CURSOR.EDUCATION

Львів

I would like to express my sincere respect and gratitude to Cursor Education for the remarkable work they have done. Throughout my learning journey, I truly felt the team’s unwavering dedication to the educational process. I would like to extend special thanks to teachers Vova and Taras for their invaluable guidance, mentor Vova Krasulia for the insightful evaluations and recommendations, and Evgenia for her exceptional organizational skills.

Цієї весни брав курси джава стартер. Умови в них як і у всіх. Платиш за живі відеоролики, яких в мережі інтернет повно. Хочеш задати питання, а тут каже ментор шо в нього таймінг. Коли є можливість задати питання, то вже стільки інформації навалило що вже й не розумієш яке питання задавати, бо не зрозумів ще на попередньому моменті. Вартість курсів обійшлось трошки дешевше, ніж платив би ментору на індивідуальні заняття. Порівнюючи з машинами курсор — це жигуль, він то буде їхати, але треба трошки помурзатись. Доплатіть +50грн і вчіться в менторів і людина, яка працює індивідуально краще вас вивчить і допоможе в освоєнні предмету.

І наостанок. Людина яка вміє викладати предмет і просто в нудному темпі шось росказує впродовж двох годин це не одне й те саме.

Хочу подякувати CURSOR.EDUCATION та її менеджерам за чудову комунікацію з потенційними клієнтами. Нещодавно прослухала в них короткий тренінг з верстки сайту (безкоштовно). Пояснення були зрозумілими, дізналася багато нового. Після цього зі мною зв’язався менеджер, надав поради щодо кар’єрного розвитку у Front-End, надіслав безкоштовні матеріали, які стали у нагоді. Спілкування було ненав’язливим і приємним. Дякую за таке уважне ставлення!

ДЯКУЮ ВСІМ викладачам і сапортам і всій команді CURSOR.
Без лишніх слів, велике ДЯКУЮ!
Коли я готувалася до навчання, я передивлялася купу відгуків від колишніх студентів CURSOR, бо я не знала, як воно буде і було трохи страшнувато.
Тому напишу те, чого мені не вистачало почути з самого початку. Може комусь допоможе.
CURSOR — це дуже сильна команда і вони дійсно НАВЧАТЬ кожного студента, яких хоче! вчитися.
Якщо щось не розумієш- не закривайся в «ракушку» і не сиди і не горюй, що все пропало, а пиши всім сапортам — тобі допоможуть.
Навчання займає дууууже багато часу, і поки я займалася кожен! день зранку і до вечора — я все встигала, а тільки часу стало менше — почалися проблеми), якщо не навчатися кожен день — толку не буде(моя думка).
Треба розуміти, що лекція це одне, а домашка це інше, лекція — це 20% від того, що тобі треба знати, все інше — робота над собою, самонавчання і ще раз самонавчання.
І це нормально.
Для тих, хто йде в ІТ, бо : багато платять, зарплата в доларах чи іншій іноземній валюті, гнучкий графік, кава безкоштовна в офісі😂 і тд- навіть не намагайтесь стати програмістом(моя думка), от ну не витрачайте свій час і нерви викладачів.
Бо тут виживають лише ті, хто, не дивлячись ні на що, хоче навчитися !!!
Тому для всіх, хто розуміє, що front-end це його і він готовий цим займатись і день і ніч і це буде в кайф — йдіть на курси в CURSOR, бо це найкраще місце для старту.
CURSOR це любов до ІТ і front-end development з першого погляду❤️

