CrossPay

Київ

1 відгук

Мені пощастило стати частиною команди CrossPay. Це саме той випадок, коли в компанії дбають про співробітників та кожен любить те, чим займається. У нас дуже крута команда професіоналів, тих людей, яким «не пофіг», і це завжди надихає робити більше і приймати нові виклики. В команді відчувається взаємопідтримка та готовність почути один одного, тому, атмосфера дружня і драйвова.
Зараз компанія активно розвивається, можу сміливо сказати, що є усі можливості для професійного та особистого росту.
Звичайно, не без різних плюшок, які піднімають настрій та сучасний просторий офіс — створені всі умови, щоб не думати чого тобі не вистачає :)
Дякую, для мене СrossPay — це 100% match 💙💛

Підтримали: MD