Crunch

Львов

Рік працюю в компанії, склалось позитивне враження. З плюсів можна відокремити:

— медичне страхування;— хороше керівництво;— відсутність бюрократії;— адекватний замовник;— наскільки чув, є бухгалтер, який веде ФОП працівникам;— мітинги лише з замовником;— компанія забезпечує всім необхідний для віддаленої роботи.

Працюю на ремоуті з замовником, тому з самою компанією рідко перетинаюсь, що теж би виніс у плюс, так як відсутні додаткові мітинги та обовязки.

З мінусів:
— виплата заробітної плати у перерахунку на гривні. Слід зазначити, що не для всіх це є мінусом. Хотілося б мати самому можливість продавати валюту.

Поддержали: Yuriy Demedyuk

Чудова компанія по всіх параметрах: здорова атмосфера в колективі, адекватне керівництво, яке зацікавлене в розвитку компанії в цілому та кожного спеціаліста окремо, гарний соц пакет, найдійні та довготривалі проекти. Величезний плюс для розробників — сильне професійне ком’юніті: 70% Senior спеціалістів. Мені подобається, що Сrunch знаходиться десь посередині між маленькою сімейною компанією та великим ентерпрайсом, і тому об’єднує в собі їх найкращі сторони.

Сотрудничаю с компанией с августа 2020, и в ближайшее время не планирую прекращать это сотрудничество, так как все на высшем уровне. В компании 0 бюрократии и адекватный менеджмент. При сотрудничестве на удаленной основе компания предоставит бюджет на технику. ЗП всегда вовремя. Рабочий график супер гибкий, но тут уточню, что все сильно зависит от клиента. Могу смело рекомендовать Crunch для сотрудничества 👍

Працюю в компанії з осені 2018 року на позиції RubyOnRails developer.
За весь час роботи в цій компанії були тільки позитивні моменти (для мене☺️).
Завжди йдуть на зустріч в різноманітних жіттєвих ситуаціях(отримати ЗП трохи раніше, піти у відпустку коли необхідно, заспокоїти клієнта коли накосячив).
Особисто мені подобається:
— перегляд ЗП
— медичне страхування
— оплата курсів для підвищення свого рівня чи вивчення необхідної нової технології для роботи
— оплачувана відпустка
Дуже подобається з ними співпрацювати

За півтора року роботи в компанії склалось тільки позитивне враження. Хороший менеджемент, який завжди йде назустріч. Оплата праці завжди вчасно. Так як працюю на аутстаф проекті і віддалено, то більше часу проводжу на стороні клієнта, але всі моменти пов’язані з компанією завжди проходять гладко.

Працюю в команді Crunch більше як рік, все подобається, приємний колектив, відсутність бюрократії, відкритість компанії до діалогу і регулярні перформенс рев’ю. Стосовно соц. пакету, тут надається преміальне медичне страхування, яким вже встигли скористатися, масаж в офісі та інші плюшки. Класно, що є внутрішні навчання, які не тільки допомагають, а і мотивують в подальшій роботі.
Отже, я з впевненістю можу рекомендувати для працевлаштування =)

1-е место в рейтинге работодателей «81...200 специалистов»