24 відгуки

Працюю у CyberCraft більше трьох років, прийшов у 2019-му тімлідом в команду з 10 людей. Я фулстек розробник, тому працюю з різними технологіями, від баз даних до фронта (Angular, React, Vue.js), але основним є .Net (цей напрямок я і лідаю в компанії).
У CyberCraft ціную свою команду, співпраця з класними людьми завжди драйвить і допомагає менше вигорати. Так як фірма невеличка, то працюємо у офісі в окремих кімнатах на 4-5 людей, що для мене плюс порівняно з опенспейсом. При цьому менеджмент не втручається, тобто немає ланки менеджменту, яка пушає — я самостійно лідаю проект та напряму з клієнтом домовляюсь про потрібні технічні рішення. З плюсів для мене розташування офісу і можливість час від часу змінювати проекти.

Я пропрацював у СайберКрафті майже три роки, був залучений на двох проектах, по технологіям то були .NET та Angular. Мені подобалось, що все можна було вирішувати напряму з кастомером. СайберКрафт зі своєї сторони забезпечував нас всім необхідним для зручного перебігу робочого процесу. Проте найбільшим плюсом для мене все ж таки була команда, нехай вона і була невеличкою (нас було 6 людей на проекті), але то круті люди, з якими було цікаво разом працювати та зростати. В нас був момент, коли закінчився проект з кастомером і ми узгоджували нюанси співпраці з компанією, але то питання було вирішено, шляхом діалогу з CEO. Після цього я успішно пропрацював у компанії ще два роки.

Працюю в компанії уже півроку — і без перебільшень, розказую знайомим і друзям, на скільки мені повезло опинитися тут. Класні і комунікабельні люди, надзвичайно цікавий проект ( без перебільшень), великий соціальний пакет і все, що потрібно для комфортної роботи, у мене є.

Всім рекомендую

Працював в компанії близько півтори року. Проект був цікавим, комунікація з замовником завжди велася на пряму, без жодної додаткової бюрократії, що дуже оптимізовувало роботу. Мінімум мітингів, мінімум бюрократії, по максимуму цікавих завдань. Атомсфера в компанії камерна, багато класних людей, завжди було весело проводити час в офісі. Багато чого навчився, поки працював там.

Працював в компанії CyberCraft 2 роки(2017-2019). Дехто з моїх колег досі продовжує працювати в компанії. Сподобалась форма організації роботи — аутстаф. Уся робочі моменти узгоджувались безпосередньо з командою на стороні клієнта.
Організаційні питання у львівському офісі також можна було обговорити безпосередньо з CEO компанії.
Комунікація максимально проста, немає бюрократії. Усе просто і відкрито.
За бажанням бухгалерію може вести бухгалтер компанії, мені бухгалтер допоміг виправити неточності за попередні роки. Дехто з колег вів бухгалтерію особисто.
Також в компанії були курси аглійської, тімбілдінги, загалом подобалась дружня робоча атмосфера.
Дякую компанії за чудовий досвід.

Інформація для тих, хто шукає реальні відгуки про CyberCraft. Якщо ви цікавитесь саме думками наших колишніх працівників, шукайте їх нижче у стрічці до 10 вересня 2021.

Щодо дуже емоційно-негативних відгуків, які знаходяться вище їх у стрічці. Наша компанія потрапила у неприємну історію з шантажем зі сторони колишнього співробітника — він опублікував тут негативні відгуки, які використовував як інструмент здирництва і погрожував публікувати ще, якщо йому не заплатять грошей більше, ніж іншим членам команди. Переговори нічого не дали і ми були вимушені подати до суду, щоб відстояти репутацію компанії. Після цього наш колишній співробітник сам прибрав відгуки. Коли справа стала публічною, багато хто вирішив висловити своє відношення до неї тут, на сторінці відгуків про компанію — не знаючи всіх деталей, ще до моменту, коли ми все докладно розповіли. Можливо, наша стратегія була не зовсім вірною та емоційною. Коли ситуація вийшла в публічну площину, судовий процес втратив сенс і ми відкликали позов до суду. Але розлючені коментарі тут залишилися.

Тому просимо вас зауважити, що ці негативні відгуки тут написали люди, які не працювали у CyberCraft, і нічого не знають про компанію, окрім того, що прочитали у публікаціях та коментарях.