Привітики, друзі) Ніколи не міг би подумати, що я колись би пішов на курс програмування і писав би фідбек після закінчення)
Одного прекрасного вечора після чергового робочого дня я поставив собі запитання «Ким я буду через 5 років? Чи мене влаштовує те, що в мене зараз є?». Відповідь була очевидна, мені надзвичайно не вистачало можливості саморозвитку. Про програмування як таке почав задумуватись, коли чув розмови своїх друзів. Для мене їхні розмови були як якісь магічні заклинання, і все, що залишалось — робити розумне лице і махати головою із 0 розуміня. Тоді я почав шукати інформацію, наткнувся на якийсь онлайн курс із python, скільки було радості від першого «Hello world!», словами не передати) Пізніше мій друг сказав, шо є така класна штука, як Cursor і що вони почали проводити безкоштовні заняття із Python. І я такий бігом давай заповнювати форму Google. І як зараз пам’ятаю ті відчуття «Ото я праграмєр», хоча нічого по суті не розумів. Потім я почув про таку магічну магію як frontend. Починав також із якоїсь інформації, проте самоосвіта вимагає надзвичайної мотивації та чіткого розуміння що ти робиш. І тут раптом пролунав дзвінок чудового менеджера Віки, яка наставила мене на правильний шлях. Мене мучили надзвичайні сумніви типу «А мені то треба?», дуже страшно було міняти щось у своєму житті, але я вирішив погодитись на курс і надзвичайно радий)
Cursor це як друга сім’я, тут і море підтримки, за що дуже дякую Yevheniia Kyryliuk ♥, і цілий океан захопливої інформації, яка затягує із головою)
Це було не легко, постійно внутрішній лінюх тягнув на темну сторону, але коли приходить такий момент, потрібно пам’ятати для чого ти все починав, коли нічого не допомагає, мучити чудових сапортів Юра Хвищук та Ярина Явор.
Дякую усім викладачам Роман Родоманський, Vlad Gribennikov, Bogdan Muranets, Ivan Sakhman, Мурзак Сергей, ви прекрасні) Лекції проходили як мить, надзвичайно корисно та інформативно. Навчили не тільки бути джаваскріптізьором та думати як джаваскріпт, а й бути ним.
Лекції з Остап Родоманський із софтскілів після складних тем були як коту сметанка) Взнав багато корисного для себе про можливості людського мозку)
Лекції із рекрутером Orysia Sholubko були дуже-вері приємні та цікаві, адже важливо почути інформацію від людини, яка має діло із прийомом людей на роботу, та вміти правильно створити своє резюме.
Формат online навчання надзвичайно комфортний, у разі неможливості перегляду лекції під час її проведення, можна спокійно звернутись до запису трансляції (головне пам’ятати, що це трансляція і не почати писати в чат).
Зараз я планую шукати вільні вакансії та пробувати влаштуватись або курс компанії із подальшим працевлаштуванням)
Із порад: було би надзвичайно комфортно, якби були якісь часові позначки лекції (коли яка тема починалась в одній лекції).
Для майбутніх членів сім’ї Cursor можу побажати терпіння та правильно розставляти пріоритети, адже у сучасному світі найчастіше зустрічається відмазка «немає часу». Хочеш досягати — вмій віддавати.
Cursor надовго запам’ятається мені як альмаматер із «Hello world» до складніших технологій розробки. Про Cursor буде не соромно і своїм дітям розказати)
Cursor назавжди у моєму ♥

Підтримали: Ostap Rodomansky

Привіт !
Розкажу вам спочатку як так сталося, що вирішила стати програмістом.
Десь ще півроку тому мені і в голову не могла прийти ідея, що колись моє життя пов’яжеться з програмуванням. От серйозно . Наївна дитина, що закінчує музичний коледж по фортепіано і мріє бути супер викладачем і також колись працювати в коледжі чи навіть в музичній академії. Мама всяко підтримувала цю ідею також, оскільки вона музикант.

Отже я закінчила коледж. Поступила в Франка по музиці на 3 заочний, щоб мати не молодшого спеціальста, а справжню вищу освіту !) Мені навіть запропонували роботу в музичній школі в Пасіках Зубрицьких викладачем фортепіано.

Але тут раптом я протрезвіла)). Стоп.

Добиратися двома маршрутками туди і двома назад = 3.5 год + стандартний робочий день = мінімальна зарплата, ну ви знаєте яка вона в Україні. Згадала що мені тільки- тільки виповнилось 19 і я не хочу все життя просидіти в кімнатці з фортепіано навчаючи дітей. Вирішила спробувати щось кардинально нове, та й сестра двоюрідна весь час мого навчання в коледжі твердила, що мені треба розвиватися і йти на програміста, на що я тоді відмахувалась і дивувалась, що то вона таке дивне говорить : я — програміст ? — Не смішіть .

Так от.

Купила ноут. (Таак я до того і ноутбуком не користувалась. Мала планшет і мені того повністю вистачало).

Чому FRONT-END? Бо це цікаво, свій код можна зразу відтворити на сторінці браузера і потішитись як гарно все виглядає і працює.
Чому CURSOR ? Чесно кажучи , ці курси в той момент починалися найшвидше з усіх інших . Та й ідея дистанційного навчання, економії часу мене зацікавила.

