26 квітня 2025 16:23
Шановні колеги, питання може і не прямо по темі, але зацікавив курс від Cryptology. Якщо тут буде хтось хто його проходив, дуже цікаво почути відгук наскільки допомогло. Я розумію що це питання не в тому розрізі, але іншого місця де спілкуються реальні люди які дорожать своєю репутацією і відповідають за свої слова не знайшов. Тому буду радий почути і готовий повірити.
Доброго дня!
Дякуємо за інтерес до академії Cryptology Key. Ми цінуємо відкритість і репутацію, тому залюбки ділимося відгуками від наших студентів та партнерів.
Ось пряме посилання на відгуки: t.me/Cryptology_feedback
Якщо виникнуть запитання — будемо раді відповісти. Гарного дня та успішних угод!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.