компания говно, подавайте в суд на меня, если хотите

Через суд намагатись отримати інформацію про користувача, що залишив анонімний відгук — дніще. Анонімні відгуки на те і анонімні, щоб людина могла сказати те, що думає, але боїться через можливі наслідки. Для нормальної компанії — здорова критика буде проаналізована і врахована, а щось деструктине — просто проігноровано. А те, чим займається CyberCraft — свідчить про банальну незрілість, неврівноваженість та емоціональну недорозвинутість. Сильно сумніваюсь, що слова будуть почуті — але тим, хто так образився через відгук колишнього колеги — треба відвідати декілька сеансів психотерапевта, слідувати рекомендаціяс спеціаліста і більше працювати над саморозвитком — більше подорожувати, більше читати, більше працювати. dou.ua/forums/topic/35419

Лол, оце ви спозорилися

Підтримали: Serhii BartkivTaras KostyukViktor KulichСaptain MorganДарья ВасильченкоAnastasia HubinaFrancesco TottiOstap MalytskyiEugene KovalOleksandr DovganNazarii SadovyiАндрій СлижукDavyd VeremchukКатеринаBurned out software engineerЕвгенийMargarita MalanukhaValera BagmetDenis ReznikovIurii BazaiMykola MikhaylenkoVadym ShotovMaksim MaiborodatechnodeguyMykola SibibertAlexey ShlemkoДенис НесенкоBohdan KryvyiАнатолий АнатольевичVolodymyr BerestovskyyOlgaSerhii PashchenkoBohdan BabyakOlga MakienkoMikola KolisnykKhanh NguyenOleksandr IvankonikitosKarina KosenkoАнастасія КовальчукBohdan DemydovVolodymyr ShkykavyiYulia Kostenkogleb zadorinГастрафет АристарховичDmytro KorolkovБогдан ВащишинVladyslav MihunDenis SedchenkoThink DifferentJaroslav ShkarupiloЯн ДацюкTaras LazorivIgor YaDima PutrinSymonenko VolodymyrSchrodingers CatТарас ЛеськівМарк СахаровOlegMaryna LytvynBohdan CherniakhYury DyagilevMikhail SpiridonovVitaliy MatvienkoOleksander MusiienkoVasyl StepuloDmitryValeriy MaliukDmytroIhor PavlenkoNot SureTechnoBarbarianSergey MayorovМикита ПідліснякAnton GusevStanyslav SemukhynNatalia RiabokonАлександр КолосовtragvarЯрослав ХарактерникRuslan RailianLenur ServerievAndrii BondarEgon SchieleAlexDenys IevstratenkoAndriy LobodaСергій ШеховцовAnatoliy SovaАлександр ПетровОператор Биореактора

Череда комментариев не будет полной без ссылки на попытки данной компании насолить за негативные отзывы. Судовое обязательство раскрыть данные пользователя ДОУ? Вы серьезно? На правах представителя пиратского сообщества готов помочь открыть вам для себя Эффект Стрейзанд.

«В марте и апреле 2020-го пользователь ДОУ оставил два отзыва о компании CyberCraft. Оба отзыва не отображаются сейчас в профиле компании, так как сам пользователь решил стать анонимным.

Через какое-то время представитель компании CyberCraft попросил удалить оба отзыва. Мы ответили, что отзывы не удаляем. При этом все это время компания, скорее всего, знала, кто именно оставил отзыв.

После нашего отказа, мы получили сперва адвокатский запрос от компании, а затем и приглашение в суд.»

dou.ua/forums/topic/35419

Після співпраці з компанією маю лише позитивні відгуки: тепла атмосфера, дружелюбний колектив, хороший соціальний пакет, постійний професійний розвиток і кар’єрний ріст. CyberCraft — це компанія, яка цінує своїх працівників.
Менеджмент відкритий до нових пропозицій, технологій та сприяє покращенню внутрішніх процесів. Завжди є можливіть свічнутись на інший проєкт, якщо нинішній чимось не влаштовує або є бажання розвиватись в іншому напрямку.
Була рада бути частинкою CyberCraft!

Підтримали: astepanenko-modularityNatalia Kmit

Пропрацював на CyberCraft майже 6 років, прийшов сюди коли компанія налічувавла ще не більше 10ти людей.

За цей час встиг спробувати себе із багатьма технологіями і різними напрямками. Завжди була хороша комунікація із менеджментом компанії. В часи криз чи просто завершення проектів компанія якнайшвидше старалась знайти цікаві проекти для людей яких не хотіла втрачати. Компанія в міру своїх можливостей завжди намагалась дати можливість девелоперам розвиватись в тому напрямку який хоче сам дев.

Ніколи не було таймтрекінгу чи навіть якось сурововго графіку роботи. Завжди можна було взяти вихідний чи дей-офф в разі неочікуаваних справ
Були щопіврічні, а потім щорічні(відповідно до рівня) salary review. Плюс багато комунікації із клієнтами і англійська в офісі. І звісно ж печеньки і фрукти в офісі :)

Підтримали: Vitalii KostyrkaNatalia Kmit

CyberCraft стала моєю першою компанією і з цим мені повезло на всі 100%. Я пропрацював тут приблизно 2.5 роки. Коли я прийшов, то це був студент, який з запалом вникав у проекти, технлогії і дуже вдячний менторами на початку та лідам безпосердньо на моїх проектах, що давали хороші поради, вносили поправки і я міг рости і розвиватися в цій компанії. Відносно стеку технлогій, тут було все актуальне і те що дійсно крутиться зараз на ринку. В компанії відсутній тайм-трекінг, по зарпалатах ніколи не було затримок чи претензій. Компанія не є великою, тому всі питання вирішуються швидко і напряму з CEO. Мені дуже повезло з колективом, тому за мікроклімат можу також добавити жирний плюс. Бажаю СyberCraftівцям нових перемог. Ви назавжди в моєму серці, дякую за розвиток і прогрес який я набув разом з Вами

Вакансія junior відкрита певно вже два роки. Тупо витрачений час на ТЗ.... Жодного фітбеку...