Отже я записалась на курси нічогісінько не знаючи про програмування. Знала лише ,що javascript — то мова яку я буду вивчати. Попередній матеріал який мені дали для підготовки (Лишалось 3 тижні до навчання) трошки ввів мене в курс з чим я зіштовхнуся. Паралельно проходила Freecodecamp.org ще. Це те, що допоможе вивчити основи-основ.
Почалися курси . 0 тиждень зразу завалив купою нової цікавої інфи. По Network overview. Це те , що треба знати всім. Далі були тижні HTML і CSS і я тішилась як маленьке дитя, коли розказували хоч щось , що я встигла переглянути за ті 3 тижні підготовки. Далі почався сам JS. Мені, як новачку ,було важко, але дякуючи нашим суперовим викладачам все ясно і зрозуміло, а якщо щось не розуміла, то перепитувала, і викладачі з радістю пояснювали це ще і ще поки до всіх не дойде)). Робила домашки , були дедлайни. Особливо важко дався тиждень ООП.
Чесно ? Дууже багато ще треба переглянути і доробити , щоб добре себе зарекомендувати на співбесіді. Зараз я якраз цим і зайнята. Маю супер книжку, по які все проходжу крок за кроком +лекції в записах які переглядаю. Кожному потрібно свій період часу, щоб оволодіти інформацією і навиками. Комусь вистачить і цих 3 місяців (але це ,скоріш за все, люди які стикалися раніше з програмуванням хоч трошки). Хочу ще сказати , що ці курси не тільки дають базу і загальне уявлення. Вони даюсь структурований план навчання по якому ти будеш допрацьовувати те, що тобі треба, стільки часу скільки тобі знадобиться.
Про викладачів.

Роман — найхаризматичніший зі всіх, на його лекціях я ні разу не позіхнула)). Він супер розумний. Згадую лекцію по DOM/BOM, де він у нас на очах створив електронну барабанну установку з можливістю запису мелодії , і можливістю обмінюватись записами . Я дивилася на всю цю магію з відкритим ротом(напевно, як і всі) От зразу видно — викладати це його . Говорити на публіку — це його. Спасибі Тобі за знання і настрій який Ти створював на своїх лекціях.

Іван — він професіонал своєї справи. Не давав можливості відпочити мозку на його лекціях. Вони були інформативно дуууже насичені і іноді все, що він казав не вміщалося в моєму, ще такому зеленому мозочку)))). Його лекції цінні тим, що переглядаючи їх в повторі, тобі починає здаватися, що коли ти дивився цю лекцію вперше ти взяв тільки 10 %. І з неї ще можна почерпнути багато -багато.

Віктор — найвеселіший . Вміє доступно пояснити. Навіть лекцію по ООП , яке було чимось страшним-престрашним для мене, він зміг донести , пояснюючи все на котах . Його розслабляюча манера спілкування і простота подання матеріалу, це саме те, що було потрібно по суботах зранку). А ще він реально крутий спортсмен-атлет і має розумного та прикольного пса =)). Хто ще не слідкує за Віктором в ІГ ))?

Були також і інші вчителі Євген Копаєв і Андрій Тиндик, вони теж хороші, але з ними було лише пару лекцій. Андрій допомагав мені як сапорт і давав дуже толкові поради. Особливо в тиждень з Git , коли я патєрялась) Спасибі Тобі! Також дякую всім іншим сапортам , які потрошки, але допомогали мені в дечому.

Що ж роблю тепер ? Як вже казала, довчаю все, що не довчила. І потихеньку включаюсь в один проект, де зараз підробляю як тестувальник ПО(ну поки стажування проходжу). А потім, як підтяну знання по FRONT-END обіцяли мене залучити і як розробника.
Студентам на майбутнє рекомендую зібрати всі сили в кулачок і брати так багато, як тільки зможете протягом навчання на CURSOR!
Дякую , що дочитали до кінця !

Хочу сказати декілька слів про Cursor Education. Курси дійсно бомбезні і варті уваги_) Кожне наступне заняття це як серіал, коли ти сидиш і чекаєш нової серії) Викладачі — це просто майстри своєї справи, які подають матеріал чітко і зрозуміло. Чи буду я рекомендувати Cursor Education своїм друзям — однозначно ТАК! І дякую курсору за здобуті знання)

Підтримали: Ivan MartynOstap Rodomansky

Проходив курс «Front-End Education» у Курсорі, загалом залишився дуже задоволеним. Хлопці дуже відповідально ставляться до своєї роботи, постійно намагаються ставати краще, не халявлять.
Після курсів дуже сильно виріс як людина, і як програміст, почав краще розуміти, що мені подобається в програмуванні.
Рекомендую курси для тих, хто має багато енергії/бажання, хто готовий стабільно працювати над собою і не боїться труднощів. Халяви чекати не варто, тут буде жосткий інтенсив, з великою кількістю матеріалу і завдань.

Ми надіємось та працюємо над тим, аби зробити дійсно якісну та високотехнологічну ІТ освіту.

Підтримали: Oleksii Osaulenko