуків. В кінці червня 2019 СЕО повідомив про закінчення проекту. Без попередження безробітними залишились 9 працівників. Бенча в компанії немає взагалі.

Останню ЗП компанія планувала виплатити не повністю але це якось владналось. Виплати по останній ЗП були розбиті на 6 місяців по зафіксованому курсі.

Компанія протягом 9 місяців не оплачує всій команді:
— не використані відпустки (в одного з колег 21 день залишився)
— нотіс період, котрий обіцяв сам клієнт оплатити

Станом на сьогодні керівництво компанії не надає інформації стосовно часових рамок по повному розрахунку з працівниками.

Прийшов в компанію 5 років тому коли в ній працювало 3 людини. За цей час компанія зросла до 40 людей, змінили офіс і розпочали декілька нових проектів. Колектив дружній, графік гнучкий. Дуже хороша компанія.

Я прийшла в компанію більше року назад на посаду лідогенератора. За цей час відбулося багато змін завдяки яким я отримала хороший досвід роботи, нові знання та кар’єрний ріст. Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене є можливість працювати з дому час від часу, відсутність овертаймів та гнучкий робочий графік, а також лояльне керівництво. Колектив тут дуже дружній та веселий, з ними приємно працювати та відпочивати.

The culture in the company is great, flexible schedule for my development. I have a pretty interesting project with a lot of challenges. It means I am always learning. There are the newest technology stack which we are using in staging and production, opportunities to influence on the decision makes. Communication with the greatest cloud providers to get a best practices and knowledges about the right ways of software implementation. We have been asked for an opinion on a regular basis, and we are allowed to speak our mind without fear. I am allowed to grow and show my potential.

Пропрацював 1 рік в компанії, можу сказати, що бачу зі сторони керівництва не тільки вимоги, але і розумний інтерес до того як йдуть справи на проекті, готовність включитись в процес при необхідності, щоб підтримати хід проекту і допомогти уникнути овертаймів.
А на проекті якщо комусь потрібна допомога, то команда може вирішувати труднощі спільними зусиллями

Поддержали: Yaroslav Dzedzinskyi