Після співпраці з компанією маю лише позитивні відгуки: тепла атмосфера, дружелюбний колектив, хороший соціальний пакет, постійний професійний розвиток і кар’єрний ріст. CyberCraft — це компанія, яка цінує своїх працівників.
Менеджмент відкритий до нових пропозицій, технологій та сприяє покращенню внутрішніх процесів. Завжди є можливіть свічнутись на інший проєкт, якщо нинішній чимось не влаштовує або є бажання розвиватись в іншому напрямку.
Була рада бути частинкою CyberCraft!

Пропрацював на CyberCraft майже 6 років, прийшов сюди коли компанія налічувавла ще не більше 10ти людей.

За цей час встиг спробувати себе із багатьма технологіями і різними напрямками. Завжди була хороша комунікація із менеджментом компанії. В часи криз чи просто завершення проектів компанія якнайшвидше старалась знайти цікаві проекти для людей яких не хотіла втрачати. Компанія в міру своїх можливостей завжди намагалась дати можливість девелоперам розвиватись в тому напрямку який хоче сам дев.

Ніколи не було таймтрекінгу чи навіть якось сурововго графіку роботи. Завжди можна було взяти вихідний чи дей-офф в разі неочікуаваних справ
Були щопіврічні, а потім щорічні(відповідно до рівня) salary review. Плюс багато комунікації із клієнтами і англійська в офісі. І звісно ж печеньки і фрукти в офісі :)

Поддержали: Vitalii Kostyrka

CyberCraft стала моєю першою компанією і з цим мені повезло на всі 100%. Я пропрацював тут приблизно 2.5 роки. Коли я прийшов, то це був студент, який з запалом вникав у проекти, технлогії і дуже вдячний менторами на початку та лідам безпосердньо на моїх проектах, що давали хороші поради, вносили поправки і я міг рости і розвиватися в цій компанії. Відносно стеку технлогій, тут було все актуальне і те що дійсно крутиться зараз на ринку. В компанії відсутній тайм-трекінг, по зарпалатах ніколи не було затримок чи претензій. Компанія не є великою, тому всі питання вирішуються швидко і напряму з CEO. Мені дуже повезло з колективом, тому за мікроклімат можу також добавити жирний плюс. Бажаю СyberCraftівцям нових перемог. Ви назавжди в моєму серці, дякую за розвиток і прогрес який я набув разом з Вами

Вакансія junior відкрита певно вже два роки. Тупо витрачений час на ТЗ.... Жодного фітбеку...

Поддержали: Vasyl Stepulo

Дуже перепрошую Валентине( Через велику кількість повідомлень і співбесід я інколи можу «загубити» кандидата, моя помилка...
Надалі буду уважніша

Працював тут .net розробником 18-19й роки на GRC проєкті замовника з Каліфорнії. Познайомився з дуже цікавими людьми, класними спеціалістами в своїй сфері.
Компанія малого-сімейного типу, де немає 100500 менеджерів над тобою. Усі питання швидко вирішуються з CEO. Розташування офісу близько до центру, навколо достатньо різноманітних кафе/ресторанів (+ є своя кухня).
Гнучкий графік роботи, відсутність тайм-трекінгу як такого (на моєму проєкті логували роботу в jira), можливість працювати з дому.
Високі рейти, своєчасна щомісячна оплата (був нюанс з збанкрутілим клієнтом, але компанія з часом все коректно компенсувала).
Загалом враження позитивні та хороші, бажаю компанії успіху!

Поддержали: Nazar Lytvyn

Пропрацював з CyberCraft понад рік на проекті (американський замовник) пов’язаному з підтримкою продукту для multicloud network.
З мого досвіду роботи:
В компанії надається можливість працювати з дому, без бюрократичних тяганин оформити sick leave, vacation, day-off. Всі компенсації, які оговорені перед початком співробітництва виконуються вчасно і в повному обсязі.Тому, що компанія є out staff, то існує гарна можливість напряму попрацювати з замовником, набути досвіду роботи з сучасними технологіями та методологіями.
Ніяких трекінгових тулзів з копіями екрану чи суворого таймтрекінга тут нема (на проєкт де я працював не було 100 %). Як на мене, то це ідеальне місце для тих хто хоче набути досвід роботи з новими технологіями, але при цьому володіє самоорганізацією та відповідальністю за поставлені завдання. Пішов з проекту, бо виникло бажання розвиватися в іншій сфері.
Залишилися позитивні спогади, залишилися друзі з якими спілкуємось і далі.

Поддержали: Natalia KmitNazar Lytvyn

Я пропрацювала в компанії 1 рік та 8 місяців. І можу впевнно сказати що колись повернулася б назад). Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене була можливість працювати з дому час від часу, лояльне керівництво та можливість працювати з замовниками на пряму. Колектив тут дуже класний, хлопці підтримують один-одного та допомагають підтягнутися в технологіях які потрібні іншим родробникам.
Що мені найбільше подобалося-це те, що розробники тут працюють роками, по 3-4 роки, а хтось і зовсім з моменту заснування компанії. Тут хороші рейти, стабільні performance appraisals та можливість без проходження купи бюрократичних документів погодити все що тобі потрібно для роботи, поспілкуватися з керівництвом та з іншими командами.
СyberCraftівці, з вами було дуже-дуже круто.

Поддержали: Yaroslav DzedzinskyViktoriia Hnot

Прийшов в компанію 5 років тому коли в ній працювало 3 людини. За цей час компанія зросла до 40 людей, змінили офіс і розпочали декілька нових проектів. Колектив дружній, графік гнучкий. Дуже хороша компанія.

Я прийшла в компанію більше року назад на посаду лідогенератора. За цей час відбулося багато змін завдяки яким я отримала хороший досвід роботи, нові знання та кар’єрний ріст. Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене є можливість працювати з дому час від часу, відсутність овертаймів та гнучкий робочий графік, а також лояльне керівництво. Колектив тут дуже дружній та веселий, з ними приємно працювати та відпочивати.

The culture in the company is great, flexible schedule for my development. I have a pretty interesting project with a lot of challenges. It means I am always learning. There are the newest technology stack which we are using in staging and production, opportunities to influence on the decision makes. Communication with the greatest cloud providers to get a best practices and knowledges about the right ways of software implementation. We have been asked for an opinion on a regular basis, and we are allowed to speak our mind without fear. I am allowed to grow and show my potential.

Пропрацював 1 рік в компанії, можу сказати, що бачу зі сторони керівництва не тільки вимоги, але і розумний інтерес до того як йдуть справи на проекті, готовність включитись в процес при необхідності, щоб підтримати хід проекту і допомогти уникнути овертаймів.
А на проекті якщо комусь потрібна допомога, то команда може вирішувати труднощі спільними зусиллями

Поддержали: Yaroslav Dzedzinsky