CrossPay

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мені пощастило стати частиною команди CrossPay. Це саме той випадок, коли в компанії дбають про співробітників та кожен любить те, чим займається. У нас дуже крута команда професіоналів, тих людей, яким «не пофіг», і це завжди надихає робити більше і приймати нові виклики. В команді відчувається взаємопідтримка та готовність почути один одного, тому, атмосфера дружня і драйвова.
Зараз компанія активно розвивається, можу сміливо сказати, що є усі можливості для професійного та особистого росту.
Звичайно, не без різних плюшок, які піднімають настрій та сучасний просторий офіс — створені всі умови, щоб не думати чого тобі не вистачає :)
Дякую, для мене СrossPay — це 100% match 💙💛

Підтримали: MD

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії CrossPay