Дуже перепрошую Валентине( Через велику кількість повідомлень і співбесід я інколи можу «загубити» кандидата, моя помилка...
Надалі буду уважніша

Працював тут .net розробником 18-19й роки на GRC проєкті замовника з Каліфорнії. Познайомився з дуже цікавими людьми, класними спеціалістами в своїй сфері.
Компанія малого-сімейного типу, де немає 100500 менеджерів над тобою. Усі питання швидко вирішуються з CEO. Розташування офісу близько до центру, навколо достатньо різноманітних кафе/ресторанів (+ є своя кухня).
Гнучкий графік роботи, відсутність тайм-трекінгу як такого (на моєму проєкті логували роботу в jira), можливість працювати з дому.
Високі рейти, своєчасна щомісячна оплата (був нюанс з збанкрутілим клієнтом, але компанія з часом все коректно компенсувала).
Загалом враження позитивні та хороші, бажаю компанії успіху!

Підтримали: Nazar Lytvyn

Пропрацював з CyberCraft понад рік на проекті (американський замовник) пов’язаному з підтримкою продукту для multicloud network.
З мого досвіду роботи:
В компанії надається можливість працювати з дому, без бюрократичних тяганин оформити sick leave, vacation, day-off. Всі компенсації, які оговорені перед початком співробітництва виконуються вчасно і в повному обсязі.Тому, що компанія є out staff, то існує гарна можливість напряму попрацювати з замовником, набути досвіду роботи з сучасними технологіями та методологіями.
Ніяких трекінгових тулзів з копіями екрану чи суворого таймтрекінга тут нема (на проєкт де я працював не було 100 %). Як на мене, то це ідеальне місце для тих хто хоче набути досвід роботи з новими технологіями, але при цьому володіє самоорганізацією та відповідальністю за поставлені завдання. Пішов з проекту, бо виникло бажання розвиватися в іншій сфері.
Залишилися позитивні спогади, залишилися друзі з якими спілкуємось і далі.

Підтримали: Natalia Kmit

Я пропрацювала в компанії 1 рік та 8 місяців. І можу впевнно сказати що колись повернулася б назад). Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене була можливість працювати з дому час від часу, лояльне керівництво та можливість працювати з замовниками на пряму. Колектив тут дуже класний, хлопці підтримують один-одного та допомагають підтягнутися в технологіях які потрібні іншим родробникам.
Що мені найбільше подобалося-це те, що розробники тут працюють роками, по 3-4 роки, а хтось і зовсім з моменту заснування компанії. Тут хороші рейти, стабільні performance appraisals та можливість без проходження купи бюрократичних документів погодити все що тобі потрібно для роботи, поспілкуватися з керівництвом та з іншими командами.
СyberCraftівці, з вами було дуже-дуже круто.

Прийшов в компанію 5 років тому коли в ній працювало 3 людини. За цей час компанія зросла до 40 людей, змінили офіс і розпочали декілька нових проектів. Колектив дружній, графік гнучкий. Дуже хороша компанія.

Підтримали: Natalia Kmit

Я прийшла в компанію більше року назад на посаду лідогенератора. За цей час відбулося багато змін завдяки яким я отримала хороший досвід роботи, нові знання та кар’єрний ріст. Великою перевагою роботи в CyberCraft для мене є можливість працювати з дому час від часу, відсутність овертаймів та гнучкий робочий графік, а також лояльне керівництво. Колектив тут дуже дружній та веселий, з ними приємно працювати та відпочивати.

The culture in the company is great, flexible schedule for my development. I have a pretty interesting project with a lot of challenges. It means I am always learning. There are the newest technology stack which we are using in staging and production, opportunities to influence on the decision makes. Communication with the greatest cloud providers to get a best practices and knowledges about the right ways of software implementation. We have been asked for an opinion on a regular basis, and we are allowed to speak our mind without fear. I am allowed to grow and show my potential.

Пропрацював 1 рік в компанії, можу сказати, що бачу зі сторони керівництва не тільки вимоги, але і розумний інтерес до того як йдуть справи на проекті, готовність включитись в процес при необхідності, щоб підтримати хід проекту і допомогти уникнути овертаймів.
А на проекті якщо комусь потрібна допомога, то команда може вирішувати труднощі спільними зусиллями

Підтримали: Yaroslav Dzedzinsky

Вакансії CyberCraft