CrossPay

Працюю в компанії відносно нещодавно з травня 2022 року. Що можу сказати, щоб відчути весь кайф роботи тут, потрібно влаштується сюди працювати. Тут чудово все, до дрібниць. Звичайно ж тут присутні різні плюхи, до яких звик наш «ІТ бомонд».
Але для мене, насамперед, головне — це люди з якими тобі доведеться працювати. Так ось, за цей невеликий період, який я працюю, реальність перевершила всі мої очікування. Тут чудово все — і команда, і її професіоналізм, і відкритість людей, і сам проєкт. І найголовніше — я бачу чудову перспективу у розвитку як себе, так і компанії.
За цей невеликий період кількість співробітників зросла вдвічі, відкриваються офіси в західних країнах. Це тільки початок. Успіхів нам усім!💙💛

Підтримали: Alina Dobrovolska

Вже минуло 1,5 роки моєї роботи в компанії, яка розвивається, йде до поставлених цілей.
Компанія підтримує своїх співробітників і створює комфортні умови для роботи.

Компанія зацікавлена і підтримує розвиток співробітників, що є важливим моментом.

Колектив 🔥: підкажуть, допоможуть, навчать

Підтримали: Горбань Сергей

Мені пощастило стати частиною команди CrossPay. Це саме той випадок, коли в компанії дбають про співробітників та кожен любить те, чим займається. У нас дуже крута команда професіоналів, тих людей, яким «не пофіг», і це завжди надихає робити більше і приймати нові виклики. В команді відчувається взаємопідтримка та готовність почути один одного, тому, атмосфера дружня і драйвова.
Зараз компанія активно розвивається, можу сміливо сказати, що є усі можливості для професійного та особистого росту.
Звичайно, не без різних плюшок, які піднімають настрій та сучасний просторий офіс — створені всі умови, щоб не думати чого тобі не вистачає :)
Дякую, для мене СrossPay — це 100% match 💙💛