Cupid plc

81...200 спеціалістів
Дніпро, Запоріжжя

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработала в Cupid plc без малого два года. Единственный недостаток — система менеджмента среднего звена, ибо регулярно присутствует когнитивный диссонанс между технической командой и менеджером. Зарплата, соцпакет, само отношение к сотрудникам очень хорошее. Высшее руководство без проблем идет на диалог. Из приятностей для программиста — возможность поработать с действительно высоконагруженным проектом. В родном Запорожье вряд ли можно найти компанию лучше. Уволилась по одной причине — хотелось увидеть что-то еще.

Підтримали: Ievgen Kuzminov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.