16 вересня 2018 22:21

Borys Lebeda, IT consultant в Atriplex Solutions

Crossover це платформа для рекрутингу та підвищення особистої продуктивності (продукт відомий як Worksmart). Насправді людина коли каже, що працює на Crossover, найчастіше працює на одну з компаній венчурного фонда ESW Capitals, тобто на одну з цих компаній www.eswcapital.com/portfolio
Я працюю тут вже вдруге. З того що мені подобається — якщо Ви досягли вже експертного рівня в своїй технології, Crossover допоможе Вам піднятися ще вище. Ви навчитеся звертати увагу на найголовніше, зосереджуватися на роботі, ефективно комунікувати і працювати максимально ефективно будь-де: в парку, на пляжі, в літаку і навіть в таксі. Це забезпечується наступним чином:
1. Метрики: вираховується все — від кількості задач до клаців мишею, при цьому про відчуття, що менеджмент нишпорить за Тобою відпадає одразу. Метрики обгрунтовані і змінюються в тому числі під моїм впливом. Перед тим, я працював на компанію де не рахували навіть гроші, і для мене така ситуація набагато гірша.
2. Мобільність — гнучкий графік роботи і свій hardware: попри те, що є позиції де вимагається сидіти в онлайні в певні години, в основному графік легко узгоджується.
3. Автоматизація — це пріорітет від топ-менеджменту і Core Value компанії. Тут всі знають наскільки це важливо.
4. Прозорість — тут я не відчув опору коли дізнавався чому приймається те чи інше рішення, і можна дізнатися, що треба зробити щоб воно стало іншим. Тут навіть з ЗП співробітників секрету не роблять, — за позицією легко визначити скільки людина заробляє і завіщо.
5. Особисто для мене позиції в Crossover найприбутковіші за всю кар’єру.
6. Нещодавно, компанія почала активніше займати позицію на робочому ринку України — тепер про них принаймні чути.

З сумнівних речей:
1. Дуже динамічне середовище — ESW щотижня купує нові компанії, на які перекидають людей з вже існуючих проектів.
2. Вважається нормою ставити неможливі цілі — це може демотивувати, але мені особисто челедж до вподоби.
3. Тут немає People Management як класу. У мене є картка кожного свого співробітника з його показниками, ЗП і кнопкою «розірвати контракт». У мого шефа також. Це може демотивувати, але з іншого боку кожна досвідчена людина пам’ятає наскільки важко буває здихатися людини, яка реально не робить те що від неї очікується ...